0

Musi popracowac nad wytrzymaloscia to nie bedzie wymitow. Ja mialem podobnie

0

znow ten sam news....

0

Te ochraniacze Iniesty to jakis zart... Co małe dziecko dac na ochraniacz zeby go rywale kopali, to trzeba miec cos z glowa. Neymar to samo...Messi ma najlepsze.

0

Pamietam ogladalem wtedy ten mecz. Ja w sumie tez bym tego grubasa skopal, bo za duzo kozaczy angol

0

A wyobrazasz sobie przegrana ? Real traci punkty to trzeba to wykorzystac....

Zreszta na 100% wygramy, nie ma co sie martwic

0

Przeciez wiadomo ze wygramy. Nic innego jak zwyciestwo nie wchodzi w gre... panikujecie jakby spadl snieg w lipcu. Tutaj nawet mozecie obstawiac 1000 zl na wygrama.

Real przegral, to wiadomo ze MY wygramy.

0

10

Hazard by tego dzieciaka skopal hehhe

0

Raczej na 6

0

A myslisz, ze real z dnia na dzien bedzie wygrywal po 5-0 ? Oni od grudnia graja padake, a GD jest w marcu !!

6

wstyd to ty nam przynosisz. Ochłon czlowieku i pakuj kredki do gimbazy

0

No to panowie i panie w koncu jestesmy liderami ligi ! :)
GD nie licze, bo wygrana to kwestia czasu, wiec ogolnie mamy 2 pkt przewagi nad realem ktory gra padake, wiec pewnie jeszcze przegraja do meczu z nami

1

a co juz ronaldo sprzedaja ? he

0

chyba peleryne

0

Za co ronlado zostal ZP??

1

ahahah real ma na nas sposub ? To jakis zart czy ci komentatorzy sa pijani ? Na farcei wygrali, bo bylsimy bez formy

0

Hehhe tutaj bedzie z 5-0

Szkoda, ze to nie gran derbi, bo real bez ramosa i pepe nie istnieej w obronie

beka!!

0

ale szmata hahaahahhah San iker ? hehe

0

rekami mu w klate zatrzymywal, to co moze nie faul ???

0

Sedzia drukarz juz drukuje dla matrytu, bo juz karny powinien byc dla Atletico...

0

karny powinien byc

0

a po polsku ? bo moze nie rozumie ?

0

Wszedzie te araby ;/

0

Obrona sevilli to zart. Tak strzelili bramke

0

0

z takiej górki to ja z zamknietymi oczami zjeżdzam

1

Pogba i Isco heheh. Te Mundo Deportivo to najgorsza gazeta na świecie/

0

Sung woku to jest postac w lolu.

0

A co ma do tego Berameu jak zrobil to Rossel z ojcem Neymara ?

0

Rudzi to zawsze są fałszywi. Dlatego nie mają kolegów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?