0

Verma - pierwsza udana interwencja w sezonie!!! Brawo!!!

0

Kiedy Xavi ostatni raz publikę Camp Nou rozbawi
Łzy pociekną z polika każdego Barçoholika

0

Założę się, że w przypadku wywalczenia karnego Leo pozwoli strzelić Generałowi.

2

Mam nadzieję, że limit już wyczerpał do końca kariery...

2

Nie wymagajmy cudów, po takiej przerwie nawet najwięksi mieliby problemy z osiągnięciem optymalnej formy.

6

Dzisiaj Camp Nou pożegna swojego SYNA... Culés przynieśli białe chusteczki, ale nie będą nimi wymachiwać...

3

Ten, kto nigdy nie odniósł poważnej kontuzji, nie zrozumie jak bardzo cierpiał Thomas przez prawie cały sezon...

3

VV wlasnie wchodzi na debiut na Old Traffold. Powodzenia Victor!

1

Wejdzie Llorente i strzeli po rożnym na 1:1, ale nie gwarantuję ;)

0

Juve zaatakuje po przerwie, nie ma nic do stracenia.

0

Dopiero co wyleczył kontuzję...

2

Pogba niech się przyzwyczaja - niedługo będzie przyjeżdżał na ten stadion w innej koszulce...

2

Chiellini bał się ponownej konfrontacji z Suarezem i specjalnie kopnął Jamesa ;)

1

No i zapisał się Pedrito w protokole sędziowskim, co od niego chcecie?

0

Ciekawe co by zrobił Tata "Martinez"? #Szpaku

7

Najgorsze zdjęcie meczu? Zdjęcie Suareza.

1

Grają z Niemczurami i nie wiedzą, że tamci będą gryźli trawę do ostatniego gwizdka????

1

Jutro na głównej stronie Onetu - Lewandowski na prezydenta, Kukiz przekazuje swoje głosy "Lewusowi"

0

Aguero, Ibrahimovic, Tevez, Suarez, Benzema - to już pięciu lepszych od niego

0

Proponuję przenieść kolegę Muellera do sekcji rugby - nabierze więcej optymizmu

0

Nasze magiczne trio -> NEY, LUIS i LIO(nel)

1

Marc jest dobry, ale bez przesady. Zbytnio poniosła Cię euforia, ale dzisiaj to zrozumiałe...

1

Jeżeli ktoś umieszcza "Lewusa" w gronie 5 najlepszych napastników świata to powinien jak najszybciej zrobić sobie lodowaty okład na głowę.

4

Tak, tak, Robercik, hattricki i pokerki to tylko przeciwko Realowi

13

TYMCZASEM u Alaby na PS4 Bayern wygrywa już 6:0...

1

Neuer nawet u siebie nie jest bossem... Trochę pokory, arogancie.

1

Dla Alby wizyta u klubowego masażysty musi być prawdziwą TORTURĄ.

0

Wkurza mnie ten bramkarzyk, jak tylko mu strzelą to od razu szuka jakiegoś podstępu

0

Za dużo dziur na środku boiska, niedobrze to wygląda...

5

Miała być gigantyczna koncentracja od 1. minuty i co? Trzeba uspokoić grę i nie pozwolić uwierzyć Niemczurom w odrobienie strat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?