0

Winicjusz jest przereklamowany i słaby. Chłop biega a w polu karnym dostaje sraki

3

Jeżeli Messi za rok odejdzie za darmo, to wolę by odszedł nawet dziś za 50 mln

5

Prawda jest taka że la liga po odejściu Ronaldo straciła sporo, gdy odejdzie Messi, to ta liga automatycznie spada na 3 miejsce, bo robi się po prostu nudna.
To już nie to samo co kiedyś gdzie Messi z Ronaldo rywalizował o wszystko co roku

Wg mnie
Angielska
Włoska
Hiszpanska
Niemiecka
Francuska

0

Nigdy nie sądziłem że nadejdzie dzień w którym Messi odejdzie. Madryt po Ronaldo nadal płaczę, to ciekawe co będzie u nas skoro Messi ciągnął cały wózek

0

Jak Messi odejdzie to będzie nasz koniec w Europie i Hiszpanii

4

A co do samego finału. Przed finałem z takim atakamiem PSG to spodziewałem się minimum 3 bramek (obstawiałem 2:1 dla Bayernu) i o ile 1 połowa była wyrównana, tak druga to mecz do jednej bramki.

Ogólnie poza finałem Liverpool - Tottenham, to najnudniejszy finał jaki oglądałem.

3

Wczorajszy mecz pokazał że pieniądze nie grają.
Neymar 222 mln, Mbappe wyceniany na 250, Di Maria za 60 baniek i co? W drugiej połowie kompletnie znikli.

Nikt nie jest wart takich sum. Thaigo wczoraj zajebisty mecz

4

Thiago mega mecz! Szkoda że odszedł od nas :(

5

Aż taka jest kosa między Hiszpania a Katalonia? Sevilla wygrywa LE, a w katalońskich gazetach jakieś ploty jak w pudelku.

Ja się cieszyłem jak Sevilla wygrała wczoraj

5

W końcu trener który wygląda, a nie dziadek Setien chodzący w dresach jak żul

1

Wy serio wierzycie ze ktos da za Messiego 200 mln? On ma 33 lata, z każdym rokiem jest coraz wolniejszy, a jego drybling polega właśnie na sprincie i trzymaniu piłki przyklejonej do buta. On juz nie ma 25 lat ze biegał i kiwał kogo chce.

Trzeba sie pogodzic, ze Messi predzej czy później nas opusci....

2

Neymar co grał. Dawać te 200 baniek na transfer i lecimy po niego

0

Co myślicie o tym 260 mln za Messiego?

2

@betonito Od 4 lat nie

1

No i przyjdzie Xavi na trenera i znów kółko adoracji

0

@Sysia11 No i przyjdzie Xavi na trenera i znów kółko adoracji

2

Zrobił dla Barcelony tak dużo...

1

Luis Enrique jak mi go brakuje :(

0

Nie ma co płakać. Sezon lipny przez idiotyczne transfery. Coutinho kupiony za 150 mln po to by grał na skrzydle zamiast na 10.

Mi sie marzy w końcu jakiś trener z jajami. Może Allegri?

0

@Herato Za Polakiem

2

No cóż. Era Barcy jak za 2010 już nie wróci. Musimy zrobić porządki z kadra i zarządem bo skończymy jak Milan

6

Grant Imahara nie żyje. Zmarł w wieku 49 lat.
Nie wierzę, że jeden z moich ulubionych Azjatów już odszedł. Kto oglądał Pogromców Mitów ten wie o kim mówię.

0

A wiadomo kiedy książka?

5

@IronSanHybrid dobre i słodkie zwierzę

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie ma szans żeby przeszli City. Zobacz co City gra. Miażdży każdego po 5-0 i w 1 meczu strzelili 2 bramki w Madrycie

0

@zmiter912576 haha no tego jeszcze nie grali. Dobrze się czujesz po wczorajszych wyborach?

0

Bramkarz wlanie z główki

1

@mekston Zobacz na ich miny. Pewnie po meczu zaraz poleca po koszulki i fotki

0

@Grubson06 Tzn co? Bo nie rozumiem

0

Zawodnicy Granady zamiast cisnąć, to się uśmiechają. Coś mi się wydaje że jakiś przekręt i chcą żeby Real wygrał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?