Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Virusk3 "Yes, we can"
1
Ta cała podjarka 40-letnim modriciem wchodzącym na końcu aby wybawić real jest już trochę cringowa. W rzeczywistości nic on już na tym boisku nie robi
6
Męczennik z tymi zmarszczkami na czole wygląda jakby miał dodatkowe usta. Trochę jak z tej reklamy orbita xd
0
no to niech teraz arsenal szykuje sie na rzeź
0
uuuu ale sigma sraka
13
Rudiger zabił prawdopodobnie jedno pokolenie
0
Nie no Asensio świetna robota, zasłużone brawa za to wybicie. Teraz strzel jeszcze 4 bramki dla realu to już będzie wszystko cacy
3
Jude rzucił bandycko zawodnikiem arsenalu jak śmieciem i nawet kartki za to nie ma?
0
@DragonxNF źle mówię?
0
@Katalończyk 99 Póki co grają flaki z olejem
0
Niech real coś trafi, będzie ciekawiej
1
Drukarka już się uruchomiła widzę
0
Brawo dla nas, z pewnością nie było to łatwe, aby odeprzeć napór tak napalonej borussi. Słabsze mecze się zdarzają, a sztuką wtedy jest zachować zimną krew i racjonalnie postawić na obronę. Zasłużony półfinał
1
borussia za bardzo się wczuła w tę remontadę
0
To barcelona musi się ocknąć bo koleś strzelił gola z 2 metrów spalonego xD?
0
Za co Mbappe czerwona?
0
piekło zamarza...
5
Flick sie cieszy jak zajączek
0
I gdzie to całe „tridente marzeń” którego arsenal miał się obawiać? :)
0
Ależ oni demulują Real. Bawią się w raphinie
1
Ale zdjął pajęczynkę, piękny gol
2
Czemu wy zamiast skupić się na meczu to skupiacie się na hejtowaniu yamala xd
2
Czemu zawsze po przegranej realu my też musimy znosić takie męczarnie
0
Cedric? To on żyje?
0
Do Lewandowskiego widzę że każdy się już przyzwyczaił że gra kupę więc już nawet nie ma hejtu
0
To co, Fati za yamala? Dziś musi być jego dzień :D
1
Ale u nas to chodzi, coś pięknego
0
oby się to nie zemściło
0
Matko boska yamal co to vyko
0
Dzwonek alarmowy dla Barcelony xddd
Chłop był pół metra na spalonym