2

To są KMS. My będziemy to mieli od 2016 roku

0

Szkoda ze dziś nie jest GD. Patrząc na skład Realu to byłaby kolejna manita.
Jak PSG tego nie wygra minimum 3:0 tzn ze na lm nie są gotowi.

0

I się dziwicie ze di maria i o ozil odeszli skoro mieli po 3 mln a przyszedł taki Bale i od razu dostał 11 mln za nic.
Chociaż z drugiej strony oni oszczędzają na pensjach i mogą wydać więcej na transfery.

0

Jakiś gruby albo mi się wydaje... Choć dla nich zrzucić 3 kg to tydzień treningów

0

Ronaldo ? Ciekawe za co hahah

0

Messi
Lewandowski
Suarez / Neymar

Takie będzie podium.

2

Komentarz usunięty

0

pierwsze o nim slysze. Kto to ?

0

Prawde mowiac, to mamy latwe mecze teraz. Jedyny przeciwnik to Villarreal.
Sevilla w obecnym sezonie, to zadne zagrozenie.

0

Liczę na gładkie 5-0. W koncu atak musi się przebudzic.

Oby Ter Stegen nie bronił.

7

Rok temu grał w miarę ok, ale ten sezon to padaka. Zawsze jak broni to przeciwnik ma strzały życia.

Chłop w ogóle nie ma własnego stylu, tylko próbuje kopiować Neuera... Nie wiesz kim być? Bądź sobą, nie Neuerem i nie Majdanem.

1

Jak zobaczę ter stegena w następnym meczu, to się chyba powiesze.

0

Przecież awans z Bayernem mamy zapewniony w 100%.

Jedna bramka i oni nie mają o czym myśleć. Zresztą bez Robbena ten klub nie istnieje

0

No dokladnie. W city szykuje sie dobra wyprzedaż, a paru dobrych graczy maja

7

A jak sie boje, ze ten Pogba, to taki sam cwaniak jak Balotelli.
Przyjdzie za 80 mln, dostanie z 8 mln na rok, co tydzien bedzie wyskakiwał z nową fryzurką, a po 3 latach odejdzie do jakiegoś City

0

WIelki Messi !

0

Komentarz usunięty

0

Connie Carter, albo Holly Michaels hheh;)

1

Messi to jest bóg piłki nożnej. Nie to co ronaldo który atakuje swoich kolegow, bo zabrali mu bramke

1

Guardiola strasznie się zmienił. Wczoraj jak widziałem jego reakcje, to normalnie jakbym Mourinho widział, a chyba nawet gorzej...

0

A jak wygramy, to myślisz ze za 5 lat ktos bedzie pamietam, że nie grały gwiazdy Bayernyu ? Liczy sie zwyciestwo

0

No i dobrze. Robben im starszy tym lepszy, a każdy pamięta jak nas 2 lata temu ośmieszał. Teraz będzie rewanż.

0

SER i COPE: FIFA ukarze Real
No to banik na 2 sezony.

Haha to moze na 3 miejsce w lidze sie załapia. Real bez transferów nie istnieje

1

Atletico niby ma dostać, a real ? Pewnie perez da w łape jednemu i drugiemu i będzie po "banie".

0

Chodzi ci o tego Raya z Arrow czy o kogo ?

1

Lewandowski na 90% nie zagra.

Nie wiem jak wy, ale ja wyczuwam jakieś 3-0. Bayern na wyjazdach jest słaby + brak Robbena, Riberiego, Lewandowskiego i innych.

Nasi będą chcieli się zemścić, więc ja o finał jestem spokojny.

1

Pykniemy Bayern z 3-0

1

ten karwaszbarbasz to kibic Barcy, znam go hehe

11

Nie wiem jak można porównywać Espanyol do Bayerunu...

1

Za 40 mln euro na rok, to ja mógłbym przejąć jego życie towarzyskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?