0

1

@okiemtypera_lucaxx95 A co było za Mourinho skoro tam mieli 100 pkt

0

Granada co gra masakra

0

@Xenoxi Pola od Munka podobna

0

@Hakiru Mendy go kopnął

0

Powinien być karny dla Granady

0

@TheGoldenEleven nie możliwe

0

@BarcaInfo Co to za mecz

0

@Janiama Jaka Magdalenka?

0

@Krzychuuuu14 Jak krótko kibucujesz Barcelonie to pewnie nie znasz.

0

@BarcaInfo Lewy powinien grac w lepszym klubie niż Bayern i słaba niemiecka liga która jest 4 na swiecie.

0

Kto pamieta takiego zawodnika jak Andre Gomes? Grał u nas kilka lat temu, przyszedł jako gwiazdor z Valencii chyba za 40 mln, a u nas grał tragicznie. Z 5 lat temu to było, wiec teraz pewnie ma z 35 lat.


0

@jacobFCB No zgadzam sie. Paulinho grał zajebiscie. Rudego palacza pamiętam głównie z bramki w El Clasico i raz z wolnego przwalił ładnie. Chyba też nam dupe z Celta uratował pod koniec meczu. Ciekawe co on teraz robi?

1

Dziś Granada pokazuje umiejętności i wygrywa

2

Messi jak będzie +35, to można go cofnąć do tyłu i zrobić taką mediapunte.

0

Gdyby nie on i Messi to byśmy mieli chyba 5 miejsce w lidze

1

I się ośmieszył w El Clasico

4

Nad morzem jeszcze głosują. Sami młodzi, więc pewnie za Trzaskowskim. Będzie dobrze!

0

@Chakalaka I git

2

Dobra ja tam wierze, ze Trzaskowski wygra. Zobaczycie rano ze wygrana bedzie !!!

0

@kuba1794 00 północ

0

@Colon czemu, duzo osob glosowalo za Trzaskowskim w USA

0

@Krychaaa10 Obserwuje ich w tym roku. Zrobili progres

0

@DaPi to po co szła?

0

@Thomas99PL Jest młodszy o 2 lata a to duzo

5

@Kapitan hawk Bedzie Var i co zrobisz

0

@Colon a jaka nazwwa na reddit

0

@Hiacynk Wiadomo, ze PSG ich rozjedzie. Grają bardziej dojrzale niż kiedyś.

0

@Colon skad bierzesz te skróty

0

@Zbyszko z Bogdańca Ja bylem i tak wiadomo ze wygra ten ładniejszy
Nie znam nikogo kto by glosowal inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?