Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fati za yamala, a co, niech spróbuje
0
Zbyt pochopne decyzję w polu karnym rywala, to się może zemścić
2
Yamal musi zjeść snickersa bo gwiazdorzy ostatnio
0
@Sulimo a ja tam nie wiem, nie siedzę tu 24/7
5
@okiemtypera_lucaxx95 lepiej naucz się zasad piłki nożnej bo się ośmieszasz
0
@Piotr,1985 chłop był na spalonym i przeszkadzał martinezowi pokryć zdobywcę gola
2
Liniowy to ma z 1000 pingu
0
yamal, takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie
0
@misterio nie zesraj się
1
Obejrzałem właśnie "Rok 1984"
Wyobrażacie sobie, że jesteście aresztowani przez władze, bo jesteście zbyt inteligentni?
1
@MesQueUnClub96 mieć nieskończoną ilość życzeń
0
No to niezły kabanos
0
W sumie lewy też strzelał w podobny sposób, to nie ma co marudzić, że real znów ma farta
12
@MesQueUnClub96 a mi nie
0
@MesQueUnClub96 Mądrze myślisz dodi
0
@adamek20151 Papu Gomez
2
Kurde Asencio ależ umiejętne nabicie przeciwnika
2
@macio_944 będzie zajebiście, bo prędzej czy później bedzięmy mogli im spuścić wpier*** w CL
0
@norbi77 Nie, wynik jest sprawiedliwy, real jest po prostu słaby xd
0
@FCBparasiempre Vamos a la playa
1
Czemu Dodi dwa razy w gorących?
5
Postraszył gołębie na stadionie
3
Camavinga Cama ło
7
Sędzia faul taktyczny na Hochlandzie, imo żółta za to
0
Ale ładnie to rozegrali, tam było chyba z 50 podań :D
2
City już ma pełne majty ://
4
Spalony jak byk a komentatorzy się podniecają, że jeszcze nie do końca wiadomo xD
0
Na notatniku jest coś ostatnio więcej hejtu na samych zawodników realu, niż na sędziów, dziwne
0
Ale wejście smoka :D
2
@MesQueUnClub96 lukebakio