1

@cris2706 Chlopie zejdz na ziemie, chcialbym zeby Barca co rok miala taki sezon jak real tera xd

0

Mbappe juz 2 brameczki i cyk ból dupy realowcow

0

@BoreekxD Przeciez to jeszcze nie ma remake, wiec bedzie wygladac jak na ps4

0

Wisła Kraków mem, akurat na Warte 3.50 kurs wlazł jak w masło.

Szkoda, ze w polskich bukach nie dalo sie wczoraj obstawic, ze Mbappe zostanie w Paryzu, bo wiedzialem, ze chlop wybierze hajs

2

Za czasów Zidane i Ronaldo, to Real miał farta w LM i każdy, to przyzna. Ale, to co odwala Real Ancelottiego w tym sezonie, to jest jakiś żart. Co mecz, to coraz większy fart. Jak mozna wygyrwać 1-0 w 89 min, mieć dwie sety i przegrać mecz? Final bedzie taki, ze Liverpool bedzie cisnac caly mecz, a w 94 minucie Rodrygo strzeli z główki na 1-0 xD

A tak w ogole, to co zagrał Camavinga to czapki z glow. On ma 19 lat, a gra z takim spokojem, opanowaniem i inteligencja boiskową jak weteran. Taki by sie przydal u nas.

0

2 lata PSG, a potem wróci do Barcy na sezon. Róbcie screeny

0

@kubusbarca11 Ty widze, ze juz to zrobiłeś XD

0

@LuisSalvano Messi wydymał sam siebie

2

Śmiać mi się chce z osób które bronią Messiego, a obwiniają Laporte XD
Gdyby Messi chciał, to podpisałby umowe rok temu, ale czekał do końca, bo chciał odejść już sezon temu.

Chytry dwa razy traci, do widzenia.

0

Jak czytam o pensji Messiego, to jakiś żart. Chłop lepszy juz nie będzie, a coraz więcej chce zarabiać. To ta miłość do klubu i gadanie ze mógłby za darmo grać? Messi za rok skończy 35 lat, wiec ciekawi mnie czy wytrzyma pełny sezon po 90 min w meczu

0

Zreszta wiadomo ze zostanie. Dlatego Aguero przyszedł

0

Wiadomo ile bedzie zarabiał?

2

Nie wiem kto normalny bierze Copa America jako wyznacznik prestizu, bo już trudniej wygrać lige europy niz ten shit który jest co roku.

Cały świat aktualnie jest skierowany na EURO, a nie jakiś puchar biedoty.

4

Kompromitacja. Nie spodziewałem się tego...

18

Wole LM z 36 drużynami, niż ten wałek pereza

11

Grizz to najbardziej cipowaty gracz 21 wieku, ale czego oczekiwać po piłkarzu grającym nałogowo w Fortnite xD

0

Piket niech dalej płacze przed kamerami, co za miernota z niego się zrobiła. 3 bramy nam chlop zawalił bo nie potrafi linii spalonego ogranąć xD

30

Busket od 2015 roku leci na fejmie. W innym klubie już by nie grał, u nas będzie grał do 40stki.

0

@Freshstone Busket to sie nadaje, ale do USA na emeryure

3

Griezmann po tym meczu powinien zostać sprzedany w zimowym okienku. 120 mln za takie drewno!!

1

@AdiKingu96 Kiedyś 32 letni zawodnicy, to już konczyli kariery, a dziś po 30 niektórzy dopiero się rozkręcają.

0

Ciekawe jak dlugo Ronaldo jeszcze pogra w piłke. 2 lata starszy od Messiego, ale na boisku tego nie widać.

0

@ZwyklyKibic11111 Ronaldo ma 36 lat, bez przesady zeby tyle od niego oczekiwac.

0

Brakuje nam kogoś jak Valverde z Realu. Chłop biega po 12km na mecz, wywiera pressing, doskakuje do każdego..
U nas Busket to nadaje się do USA, a De Jong też kondycyjnie słabo

33

Byl ciagniety, ale symulka i skok jak sarna, to tez na Oscara sie nadaje...

1

Po karnym padlismy, zmiany za poznie. Nie wiem jak dlugo holender u nas posiedzi, ale chyba po tym sezonie szykuje sie zmiana trenera.

0

Jeden z lepszych od nas, a tu hejt.
Co jest z wami?

0

O co zakład że biali nie wyjdą z grupy. Daje 50 zł

5

Koman ty frajrze. Patrz co Suarez robi w Atleti.
20 min chłop gra i 2 bramy i asysta

1

Śmiesznie że my oddajemy Suareza, gdzie taki Benzema w Madrycie ma podstawy skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?