Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie spokoj z Bussquetem, Sam jesten fanem Barcy, ale dla mnie to najbardziej przereklamowany i najbardziej drewniany pomocnik na swiecie. Mam nadzieje, ze Pogba przyjdzie za jego miejsce i wtedy full atak.
0
Chyba ostatni mecz nevilla jako trenra
0
Sami przyznacie ze akcja na farcie
0
Haha ten Kovacic wyglada jakby zjarany byl i te strzlay jego masakra
0
Musimy Pogbe kupic
2
Sprzedać i jeszcze zapytać się czy Ter Stegena nie potrzebują za jedyne 160 mln.
0
Stanie sie królem, bo przejdzie do "królewskich" ? Tak czy siak zrobilismy interes zycia sprowadzajac Neymara do Barcelony :) Moim zdaniem poziomu Messiego nie osiągnie, ale to jest aktualnie piłkarz który znajduje sie w top 2.
Messi
Neymar
Suarez
Jak utrzymaja poziom, to tak bedzie wygladac przyszłość na nastepenej gali ZP.
0
Właśnie to takie teraz gadanie. Neymar bedzie naciskał na zarząd, żeby jak najwiecej kasy na kontrakcie mieć...
Szanuje Neymara, ale jak od dzieciństwa chciał u nas grać, to trochę to dziwne, bo zachowuje się jak najemnik. Niech powie w prost, że zostaje w Barcelonie, wtedy dadzą mu kontrakt na 15 czy te 18 mln euro brutto i koniec tematu.
0
Kurde przeżywacie. Jutro prześcieradła sami mogą stracić punkty. Chyba nie myślicie że znów wygrają 8-0? Malmo to była najsłabsza drużyna w lm...
0
Obyśmy po wygraniu KMS nie zaczęli nowego roku jak real Madryt xD
0
Ten munir i sandro out
2
Sa razem w drużynie i z gazet dowiaduje się o kontuzjach? O co kaman?
2
On nawet do tego zaszczanego madrytu na wakancje nie pojedzie
1
Ale wstyd z Madrytu hahaha
0
Ziomek zobacz na wynik. 4-0 i o Barcie nikt nie pamięta
3
Ter stegen tylko nam wstydu przyniósł tymi porażkami 4-0 i 4-1. Z Sevilla tez mało co przez niego nie przegraliśmy
3
Ter stegen juz niech szuka nowego klubu. Jałowy bramkarz...
Bravo wrócił i nagle nikt nie ma strzałów życia... Przypadek?
0
Hahaha beka z was. Trener wie lepiej ze Barta jest zbędny na ten mecz. Jak wygramy 4-0 to nikt nie będzie o Barcie pamiętał... Zresztą przez niego przegraliśmy z r ealem jak go Bale minął
0
Widać łapy Pereza
0
Puyol
Do tego ramos w długich włosach
Ile ta fota ma lat? 5?
0
Co z tym zastraszanym Sędzia przez Pereza? Będzie sędziował czy nie?
0
Haha widać ze Perez coś musiał zareagować, że tak nagle zmienil zdanie.
Mnie to wali niedługo GD
0
Hehe czyli pewnie buki juz wiedzą kto wygra. Ja obstawie z 500 zł na barce
2
Dla mnie on jest przereklamowany. Nigdy go nie lubiłem, a po tej symulce z Interem było mi wstyd.
0
Zawsze w niego wierzylem !!
0
fart realu jak zwykle.
Navas ma taka forme jak Bravo rok temu.
0
Nie zostanie. Zresztą liga francuska jest lepsza
0
Gdzie jest ten suarez z Liverpoolu?
0
Mafia Pereza. Juz wole żeby Barca grała w lidze francuskiej niż z tymi oszustami z Madrytu
Ale poczekajmy, referendum o odłączeniu Katalonii od Hiszpanii juz niedługo.
5
Te psg to jakaś padaka. Nigdy tej lm nie wygrają skoro nawet nie potrafią u siebie wygrać z drużyną która nie ma 5 podstawowych zawodników.
Kupon to kosza przez psg...