King_For_A_Day_Cule_For_A_Lifetime
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Prosimy nie regulować odbiorników! Mueller już ma taki paskudny pysk...
0
Przeczuwam bramkę Barçy do 15. minuty z kontry i Bawarczycy zdruzgotani psychicznie
0
Czy ktoś zabierze mikrofon Kosowskiemu? Jego "obiektywizm" probayernowski po prostu poraża...
1
Węgrzyn broni Lewusa ze wszystkich sił, ale nie da rady, bo Polak zagrał kiepski mecz
0
W Doniecku też zagrali na 0 w celnych
0
Znam lepszych, pod względem sportowym i charakterologicznym.
0
Właśnie przed chwilą Grzesiu Filipowski (pamięta ktoś?) polubił piruet Boatenga...
0
Neuer, kmiotku, może teraz nabierzesz trochę pokory???
12
Od jutra w sprzedaży scyzoryki marki BOATENG - składają się rewelacyjnie szybko
1
Jeżeli jeszcze kiedyś ktoś postawi CR7 ponad Leo to powinien być natychmiast zapięty w kaftan. Koniec. Kropka.
1
No to teraz 4:0 w Monachium i rachunki wyrównane
0
To był Der Kanał ;)
0
Lewusowi aż maska z wrażenia spadła
0
Neuer, cieciu - patrz jak grają mistrzowie
0
A teraz wszyscy: NEY NANANA. NEY NANANA
3
FUTBOLOWY ORGAZM
2
6 maja Leo zrobił sobie z Bayernu jaja
0
Andrew Gołota miał lepsze ruchy w "Tańcu z Gwiazdami" niż ten wkręcony w ziemię Boateng
5
Pele po meczu: "Messi miał tylko 2 przebłyski przez 90 minut. To za mało. Ja byłem lepszy"
7
Memy z Boatengiem już zalewają sieć
5
Boateng - zwrotność transformersa
0
Ktoś chciał BOATENGA vel Klocka w Barçie???
4
Mogę umierać - nic lepszego już nie zobaczę
0
Tak właśnie trzeba strzelać Neuerowi - przy słupku po ziemi
0
NEUER - wyciągaj gałę z siatki!!!!!
1
Zbliża się "Verma Time" - Luczio, wpuść Belga!
0
Za parę minut będzie "Lazio" Enrique
3
"Luczio" - Szpaku to jednak główny bohater tego meczu
0
Ney chyba czeka na karnego...
0
Trzeba przyznać, że Thiago rewelacyjnie w destrukcji