0

Jak ja czytam tych płaczkow na dole, ze Barca nie zasluzyla, to puknijcie sie w głowe. Gralismy lepiej, strzelilismy wiecej bramek i mamy wiecej punków. Nasza liga i tyle, przynajmniej jedyny pozytyw dzisiejszego dnia, bo te newsy z koronowirusem dobijają.

1

Jak to kto. Kto ma wiecej punktów, ten jest mistrzem.

2

No i liga powinna być nasza. Zasłużenie zresztą. Kto więcej punktów ten mistrzem.

Co by nie mówić to ten wirus mi pasuje w tym przypadku.

1

Najsłabsza Barca dopiero nas czeka jak Messi odejdzie :(

5

Co za żyd. Kto normalny gada o pieniądzach w tym czasie? Chłop jest niepoważny.

1

@Roobo Nie był w akcji, a biegł w stronę bramki XD

1

Nie bylo spalonego idioci, bo Vidal nawet do pilki nie szedl przy tym dośrodkowaniu...

1

Komentarz usunięty

1

Nie ma co płakac, wazne 3 punkty, a sedzia sie myli w dwie strony pajace.


1

@kaziks Ta, a swistak siedzi i zawija sreberka. 2020 a ludzie nadal naiwni.

3

Po co wywiad Z realowcem? Następny KTO? EL JAREK?

0

A kto zastąpi Pique, Busketa? Oni też grać nie będą. Tu mamy 3/4 graczy do wymiany

1

Dać młodego na trenera. W ogóle zauważyliscie, ze teraz tylko młodzi trenerzy osiągają sukces? Tacy dziadki jak Seieten, Ancelotii czy Mourinho, to już przeszłość. Nawet Ferguson by sie nei odnalazł w dzisiejszym footbolu.

1

Oglądałem powtórki kikanascie razu i doszedlem do wniosku, ze to nie real wygrał mecz tylko my go przegraliśmy...

1

Messi chyba już ma dość. Idiotyczny zarząd sam doprowadzi, że on odejdzie

4

No zrobil wejscie smoka, ale przy bramce Viniciusa, to zachowal sie jak amator.

2

Po do newsy bilalasow. Wchodzę na stronę a tu newsy z Ramosem i Czibo

0

@przemek1920dm a City będzie mieć wyprzedaż po banie na LM

0

@przemek1920dm ma klauzulę 75

0

Sprzedać Griezzmana i Coutinho = 200 mln
Kupić Kevina De Bruyne = 70 mln
Kupić Hallanda = 70 mln
Kupić Mane = 100 mln

Wywalić Vidalow, Raikticow, Brejtwajtlow i innych placków.

Mane - Haaland - Messi
De Bruyne
Busket - De Jong

I miażdżymy w Europie jak za dawnych lat

1

@pomi11 Jak on tam nurkował

0

@Kacper1432 Pobiec xD

5

Typ który na 50 strzalow strzela jedną bramkę xD I akurat dziś nam musiał w trafić masakra

Zidane na takim farcie leci, ze to jest szok.

1

No wlasnie. To co się stało w drugiej połowie, to chyba wina trenera. Nie wiem co im naopowiadał, ale w drugiej połowie wyszli jak Espanyol Barcelona, a nie FC Barcelona.

Na dodatek jak Griezmann i Messi nie wykorzystuja setek, to co się dziwić. Po pierwszej połowie powinno być 2-0. Wtedy jest już po meczu.

0

A ostatnio czytalem ze Barca chciala kupic Mariano.

0

Sedzia przekupiony

2

W pierwszej połowie powinnismy wygrywać 2-0, ale co sie stało w przerwie, to nie wiem.

0

@Vhaeraun o co chodzi?

0

I gada prawdę. Messi nam ratuje tylek

6

Real nadal jest w czarnej dupie po odejsciu Ronaldo. Ciekawe co będzie z nami za 3-4 sezony? Boje sie tego odejscia Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?