1

Couninho bysmy kupili, a nie jakies niewypaly jak ten drewniak Gomes... wgl on juz do realu mogl isc, a nie do nas :/

Iniesta wiecznie grac nie bedzie, wiec taki Couninho + Neymar + Messi + Suarez to atak marzen

0

Obecnie Napoli jest silniejsze niz Arsenal xd

0

luty

1

Ej te Napoli nie jest slabe wiec ich nie skreślajcie. To druzyna silniejsza niz Benfica wiec roznie moze byc.

U siebie Napoli jest bardzo dobre wiec moga awansowac

38

takiego farta jak real to nawet ludzie ktorzy wygrywaja w totka nie maja.

0

Mozna hejtowac ramosa, ze bez mózg, idiota itp ale trzeba przyznac, ze koleś główki ma nieziemskie. Nawet nwm czy nie lepsze niż taki Ronaldo :D

0

Szkoda, że Messi z taką formą nie wystrzelił od sierpnia, wtedy ZP miałby zapewnione, a tak to różnie może być.

3

A kto normalny by Busketa nominował?

0

wyzywaliscie przescieradla, to sie zemscilo.
Ja tam wierze w wygrana. Nie takie mecze Barca grala.

1

Wy macie coś z łbem. Brama jak brama, a tu nagle teksty "całe życie na farcie jedzie"


Sam nie przepadam za Ronaldo, ale bramka, to bramka.

2

Wiadomo co z Douglasem? Wraca do nas po sezonie?

0

Bussi bez formy jest najlepszym ŚPD na świecie, wczoraj bylo to widac

0

Wczoraj jak zszedł Messi i Busket, to gra siadła. Nie wiem co bedzie z tym klubem jak oni zakończą kariere.

0

kazdy wspiera messiego, a messi siedzi w kasynie na bahamach.
zobaczie newsa na onecie

0

on juz chyba ma dosc tych pismakow jak as i marca, tez bym zwariowal jakby pisali o mnie bzdury codziennie

0

Perez posmarował

0

To są zawiasy wiec nie ma co sie przejmowac. Już raczej wałka na podatkach niezrobi

1

1

przeciez nie skonczyl oficjalnie, walnal focha po prostu. za tydzieni mu przejdzie

3

Komentarz usunięty

0

ta, jakby zawodnicy mieli konczyc kariere po niestrzelonym karnym, to średnia wieków zawodników wynosiłaby 12 lat, bo wszyscy byliby na emeryturze

1

Placek z niego i tyle. Bronlem Messiego cale zycie, ale teraz zachowuje sie jak laluś, gorzej niz ten z madrytu

0

zachowuje sie jak dziecko, przejdzie mu i wroci. Ja na jego miejscu przynajmniej do MŚ u ruskich bym pograł

0

Dawać Pazdana do Barcelony

0

Neymar za Drexlara. W ogole co on tu robi? Zagral 2 mecze i kontuzja.

6

Dzieki Adan. Bramkarz Realu przynajmniej sie do czegos przydal haha ale beka z niego

0

czy tylko ja uwazam, ze byl faul przy bramce Bale? Tzn chodzi o to, ze Bale faulowal

0

to ile masz lat? 6?

0

Reki nie bylo, ale te 2 karne troche udawane. Tak czy siak sedzia nie wypaczył wyniku.

Realowce płacza, bo zelek przegral zlotego buta ;)

0

To byl najgorszy mecz Neymara odkad przyszedl do Barcelony. Chyba z 5 set zmarnowal, zaden drybling mu nie wyszedl.

Jesli koles za 86 mln + rozne bonusy nie moze przejsc gracza sportingu, to za 180 mln mozna go opchac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?