3

Sedzia przekupiony. Kto sprawdza var po 5 minutach?

0

Bilbabo wcisnie w 88. Robcie screeny

0

I co wam dadzą pieniądze? Założymy ze Messi odejdzie za 200 mln i kogo kupimy?

Coutinho - 150 mln niewypal
Griezmann 120 mln - niewypał
Dembele - 110 mln szkoda gadać Mamy prawie 500 mln w błoto, gdzie inny zarząd z taką kasa zrobiłby cały skąd


Zrozumcie jedna rzecz. PIENIĄDZE NIE GRAJĄ.

0

Shit shit shit shit

2

Sędzia nas okradl

1

7 lat starszy od Arthura i 10 mln na plus wyszliśmy. Masakra

0

@pienaar Dziś Espanyol urwie punkty. Mają trenera nowego

1

@catalanian09 Dlatego Valverde powinien zostać. 5-1 wygraliśmy z Realem bez Messiego.

0

Brakuje mi kapitana jak kiedyś Puyol. Messi na kapitana się nie nadaje, on co rok chce nowy kontrakt na kolejne miliony.

Zarząd do zmiany. Tak fałszywego zarządu to chyba jedynie w Polsce znajdziemy. Oni mi przypominają ludzi z TVPis.

Ciekawe kogo kupimy w lecie

0

@Vito9 No niestety. Messi wiecznie grać nie będzie, a jak jego zabraknie to masakra

0

@Bydlak33 idź spać

0

Za dużo idiotow za 150 mln przyszło. Szkoda6gadac

0

@Bydlak33 to wypad kibicować komuś innemu dzbanie

0

Celeta zawsze była słaba. Tak jak Suarez wrócił to lekkie 4-1 dla nas

0

@Enerio Jutro przecież

1

@LukaszFan Ja korzystalem i wałek ta apka. Wyliczyło mi w PZU 1250 zł za Mazde 3 2.0 benz 2015 samo OC. Poszedłem do PZU, powiedzialem jaka jest sytuacja, a koleś mi ogarnął za 950 zł.

0

Co do Var. Dla mnie ręki nie było, to był bark. Często tak piłkarze zagrywają. Spalony niestety był, jedynie ten karny to z dupy.

Ten caly winicjusz w polu karnym ma srake, to nawet jakby tam obroncy nie bylo, to chlop by sie przewrocil, albo strzelil w kosmos.

0

@AachenUzumaki Zara trzecia wlepie

3

Druga brama, a u nas za słaby ;) lepiej kupować po 150 mln miernoty

0

Rafinha co gra. Oglądacie?

26

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy piłkarzyki grają w inne gry oprócz Fify i Fortnite, bo ciągle jak kogoś pokazują z padem to z tymi grami.

Zagraliby w jakiegoś Wieśka, Dooma, a nie casualowy shit. Neymar z Marcelo wiem, że w coda swego czasu grali.

0

Ja bym się nie zdziwił gdyby Barca przyjęła ofertę z 200 mln za Messiego os PSG czy City.
Chłop w czasie pandemi nawet zarobków nie chce obniżyć. Nikt nie jest więcej wart niż klub, sorry.

1

Szkoda słów. Gdzie jest Puyol, Iniesta, Xavi... :(

2

Dla mnie to jest śmieszne. Może ten koronawiurs wyjdzie na dobre ludziom i skończy się traktowanie piłkarzy jak bogów. Mają miliony na kontach, a jeszcze płacą bo zamiast 670 mln na koncie będą mieli 640.

1

A za co mają dostawać pieniądze? Siedza na dupie w domu, klub nie zarabia, to czemu piłkarze sa oburzeni? Co za uj mnie strzela, bo zamiast 10 mln dostaną 6 mln i zabraknie im na tankowanie lambo?

0

Gdyby nie chiny, to nie byłoby tego wirusa. Co za typ...

0

Po co mają trenwoac jak będziemy mieć mistrza

0

Tytul sport troche niemoralny.

0

@Man_Fan_United No chyba nie myslisz, ze real dostanie mistrza? Inaczej bedzie wał 100 lecia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?