Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe no ciekawe
1
sracie o te bramki ronaldo. Kogo obchodza jakies zlote buty ? Licza sie zespolowe tytuly.
0
Nie marudź, tylko się ciesz, że gramy na CN :)
0
Komentarz usunięty
0
Ta ? Jakos dziwne, ze gra
0
Edder
1
Haha Portugalia co gra. I oni chcą na euro 2016 ?
Ronaldo, to pewnie udaje kontuzje, bo wiedzial ze przegraja ten mecz
1
a gdzie draw remis ?>
0
Widzieliście nową dziare Messiego ? Niedługo będzie cały w tatuażach jak Tevez heh :D
Ja osobscie za tatuazami nie przepadam, ale jesli jemu sie podobaja, to ok !
3
i najbardziej przereklamowanych. Razem z bale i ronaldo. Ogolnie te cale bbc to chwyt marketingowy.
1
Jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy na świecie.
1
Komentarz usunięty
0
Lige i CdR juz mamy w kieszeni.
0
Wieku nie oszukasz. Chyba, że polecisz do czarnej dziury jak w interstellar.
0
Niech wezmą się za Pereza i jego instytucje zwaną "Real arabian Madrid", a nie szukaja u nas nie wiadomo czego.
0
3-1
0
z piłką biegną 30 km/h , a bez piłki 36 km/h ??
0
Heh i już zmieniliście tytuł ? Normalnie jak w onecie...
0
Jakbys ogladal mecze realu, to bys wiedzial dlaczego perez chce go sprzedac.
Prawda jest taka, ze ronaldo od grudnia gra taka padake, ze on nawet nie jest w top 5 najlepszych graczy na swiecie (oczywiscie z ta forma co teraz ma), wiec perez jakby za niego dostal te 100 mln to zrobilby interes zycia.
ja czasem patrze jak gra real, to jak widze ronaldo i te jego machanie łapami, bo benzema czy bale nie podali mu pilki, to nie wiem czy on czegos z glowa nie ma.
1
Gdyby Neymar miał lepszą skuteczność, to skończyłoby się 4-1
5
0
U szkoda, Bussi w GD zawsze dobrze grał.
0
i co z tego ? Ja mam urodziny tez
3
Dokładnie, ja mysle ze bedzie remis
0
A na rudego za 20 mln który pali fajki to nie szkoda kasy było?
0
Chociaz patrzac obiektywnie to
2012-Calderón
2013-Bernabéu
2014-Mestalla
Finał powinien być na Camp Nou
0
No to finał na Bernabeu i gitara ;) Ogólnie wygraną mamy na 99%. Nie wiem co by musialo sie stac zebysmy z Bilbao przegrali. Chyba kontuzji musialby dostac Messi, Neymar, Suarez to moze Bilbao miałoby z 20% szansy na wygrana
0
w uzywanym takie za 2 zł kupisz !
0
chyba za 20 mln euro
0
Bo to arabski klub który sprzedał krzyż za pieniądze.