Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
messi to goat ronaldo moze sobie pomarzyć o WC
0
ronaldo modli się aby ktoś musiał cierpieć?
0
ronaldo padł z wrażenia po tym odbiorze yamala
0
yamal dał sędziemu niewidzialną kartkę
1
teraz pewnie realowcy rozpoczną debatę mendes vs yamal
0
może to ich zmotywuje do gry teraz
2
ale podanko pedra
0
ronaldo na spalonym i nara
4
yamal wrzucił portugalię do pralki i włączył wirowanie
0
Jobe Bellingham trafia do Borussi
0
@damianex10 to chyba będzie tylko napiwek
0
spalottin jeszcze się targuje o karnego
1
@mekston tak, wszyscy wiemy, oglądamy mecz
0
@Hshdhrhdh jak sik pająka
0
imponujące jest to jakim cudem yamal do tej pory się nie zajechał. Chłop już od dłuższego czasu gra w meczach od dechy do dechy 90 minut, jest przy tym niesamowicie zaangażowany, a ma wciąż 17 lat i nie doznał do tej pory żadnej kontuzji. Jakim cudem w takim wieku można być tak silnym fizycznie?
1
zdobywca offside’dora coś poza karnym nic nie pokazuje dzisiaj
0
@lukaszbrk rel, byłem tam dwa razy dotychczas, będę tam jeszcze nie raz powracał
5
y que fue
no hiciste na
con tanta chapa!
1
no to niezłego szekspira tutaj odpalił
2
i gdzie ten cały doue?
0
@Zoker mogliby, wtedy w końcu PoPis by się skończył a prezesem rady ministrów zostałby bosaczito
1
@Zoker a nawet mimo tego został wicemarszałkiem, a 5 lat temu zdobył blisko 7% w wyborach prezydenckich gdy mało co mówiło się o konfederacji
0
@Trencaxarxes Bosak to sigma
0
@Damiain kurczę nie widziałem tego, podeślesz jakiś link? :)
15
ale co trzaskowski się nacieszył 120-minutową prezydenturą to jego
0
ludzie idźcie spać, te wyniki zmienią się jeszcze 50 razy a wy się już teraz tak podniecacie jak prostytutka z następnego klienta. Jutro będzie wszystko wiadomo
1
@wojopancer ta ale wciąż daleko mu do rayana
0
za co zawodnicy realu teraz medal dostali
0
@halfnolife no i dobrze nie wolno tak eliminować barcelony w LM
3
co to za jakaś podróbka yamala