4

Prosimy nie regulować odbiorników! Mueller już ma taki paskudny pysk...

0

Przeczuwam bramkę Barçy do 15. minuty z kontry i Bawarczycy zdruzgotani psychicznie

0

Czy ktoś zabierze mikrofon Kosowskiemu? Jego "obiektywizm" probayernowski po prostu poraża...

1

Węgrzyn broni Lewusa ze wszystkich sił, ale nie da rady, bo Polak zagrał kiepski mecz

0

W Doniecku też zagrali na 0 w celnych

0

Znam lepszych, pod względem sportowym i charakterologicznym.

0

Właśnie przed chwilą Grzesiu Filipowski (pamięta ktoś?) polubił piruet Boatenga...

0

Neuer, kmiotku, może teraz nabierzesz trochę pokory???

12

Od jutra w sprzedaży scyzoryki marki BOATENG - składają się rewelacyjnie szybko

1

Jeżeli jeszcze kiedyś ktoś postawi CR7 ponad Leo to powinien być natychmiast zapięty w kaftan. Koniec. Kropka.

1

No to teraz 4:0 w Monachium i rachunki wyrównane

0

To był Der Kanał ;)

0

Lewusowi aż maska z wrażenia spadła

0

Neuer, cieciu - patrz jak grają mistrzowie

0

A teraz wszyscy: NEY NANANA. NEY NANANA

3

FUTBOLOWY ORGAZM

2

6 maja Leo zrobił sobie z Bayernu jaja

0

Andrew Gołota miał lepsze ruchy w "Tańcu z Gwiazdami" niż ten wkręcony w ziemię Boateng

5

Pele po meczu: "Messi miał tylko 2 przebłyski przez 90 minut. To za mało. Ja byłem lepszy"

7

Memy z Boatengiem już zalewają sieć

5

Boateng - zwrotność transformersa

0

Ktoś chciał BOATENGA vel Klocka w Barçie???

4

Mogę umierać - nic lepszego już nie zobaczę

0

Tak właśnie trzeba strzelać Neuerowi - przy słupku po ziemi

0

NEUER - wyciągaj gałę z siatki!!!!!

1

Zbliża się "Verma Time" - Luczio, wpuść Belga!

0

Za parę minut będzie "Lazio" Enrique

3

"Luczio" - Szpaku to jednak główny bohater tego meczu

0

Ney chyba czeka na karnego...

0

Trzeba przyznać, że Thiago rewelacyjnie w destrukcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?