1

Fati za yamala, a co, niech spróbuje

0

Zbyt pochopne decyzję w polu karnym rywala, to się może zemścić

2

Yamal musi zjeść snickersa bo gwiazdorzy ostatnio

0

@Sulimo a ja tam nie wiem, nie siedzę tu 24/7

5

@okiemtypera_lucaxx95 lepiej naucz się zasad piłki nożnej bo się ośmieszasz

0

@Piotr,1985 chłop był na spalonym i przeszkadzał martinezowi pokryć zdobywcę gola

2

Liniowy to ma z 1000 pingu

0

yamal, takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie

0

@misterio nie zesraj się

1

Obejrzałem właśnie "Rok 1984"
Wyobrażacie sobie, że jesteście aresztowani przez władze, bo jesteście zbyt inteligentni?

1

@MesQueUnClub96 mieć nieskończoną ilość życzeń

0

No to niezły kabanos

0

W sumie lewy też strzelał w podobny sposób, to nie ma co marudzić, że real znów ma farta

12

@MesQueUnClub96 a mi nie

0

@MesQueUnClub96 Mądrze myślisz dodi

0

@adamek20151 Papu Gomez

2

Kurde Asencio ależ umiejętne nabicie przeciwnika

2

@macio_944 będzie zajebiście, bo prędzej czy później bedzięmy mogli im spuścić wpier*** w CL

0

@norbi77 Nie, wynik jest sprawiedliwy, real jest po prostu słaby xd

0

@FCBparasiempre Vamos a la playa

1

Czemu Dodi dwa razy w gorących?

5

Postraszył gołębie na stadionie

3

Camavinga Cama ło

7

Sędzia faul taktyczny na Hochlandzie, imo żółta za to

0

Ale ładnie to rozegrali, tam było chyba z 50 podań :D

2

City już ma pełne majty ://

4

Spalony jak byk a komentatorzy się podniecają, że jeszcze nie do końca wiadomo xD

0

Na notatniku jest coś ostatnio więcej hejtu na samych zawodników realu, niż na sędziów, dziwne

0

Ale wejście smoka :D

2

@MesQueUnClub96 lukebakio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?