Kimirionum
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real w ataku to padaka, ale jednak defensywa robi swoje. Jak wróci Hazard to pewnie trochę zyskają z przodu.
0
@Szarley Bo faktycznie, bo po 1 treningu od razu będą efekty xD
0
To faktycznie krowy Steina?
1
Wczoraj krowy, dziś święte krowy...
0
Alegri tutaj by posprzatal, ale nie wiadomo jak zareaguje stara gwardia. Na dodatek Alegri postawiłby na defensywe, więc może by nam wyszło to na lepsze niż pseudo tiki taka Valverde
0
@Tomo1989 Oblak XD
0
Beka, beką, ale ten Kurtła się wyrobił w tym sezonie. Chyba obecnie nawet bym go dał w top 3 bramkarzy.
1
@MrShakira Akurat każdy normalny piłkarz by faulował w tym momencie
0
@Kengo Zobacz gdzie się odbywa puchar Włoch
0
@Barcaa12 nie pierwszy raz
1
Valverde to prze uj u nich. Gdyby Dembele miał taki mózg i potrafił myśleć na boisku i poza nim...
33
Idiotyczny pomysł. Xavi nie ma doświadczenia. Za 5 lat owszem, teraz nie.
0
Griezmann i Dembele to dwa najgorsze transfery w historii. O ile Dembele może się ogarnie, to Grizzman nie ma umiejętności na granie w Barcelonie.
0
Odszedł z Barcy bo nie chciał być w cieniu Messiego. Poszedł do Barcelony i okazuje się, że jest w cieniu Mbappe.
Na dodatek Neymar zrobił się strasznie podatny na kontuzje. W najważniejszych meczach koleś nie istnieje.
1
Ile ten Valverde Real kosztował? Bo chłop od początku sezonu prezentuje się jak zawodnik za +60 baniek.
Zastanawiam się po co im Pogba za 150 xd
0
Ale wy narzekacie masakra.
Ja z wyniku jestem zadowolony. Remis brałbym w ciemno biorąc pod uwagę, że Real gra na CN lepiej, a Barca na SB.
Jedynie co mnie martwi, to styl, bo w sumie to go wczoraj nie było. Jak patrzyłem co robi Benzema a Suarez, to jednak trzeba kupić napastnika który też się cofnie i rozegra. Grizmann to też padaka. Ale tak czy siak remis sprawiedliwy.
0
No i prawidłowo. Nie żebym się cieszyl, ale Hazard i Marcelo grali coraz lepiej ostatnio.
U nas full skład, typowe 3-0 z bialasami i git.
0
A co do tego ma lekarz głąby? To, ze ma typ kontuzje, to wyłącznie jego wina. Poczytajcie sobie co robi Lewandowski czy Ronaldo. Regeneracja, sen 8h dziennie, zadnej elekroniki w sypialni, zdrowe odzywianie sie.
A Dembele? W wieku 22 lat łamie się co pół roku. Myślicie, że on o siebie dba jak profesjonalista? Niech dalej siedzi przed Fornite i zarywa nocki.
0
@arcin13091 a skąd masz pewność, że real też nie wyślę rezerw, a Valencia nie zagra najsilniejszym składzie?
7
Olać ten puchar i skupić się na LM i Lidze. Tam niech zagrają rezerwy.
0
@Bernard777 Bez przasady on za 3 miechy konczy 35 lat, to juz wiek robi swoje. To nie ciało 20 latka, ze dojdzie do siebie w 3 dni.
0
Swoja droga jaki wy macie stosunek do Hazarda? Wiadomo Ronaldo wiekszosc z nas nie lubiła.
Hazard jakos zawsze mi imponował w Premier League, drybling, szybkość i wykończenie - swego czasu moglbym powiedzieć, że gracz top 3 i też widziałem go w Barcelonie on z Messim, to byłaby masakra dla przeciwników.
Ale odkad w trafił do Madrytu, to w ogóle zapomniałem, że taki gracz istnieje i gra w lidze hiszpańskiej xD Nie wiem czy też tak macie.
5
Troche dziwne podejscie jak na niego. Ostatnio czytalem z nudów wywiad Ronaldo - w sumie dość ciekawy i mówi w nim, że po 30 zaczął zwracać duzą większą uwagę na regenerację jak i na sam sen, który jest najważniejszy dla człowieka. 7h snu, to minimum.
0
Lepszy niż Vinicius
0
No po kontuzji nie ma śladu, a maksymalnie do końca stycznia pogra, potem kontuzja i urodziny siostry i powrót na maj xD
1
Neymar nie ma 18 lat, tylko 27. Co chwile kontuzje, a z kazdym rokiem bedzie coraz gorzej. Cos czuje, ze jak trafi do nas za te 250 mln to porazka
0
Tak samo jak Busket, to najlepszy ŚPD na świecie...
1
Z tym Neymarem to jeden wielki żart. Koleś miał nas w dupie - pozwy do sądu itp.
Sprzedalsimy go za 222 mln miał wtedy 25 lat. Teraz kwota transferu prawdopodobnie wyjdzie około 250, a Neymar 2 lata starszy.
To jest Brazol, a oni po 30 słabo grają. Gdzie byli Ronaldo, Ronaldinho, Kaka i reszta atakujących jak skończyli 30 lat...
Messi z wiekiem będzie przechodził bardziej do tyłu i na mediapuncie może grać do 36, a Neymar? On na skrzydle za 3 lata skończy jak Bale. Co chwilę kontuzja, szpital i urodziny siostry.
0
Moze byc dobry trener z niego za pare lat
0
Witamy z powrotem! ;)