0

@Virusk3 "Yes, we can"

1

Ta cała podjarka 40-letnim modriciem wchodzącym na końcu aby wybawić real jest już trochę cringowa. W rzeczywistości nic on już na tym boisku nie robi

6

Męczennik z tymi zmarszczkami na czole wygląda jakby miał dodatkowe usta. Trochę jak z tej reklamy orbita xd

0

no to niech teraz arsenal szykuje sie na rzeź

0

uuuu ale sigma sraka

13

Rudiger zabił prawdopodobnie jedno pokolenie

0

Nie no Asensio świetna robota, zasłużone brawa za to wybicie. Teraz strzel jeszcze 4 bramki dla realu to już będzie wszystko cacy

3

Jude rzucił bandycko zawodnikiem arsenalu jak śmieciem i nawet kartki za to nie ma?

0

@DragonxNF źle mówię?

0

@Katalończyk 99 Póki co grają flaki z olejem

0

Niech real coś trafi, będzie ciekawiej

1

Drukarka już się uruchomiła widzę

0

Brawo dla nas, z pewnością nie było to łatwe, aby odeprzeć napór tak napalonej borussi. Słabsze mecze się zdarzają, a sztuką wtedy jest zachować zimną krew i racjonalnie postawić na obronę. Zasłużony półfinał

1

borussia za bardzo się wczuła w tę remontadę

0

To barcelona musi się ocknąć bo koleś strzelił gola z 2 metrów spalonego xD?

0

Za co Mbappe czerwona?

0

piekło zamarza...

5

Flick sie cieszy jak zajączek

0

I gdzie to całe „tridente marzeń” którego arsenal miał się obawiać? :)

0

Ależ oni demulują Real. Bawią się w raphinie

1

Ale zdjął pajęczynkę, piękny gol

2

Czemu wy zamiast skupić się na meczu to skupiacie się na hejtowaniu yamala xd

2

Czemu zawsze po przegranej realu my też musimy znosić takie męczarnie

0

Cedric? To on żyje?

0

Do Lewandowskiego widzę że każdy się już przyzwyczaił że gra kupę więc już nawet nie ma hejtu

0

To co, Fati za yamala? Dziś musi być jego dzień :D

1

Ale u nas to chodzi, coś pięknego

0

oby się to nie zemściło

0

Matko boska yamal co to vyko

0

Dzwonek alarmowy dla Barcelony xddd
Chłop był pół metra na spalonym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?