Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Winicjusz jest przereklamowany i słaby. Chłop biega a w polu karnym dostaje sraki
3
Jeżeli Messi za rok odejdzie za darmo, to wolę by odszedł nawet dziś za 50 mln
5
Prawda jest taka że la liga po odejściu Ronaldo straciła sporo, gdy odejdzie Messi, to ta liga automatycznie spada na 3 miejsce, bo robi się po prostu nudna.
To już nie to samo co kiedyś gdzie Messi z Ronaldo rywalizował o wszystko co roku
Wg mnie
Angielska
Włoska
Hiszpanska
Niemiecka
Francuska
0
Nigdy nie sądziłem że nadejdzie dzień w którym Messi odejdzie. Madryt po Ronaldo nadal płaczę, to ciekawe co będzie u nas skoro Messi ciągnął cały wózek
0
Jak Messi odejdzie to będzie nasz koniec w Europie i Hiszpanii
4
A co do samego finału. Przed finałem z takim atakamiem PSG to spodziewałem się minimum 3 bramek (obstawiałem 2:1 dla Bayernu) i o ile 1 połowa była wyrównana, tak druga to mecz do jednej bramki.
Ogólnie poza finałem Liverpool - Tottenham, to najnudniejszy finał jaki oglądałem.
3
Wczorajszy mecz pokazał że pieniądze nie grają.
Neymar 222 mln, Mbappe wyceniany na 250, Di Maria za 60 baniek i co? W drugiej połowie kompletnie znikli.
Nikt nie jest wart takich sum. Thaigo wczoraj zajebisty mecz
4
Thiago mega mecz! Szkoda że odszedł od nas :(
5
Aż taka jest kosa między Hiszpania a Katalonia? Sevilla wygrywa LE, a w katalońskich gazetach jakieś ploty jak w pudelku.
Ja się cieszyłem jak Sevilla wygrała wczoraj
5
W końcu trener który wygląda, a nie dziadek Setien chodzący w dresach jak żul
1
Wy serio wierzycie ze ktos da za Messiego 200 mln? On ma 33 lata, z każdym rokiem jest coraz wolniejszy, a jego drybling polega właśnie na sprincie i trzymaniu piłki przyklejonej do buta. On juz nie ma 25 lat ze biegał i kiwał kogo chce.
Trzeba sie pogodzic, ze Messi predzej czy później nas opusci....
2
Neymar co grał. Dawać te 200 baniek na transfer i lecimy po niego
0
Co myślicie o tym 260 mln za Messiego?
2
@betonito Od 4 lat nie
1
No i przyjdzie Xavi na trenera i znów kółko adoracji
0
@Sysia11 No i przyjdzie Xavi na trenera i znów kółko adoracji
2
Zrobił dla Barcelony tak dużo...
1
Luis Enrique jak mi go brakuje :(
0
Nie ma co płakać. Sezon lipny przez idiotyczne transfery. Coutinho kupiony za 150 mln po to by grał na skrzydle zamiast na 10.
Mi sie marzy w końcu jakiś trener z jajami. Może Allegri?
0
@Herato Za Polakiem
2
No cóż. Era Barcy jak za 2010 już nie wróci. Musimy zrobić porządki z kadra i zarządem bo skończymy jak Milan
6
Grant Imahara nie żyje. Zmarł w wieku 49 lat.
Nie wierzę, że jeden z moich ulubionych Azjatów już odszedł. Kto oglądał Pogromców Mitów ten wie o kim mówię.
0
A wiadomo kiedy książka?
5
@IronSanHybrid dobre i słodkie zwierzę
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie ma szans żeby przeszli City. Zobacz co City gra. Miażdży każdego po 5-0 i w 1 meczu strzelili 2 bramki w Madrycie
0
@zmiter912576 haha no tego jeszcze nie grali. Dobrze się czujesz po wczorajszych wyborach?
0
Bramkarz wlanie z główki
1
@mekston Zobacz na ich miny. Pewnie po meczu zaraz poleca po koszulki i fotki
0
@Grubson06 Tzn co? Bo nie rozumiem
0
Zawodnicy Granady zamiast cisnąć, to się uśmiechają. Coś mi się wydaje że jakiś przekręt i chcą żeby Real wygrał...