King_For_A_Day_Cule_For_A_Lifetime
Dołączył/a: styczeń 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Verma - pierwsza udana interwencja w sezonie!!! Brawo!!!
0
Kiedy Xavi ostatni raz publikę Camp Nou rozbawi
Łzy pociekną z polika każdego Barçoholika
0
Założę się, że w przypadku wywalczenia karnego Leo pozwoli strzelić Generałowi.
2
Mam nadzieję, że limit już wyczerpał do końca kariery...
2
Nie wymagajmy cudów, po takiej przerwie nawet najwięksi mieliby problemy z osiągnięciem optymalnej formy.
6
Dzisiaj Camp Nou pożegna swojego SYNA... Culés przynieśli białe chusteczki, ale nie będą nimi wymachiwać...
3
Ten, kto nigdy nie odniósł poważnej kontuzji, nie zrozumie jak bardzo cierpiał Thomas przez prawie cały sezon...
3
VV wlasnie wchodzi na debiut na Old Traffold. Powodzenia Victor!
1
Wejdzie Llorente i strzeli po rożnym na 1:1, ale nie gwarantuję ;)
0
Juve zaatakuje po przerwie, nie ma nic do stracenia.
0
Dopiero co wyleczył kontuzję...
2
Pogba niech się przyzwyczaja - niedługo będzie przyjeżdżał na ten stadion w innej koszulce...
2
Chiellini bał się ponownej konfrontacji z Suarezem i specjalnie kopnął Jamesa ;)
1
No i zapisał się Pedrito w protokole sędziowskim, co od niego chcecie?
0
Ciekawe co by zrobił Tata "Martinez"? #Szpaku
7
Najgorsze zdjęcie meczu? Zdjęcie Suareza.
1
Grają z Niemczurami i nie wiedzą, że tamci będą gryźli trawę do ostatniego gwizdka????
1
Jutro na głównej stronie Onetu - Lewandowski na prezydenta, Kukiz przekazuje swoje głosy "Lewusowi"
0
Aguero, Ibrahimovic, Tevez, Suarez, Benzema - to już pięciu lepszych od niego
0
Proponuję przenieść kolegę Muellera do sekcji rugby - nabierze więcej optymizmu
0
Nasze magiczne trio -> NEY, LUIS i LIO(nel)
1
Marc jest dobry, ale bez przesady. Zbytnio poniosła Cię euforia, ale dzisiaj to zrozumiałe...
1
Jeżeli ktoś umieszcza "Lewusa" w gronie 5 najlepszych napastników świata to powinien jak najszybciej zrobić sobie lodowaty okład na głowę.
4
Tak, tak, Robercik, hattricki i pokerki to tylko przeciwko Realowi
13
TYMCZASEM u Alaby na PS4 Bayern wygrywa już 6:0...
1
Neuer nawet u siebie nie jest bossem... Trochę pokory, arogancie.
1
Dla Alby wizyta u klubowego masażysty musi być prawdziwą TORTURĄ.
0
Wkurza mnie ten bramkarzyk, jak tylko mu strzelą to od razu szuka jakiegoś podstępu
0
Za dużo dziur na środku boiska, niedobrze to wygląda...
5
Miała być gigantyczna koncentracja od 1. minuty i co? Trzeba uspokoić grę i nie pozwolić uwierzyć Niemczurom w odrobienie strat.