Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To są KMS. My będziemy to mieli od 2016 roku
0
Szkoda ze dziś nie jest GD. Patrząc na skład Realu to byłaby kolejna manita.
Jak PSG tego nie wygra minimum 3:0 tzn ze na lm nie są gotowi.
0
I się dziwicie ze di maria i o ozil odeszli skoro mieli po 3 mln a przyszedł taki Bale i od razu dostał 11 mln za nic.
Chociaż z drugiej strony oni oszczędzają na pensjach i mogą wydać więcej na transfery.
0
Jakiś gruby albo mi się wydaje... Choć dla nich zrzucić 3 kg to tydzień treningów
0
Ronaldo ? Ciekawe za co hahah
0
Messi
Lewandowski
Suarez / Neymar
Takie będzie podium.
2
Komentarz usunięty
0
pierwsze o nim slysze. Kto to ?
0
Prawde mowiac, to mamy latwe mecze teraz. Jedyny przeciwnik to Villarreal.
Sevilla w obecnym sezonie, to zadne zagrozenie.
0
Liczę na gładkie 5-0. W koncu atak musi się przebudzic.
Oby Ter Stegen nie bronił.
7
Rok temu grał w miarę ok, ale ten sezon to padaka. Zawsze jak broni to przeciwnik ma strzały życia.
Chłop w ogóle nie ma własnego stylu, tylko próbuje kopiować Neuera... Nie wiesz kim być? Bądź sobą, nie Neuerem i nie Majdanem.
1
Jak zobaczę ter stegena w następnym meczu, to się chyba powiesze.
0
Przecież awans z Bayernem mamy zapewniony w 100%.
Jedna bramka i oni nie mają o czym myśleć. Zresztą bez Robbena ten klub nie istnieje
0
No dokladnie. W city szykuje sie dobra wyprzedaż, a paru dobrych graczy maja
7
A jak sie boje, ze ten Pogba, to taki sam cwaniak jak Balotelli.
Przyjdzie za 80 mln, dostanie z 8 mln na rok, co tydzien bedzie wyskakiwał z nową fryzurką, a po 3 latach odejdzie do jakiegoś City
0
WIelki Messi !
0
Komentarz usunięty
0
Connie Carter, albo Holly Michaels hheh;)
1
Messi to jest bóg piłki nożnej. Nie to co ronaldo który atakuje swoich kolegow, bo zabrali mu bramke
1
Guardiola strasznie się zmienił. Wczoraj jak widziałem jego reakcje, to normalnie jakbym Mourinho widział, a chyba nawet gorzej...
0
A jak wygramy, to myślisz ze za 5 lat ktos bedzie pamietam, że nie grały gwiazdy Bayernyu ? Liczy sie zwyciestwo
0
No i dobrze. Robben im starszy tym lepszy, a każdy pamięta jak nas 2 lata temu ośmieszał. Teraz będzie rewanż.
0
SER i COPE: FIFA ukarze Real
No to banik na 2 sezony.
Haha to moze na 3 miejsce w lidze sie załapia. Real bez transferów nie istnieje
1
Atletico niby ma dostać, a real ? Pewnie perez da w łape jednemu i drugiemu i będzie po "banie".
0
Chodzi ci o tego Raya z Arrow czy o kogo ?
1
Lewandowski na 90% nie zagra.
Nie wiem jak wy, ale ja wyczuwam jakieś 3-0. Bayern na wyjazdach jest słaby + brak Robbena, Riberiego, Lewandowskiego i innych.
Nasi będą chcieli się zemścić, więc ja o finał jestem spokojny.
1
Pykniemy Bayern z 3-0
1
ten karwaszbarbasz to kibic Barcy, znam go hehe
11
Nie wiem jak można porównywać Espanyol do Bayerunu...
1
Za 40 mln euro na rok, to ja mógłbym przejąć jego życie towarzyskie