0

Hehe no ciekawe

1

sracie o te bramki ronaldo. Kogo obchodza jakies zlote buty ? Licza sie zespolowe tytuly.

0

Nie marudź, tylko się ciesz, że gramy na CN :)

0

Komentarz usunięty

0

Ta ? Jakos dziwne, ze gra

0

Edder

1

Haha Portugalia co gra. I oni chcą na euro 2016 ?

Ronaldo, to pewnie udaje kontuzje, bo wiedzial ze przegraja ten mecz

1

a gdzie draw remis ?>

0

Widzieliście nową dziare Messiego ? Niedługo będzie cały w tatuażach jak Tevez heh :D

Ja osobscie za tatuazami nie przepadam, ale jesli jemu sie podobaja, to ok !

3

i najbardziej przereklamowanych. Razem z bale i ronaldo. Ogolnie te cale bbc to chwyt marketingowy.

1

Jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy na świecie.

1

Komentarz usunięty

0

Lige i CdR juz mamy w kieszeni.

0

Wieku nie oszukasz. Chyba, że polecisz do czarnej dziury jak w interstellar.

0

Niech wezmą się za Pereza i jego instytucje zwaną "Real arabian Madrid", a nie szukaja u nas nie wiadomo czego.

0

3-1

0

z piłką biegną 30 km/h , a bez piłki 36 km/h ??

0

Heh i już zmieniliście tytuł ? Normalnie jak w onecie...

0

Jakbys ogladal mecze realu, to bys wiedzial dlaczego perez chce go sprzedac.

Prawda jest taka, ze ronaldo od grudnia gra taka padake, ze on nawet nie jest w top 5 najlepszych graczy na swiecie (oczywiscie z ta forma co teraz ma), wiec perez jakby za niego dostal te 100 mln to zrobilby interes zycia.

ja czasem patrze jak gra real, to jak widze ronaldo i te jego machanie łapami, bo benzema czy bale nie podali mu pilki, to nie wiem czy on czegos z glowa nie ma.

1

Gdyby Neymar miał lepszą skuteczność, to skończyłoby się 4-1

5

0

U szkoda, Bussi w GD zawsze dobrze grał.

0

i co z tego ? Ja mam urodziny tez

3

Dokładnie, ja mysle ze bedzie remis

0

A na rudego za 20 mln który pali fajki to nie szkoda kasy było?

0

Chociaz patrzac obiektywnie to

2012-Calderón
2013-Bernabéu
2014-Mestalla

Finał powinien być na Camp Nou

0

No to finał na Bernabeu i gitara ;) Ogólnie wygraną mamy na 99%. Nie wiem co by musialo sie stac zebysmy z Bilbao przegrali. Chyba kontuzji musialby dostac Messi, Neymar, Suarez to moze Bilbao miałoby z 20% szansy na wygrana

0

w uzywanym takie za 2 zł kupisz !

0

chyba za 20 mln euro

0

Bo to arabski klub który sprzedał krzyż za pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?