Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Couninho bysmy kupili, a nie jakies niewypaly jak ten drewniak Gomes... wgl on juz do realu mogl isc, a nie do nas :/
Iniesta wiecznie grac nie bedzie, wiec taki Couninho + Neymar + Messi + Suarez to atak marzen
0
Obecnie Napoli jest silniejsze niz Arsenal xd
0
luty
1
Ej te Napoli nie jest slabe wiec ich nie skreślajcie. To druzyna silniejsza niz Benfica wiec roznie moze byc.
U siebie Napoli jest bardzo dobre wiec moga awansowac
38
takiego farta jak real to nawet ludzie ktorzy wygrywaja w totka nie maja.
0
Mozna hejtowac ramosa, ze bez mózg, idiota itp ale trzeba przyznac, ze koleś główki ma nieziemskie. Nawet nwm czy nie lepsze niż taki Ronaldo :D
0
Szkoda, że Messi z taką formą nie wystrzelił od sierpnia, wtedy ZP miałby zapewnione, a tak to różnie może być.
3
A kto normalny by Busketa nominował?
0
wyzywaliscie przescieradla, to sie zemscilo.
Ja tam wierze w wygrana. Nie takie mecze Barca grala.
1
Wy macie coś z łbem. Brama jak brama, a tu nagle teksty "całe życie na farcie jedzie"
Sam nie przepadam za Ronaldo, ale bramka, to bramka.
2
Wiadomo co z Douglasem? Wraca do nas po sezonie?
0
Bussi bez formy jest najlepszym ŚPD na świecie, wczoraj bylo to widac
0
Wczoraj jak zszedł Messi i Busket, to gra siadła. Nie wiem co bedzie z tym klubem jak oni zakończą kariere.
0
kazdy wspiera messiego, a messi siedzi w kasynie na bahamach.
zobaczie newsa na onecie
0
on juz chyba ma dosc tych pismakow jak as i marca, tez bym zwariowal jakby pisali o mnie bzdury codziennie
0
Perez posmarował
0
To są zawiasy wiec nie ma co sie przejmowac. Już raczej wałka na podatkach niezrobi
1
1
przeciez nie skonczyl oficjalnie, walnal focha po prostu. za tydzieni mu przejdzie
3
Komentarz usunięty
0
ta, jakby zawodnicy mieli konczyc kariere po niestrzelonym karnym, to średnia wieków zawodników wynosiłaby 12 lat, bo wszyscy byliby na emeryturze
1
Placek z niego i tyle. Bronlem Messiego cale zycie, ale teraz zachowuje sie jak laluś, gorzej niz ten z madrytu
0
zachowuje sie jak dziecko, przejdzie mu i wroci. Ja na jego miejscu przynajmniej do MŚ u ruskich bym pograł
0
Dawać Pazdana do Barcelony
0
Neymar za Drexlara. W ogole co on tu robi? Zagral 2 mecze i kontuzja.
6
Dzieki Adan. Bramkarz Realu przynajmniej sie do czegos przydal haha ale beka z niego
0
czy tylko ja uwazam, ze byl faul przy bramce Bale? Tzn chodzi o to, ze Bale faulowal
0
to ile masz lat? 6?
0
Reki nie bylo, ale te 2 karne troche udawane. Tak czy siak sedzia nie wypaczył wyniku.
Realowce płacza, bo zelek przegral zlotego buta ;)
0
To byl najgorszy mecz Neymara odkad przyszedl do Barcelony. Chyba z 5 set zmarnowal, zaden drybling mu nie wyszedl.
Jesli koles za 86 mln + rozne bonusy nie moze przejsc gracza sportingu, to za 180 mln mozna go opchac