Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja czytam tych płaczkow na dole, ze Barca nie zasluzyla, to puknijcie sie w głowe. Gralismy lepiej, strzelilismy wiecej bramek i mamy wiecej punków. Nasza liga i tyle, przynajmniej jedyny pozytyw dzisiejszego dnia, bo te newsy z koronowirusem dobijają.
1
Jak to kto. Kto ma wiecej punktów, ten jest mistrzem.
2
No i liga powinna być nasza. Zasłużenie zresztą. Kto więcej punktów ten mistrzem.
Co by nie mówić to ten wirus mi pasuje w tym przypadku.
1
Najsłabsza Barca dopiero nas czeka jak Messi odejdzie :(
5
Co za żyd. Kto normalny gada o pieniądzach w tym czasie? Chłop jest niepoważny.
1
@Roobo Nie był w akcji, a biegł w stronę bramki XD
1
Nie bylo spalonego idioci, bo Vidal nawet do pilki nie szedl przy tym dośrodkowaniu...
1
Komentarz usunięty
1
Nie ma co płakac, wazne 3 punkty, a sedzia sie myli w dwie strony pajace.
1
@kaziks Ta, a swistak siedzi i zawija sreberka. 2020 a ludzie nadal naiwni.
3
Po co wywiad Z realowcem? Następny KTO? EL JAREK?
0
A kto zastąpi Pique, Busketa? Oni też grać nie będą. Tu mamy 3/4 graczy do wymiany
1
Dać młodego na trenera. W ogóle zauważyliscie, ze teraz tylko młodzi trenerzy osiągają sukces? Tacy dziadki jak Seieten, Ancelotii czy Mourinho, to już przeszłość. Nawet Ferguson by sie nei odnalazł w dzisiejszym footbolu.
1
Oglądałem powtórki kikanascie razu i doszedlem do wniosku, ze to nie real wygrał mecz tylko my go przegraliśmy...
1
Messi chyba już ma dość. Idiotyczny zarząd sam doprowadzi, że on odejdzie
4
No zrobil wejscie smoka, ale przy bramce Viniciusa, to zachowal sie jak amator.
2
Po do newsy bilalasow. Wchodzę na stronę a tu newsy z Ramosem i Czibo
0
@przemek1920dm a City będzie mieć wyprzedaż po banie na LM
0
@przemek1920dm ma klauzulę 75
0
Sprzedać Griezzmana i Coutinho = 200 mln
Kupić Kevina De Bruyne = 70 mln
Kupić Hallanda = 70 mln
Kupić Mane = 100 mln
Wywalić Vidalow, Raikticow, Brejtwajtlow i innych placków.
Mane - Haaland - Messi
De Bruyne
Busket - De Jong
I miażdżymy w Europie jak za dawnych lat
1
@pomi11 Jak on tam nurkował
0
@Kacper1432 Pobiec xD
5
Typ który na 50 strzalow strzela jedną bramkę xD I akurat dziś nam musiał w trafić masakra
Zidane na takim farcie leci, ze to jest szok.
1
No wlasnie. To co się stało w drugiej połowie, to chyba wina trenera. Nie wiem co im naopowiadał, ale w drugiej połowie wyszli jak Espanyol Barcelona, a nie FC Barcelona.
Na dodatek jak Griezmann i Messi nie wykorzystuja setek, to co się dziwić. Po pierwszej połowie powinno być 2-0. Wtedy jest już po meczu.
0
A ostatnio czytalem ze Barca chciala kupic Mariano.
0
Sedzia przekupiony
2
W pierwszej połowie powinnismy wygrywać 2-0, ale co sie stało w przerwie, to nie wiem.
0
@Vhaeraun o co chodzi?
0
I gada prawdę. Messi nam ratuje tylek
6
Real nadal jest w czarnej dupie po odejsciu Ronaldo. Ciekawe co będzie z nami za 3-4 sezony? Boje sie tego odejscia Messiego