Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateuszdabski 140
1
@okiemtypera_lucaxx95 A co było za Mourinho skoro tam mieli 100 pkt
0
Granada co gra masakra
0
@Xenoxi Pola od Munka podobna
0
@Hakiru Mendy go kopnął
0
Powinien być karny dla Granady
0
@TheGoldenEleven nie możliwe
0
@BarcaInfo Co to za mecz
0
@Janiama Jaka Magdalenka?
0
@Krzychuuuu14 Jak krótko kibucujesz Barcelonie to pewnie nie znasz.
0
@BarcaInfo Lewy powinien grac w lepszym klubie niż Bayern i słaba niemiecka liga która jest 4 na swiecie.
0
Kto pamieta takiego zawodnika jak Andre Gomes? Grał u nas kilka lat temu, przyszedł jako gwiazdor z Valencii chyba za 40 mln, a u nas grał tragicznie. Z 5 lat temu to było, wiec teraz pewnie ma z 35 lat.
0
@jacobFCB No zgadzam sie. Paulinho grał zajebiscie. Rudego palacza pamiętam głównie z bramki w El Clasico i raz z wolnego przwalił ładnie. Chyba też nam dupe z Celta uratował pod koniec meczu. Ciekawe co on teraz robi?
1
Dziś Granada pokazuje umiejętności i wygrywa
2
Messi jak będzie +35, to można go cofnąć do tyłu i zrobić taką mediapunte.
0
Gdyby nie on i Messi to byśmy mieli chyba 5 miejsce w lidze
1
I się ośmieszył w El Clasico
4
Nad morzem jeszcze głosują. Sami młodzi, więc pewnie za Trzaskowskim. Będzie dobrze!
0
@Chakalaka I git
2
Dobra ja tam wierze, ze Trzaskowski wygra. Zobaczycie rano ze wygrana bedzie !!!
0
@kuba1794 00 północ
0
@Colon czemu, duzo osob glosowalo za Trzaskowskim w USA
0
@Krychaaa10 Obserwuje ich w tym roku. Zrobili progres
0
@DaPi to po co szła?
0
@Thomas99PL Jest młodszy o 2 lata a to duzo
5
@Kapitan hawk Bedzie Var i co zrobisz
0
@Colon a jaka nazwwa na reddit
0
@Hiacynk Wiadomo, ze PSG ich rozjedzie. Grają bardziej dojrzale niż kiedyś.
0
@Colon skad bierzesz te skróty
0
@Zbyszko z Bogdańca Ja bylem i tak wiadomo ze wygra ten ładniejszy
Nie znam nikogo kto by glosowal inaczej