Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musi popracowac nad wytrzymaloscia to nie bedzie wymitow. Ja mialem podobnie
0
znow ten sam news....
0
Te ochraniacze Iniesty to jakis zart... Co małe dziecko dac na ochraniacz zeby go rywale kopali, to trzeba miec cos z glowa. Neymar to samo...Messi ma najlepsze.
0
Pamietam ogladalem wtedy ten mecz. Ja w sumie tez bym tego grubasa skopal, bo za duzo kozaczy angol
0
A wyobrazasz sobie przegrana ? Real traci punkty to trzeba to wykorzystac....
Zreszta na 100% wygramy, nie ma co sie martwic
0
Przeciez wiadomo ze wygramy. Nic innego jak zwyciestwo nie wchodzi w gre... panikujecie jakby spadl snieg w lipcu. Tutaj nawet mozecie obstawiac 1000 zl na wygrama.
Real przegral, to wiadomo ze MY wygramy.
0
10
Hazard by tego dzieciaka skopal hehhe
0
Raczej na 6
0
A myslisz, ze real z dnia na dzien bedzie wygrywal po 5-0 ? Oni od grudnia graja padake, a GD jest w marcu !!
6
wstyd to ty nam przynosisz. Ochłon czlowieku i pakuj kredki do gimbazy
0
No to panowie i panie w koncu jestesmy liderami ligi ! :)
GD nie licze, bo wygrana to kwestia czasu, wiec ogolnie mamy 2 pkt przewagi nad realem ktory gra padake, wiec pewnie jeszcze przegraja do meczu z nami
1
a co juz ronaldo sprzedaja ? he
0
chyba peleryne
0
Za co ronlado zostal ZP??
1
ahahah real ma na nas sposub ? To jakis zart czy ci komentatorzy sa pijani ? Na farcei wygrali, bo bylsimy bez formy
0
Hehhe tutaj bedzie z 5-0
Szkoda, ze to nie gran derbi, bo real bez ramosa i pepe nie istnieej w obronie
beka!!
0
ale szmata hahaahahhah San iker ? hehe
0
rekami mu w klate zatrzymywal, to co moze nie faul ???
0
Sedzia drukarz juz drukuje dla matrytu, bo juz karny powinien byc dla Atletico...
0
karny powinien byc
0
a po polsku ? bo moze nie rozumie ?
0
Wszedzie te araby ;/
0
Obrona sevilli to zart. Tak strzelili bramke
0
0
z takiej górki to ja z zamknietymi oczami zjeżdzam
1
Pogba i Isco heheh. Te Mundo Deportivo to najgorsza gazeta na świecie/
0
Sung woku to jest postac w lolu.
0
A co ma do tego Berameu jak zrobil to Rossel z ojcem Neymara ?
0
Rudzi to zawsze są fałszywi. Dlatego nie mają kolegów