0

Dajcie spokoj z Bussquetem, Sam jesten fanem Barcy, ale dla mnie to najbardziej przereklamowany i najbardziej drewniany pomocnik na swiecie. Mam nadzieje, ze Pogba przyjdzie za jego miejsce i wtedy full atak.

0

Chyba ostatni mecz nevilla jako trenra

0

Sami przyznacie ze akcja na farcie

0

Haha ten Kovacic wyglada jakby zjarany byl i te strzlay jego masakra

0

Musimy Pogbe kupic

2

Sprzedać i jeszcze zapytać się czy Ter Stegena nie potrzebują za jedyne 160 mln.

0

Stanie sie królem, bo przejdzie do "królewskich" ? Tak czy siak zrobilismy interes zycia sprowadzajac Neymara do Barcelony :) Moim zdaniem poziomu Messiego nie osiągnie, ale to jest aktualnie piłkarz który znajduje sie w top 2.

Messi
Neymar
Suarez

Jak utrzymaja poziom, to tak bedzie wygladac przyszłość na nastepenej gali ZP.

0

Właśnie to takie teraz gadanie. Neymar bedzie naciskał na zarząd, żeby jak najwiecej kasy na kontrakcie mieć...

Szanuje Neymara, ale jak od dzieciństwa chciał u nas grać, to trochę to dziwne, bo zachowuje się jak najemnik. Niech powie w prost, że zostaje w Barcelonie, wtedy dadzą mu kontrakt na 15 czy te 18 mln euro brutto i koniec tematu.

0

Kurde przeżywacie. Jutro prześcieradła sami mogą stracić punkty. Chyba nie myślicie że znów wygrają 8-0? Malmo to była najsłabsza drużyna w lm...

0

Obyśmy po wygraniu KMS nie zaczęli nowego roku jak real Madryt xD

0

Ten munir i sandro out

2

Sa razem w drużynie i z gazet dowiaduje się o kontuzjach? O co kaman?

2

On nawet do tego zaszczanego madrytu na wakancje nie pojedzie

1

Ale wstyd z Madrytu hahaha

0

Ziomek zobacz na wynik. 4-0 i o Barcie nikt nie pamięta

3

Ter stegen tylko nam wstydu przyniósł tymi porażkami 4-0 i 4-1. Z Sevilla tez mało co przez niego nie przegraliśmy

3

Ter stegen juz niech szuka nowego klubu. Jałowy bramkarz...
Bravo wrócił i nagle nikt nie ma strzałów życia... Przypadek?

0

Hahaha beka z was. Trener wie lepiej ze Barta jest zbędny na ten mecz. Jak wygramy 4-0 to nikt nie będzie o Barcie pamiętał... Zresztą przez niego przegraliśmy z r ealem jak go Bale minął

0

Widać łapy Pereza

0

Puyol
Do tego ramos w długich włosach

Ile ta fota ma lat? 5?

0

Co z tym zastraszanym Sędzia przez Pereza? Będzie sędziował czy nie?

0

Haha widać ze Perez coś musiał zareagować, że tak nagle zmienil zdanie.

Mnie to wali niedługo GD

0

Hehe czyli pewnie buki juz wiedzą kto wygra. Ja obstawie z 500 zł na barce

2

Dla mnie on jest przereklamowany. Nigdy go nie lubiłem, a po tej symulce z Interem było mi wstyd.

0

Zawsze w niego wierzylem !!

0

fart realu jak zwykle.
Navas ma taka forme jak Bravo rok temu.

0

Nie zostanie. Zresztą liga francuska jest lepsza

0

Gdzie jest ten suarez z Liverpoolu?

0

Mafia Pereza. Juz wole żeby Barca grała w lidze francuskiej niż z tymi oszustami z Madrytu

Ale poczekajmy, referendum o odłączeniu Katalonii od Hiszpanii juz niedługo.

5

Te psg to jakaś padaka. Nigdy tej lm nie wygrają skoro nawet nie potrafią u siebie wygrać z drużyną która nie ma 5 podstawowych zawodników.

Kupon to kosza przez psg...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?