Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sedzia przekupiony. Kto sprawdza var po 5 minutach?
0
Bilbabo wcisnie w 88. Robcie screeny
0
I co wam dadzą pieniądze? Założymy ze Messi odejdzie za 200 mln i kogo kupimy?
Coutinho - 150 mln niewypal
Griezmann 120 mln - niewypał
Dembele - 110 mln szkoda gadać Mamy prawie 500 mln w błoto, gdzie inny zarząd z taką kasa zrobiłby cały skąd
Zrozumcie jedna rzecz. PIENIĄDZE NIE GRAJĄ.
0
Shit shit shit shit
2
Sędzia nas okradl
1
7 lat starszy od Arthura i 10 mln na plus wyszliśmy. Masakra
0
@pienaar Dziś Espanyol urwie punkty. Mają trenera nowego
1
@catalanian09 Dlatego Valverde powinien zostać. 5-1 wygraliśmy z Realem bez Messiego.
0
Brakuje mi kapitana jak kiedyś Puyol. Messi na kapitana się nie nadaje, on co rok chce nowy kontrakt na kolejne miliony.
Zarząd do zmiany. Tak fałszywego zarządu to chyba jedynie w Polsce znajdziemy. Oni mi przypominają ludzi z TVPis.
Ciekawe kogo kupimy w lecie
0
@Vito9 No niestety. Messi wiecznie grać nie będzie, a jak jego zabraknie to masakra
0
@Bydlak33 idź spać
0
Za dużo idiotow za 150 mln przyszło. Szkoda6gadac
0
@Bydlak33 to wypad kibicować komuś innemu dzbanie
0
Celeta zawsze była słaba. Tak jak Suarez wrócił to lekkie 4-1 dla nas
0
@Enerio Jutro przecież
1
@LukaszFan Ja korzystalem i wałek ta apka. Wyliczyło mi w PZU 1250 zł za Mazde 3 2.0 benz 2015 samo OC. Poszedłem do PZU, powiedzialem jaka jest sytuacja, a koleś mi ogarnął za 950 zł.
0
Co do Var. Dla mnie ręki nie było, to był bark. Często tak piłkarze zagrywają. Spalony niestety był, jedynie ten karny to z dupy.
Ten caly winicjusz w polu karnym ma srake, to nawet jakby tam obroncy nie bylo, to chlop by sie przewrocil, albo strzelil w kosmos.
0
@AachenUzumaki Zara trzecia wlepie
3
Druga brama, a u nas za słaby ;) lepiej kupować po 150 mln miernoty
0
Rafinha co gra. Oglądacie?
26
Komentarz usunięty
0
Ciekawe czy piłkarzyki grają w inne gry oprócz Fify i Fortnite, bo ciągle jak kogoś pokazują z padem to z tymi grami.
Zagraliby w jakiegoś Wieśka, Dooma, a nie casualowy shit. Neymar z Marcelo wiem, że w coda swego czasu grali.
0
Ja bym się nie zdziwił gdyby Barca przyjęła ofertę z 200 mln za Messiego os PSG czy City.
Chłop w czasie pandemi nawet zarobków nie chce obniżyć. Nikt nie jest więcej wart niż klub, sorry.
1
Szkoda słów. Gdzie jest Puyol, Iniesta, Xavi... :(
2
Dla mnie to jest śmieszne. Może ten koronawiurs wyjdzie na dobre ludziom i skończy się traktowanie piłkarzy jak bogów. Mają miliony na kontach, a jeszcze płacą bo zamiast 670 mln na koncie będą mieli 640.
1
A za co mają dostawać pieniądze? Siedza na dupie w domu, klub nie zarabia, to czemu piłkarze sa oburzeni? Co za uj mnie strzela, bo zamiast 10 mln dostaną 6 mln i zabraknie im na tankowanie lambo?
0
Gdyby nie chiny, to nie byłoby tego wirusa. Co za typ...
0
Po co mają trenwoac jak będziemy mieć mistrza
0
Tytul sport troche niemoralny.
0
@Man_Fan_United No chyba nie myslisz, ze real dostanie mistrza? Inaczej bedzie wał 100 lecia