0

ałć, piszczel poszła ://

2

Jakie kuwa detale, tam był spalony jak byk XD

0

@tadzik447 prawdziwy banger tego wieku

2

Sigma sigma boy

0

@Filipem tak, ale teraz znając już mniej więcej kierunek tej zagłady, można się określić, a to przynosi wiele do myślenia

1

Czytam sobie o biotechnologii molekularnej i tak sobie myślę, że właściwie ludzkość powoli dochodzi do pewnego kresu dziejów. To znaczy, człowiek okiełznał już mechanizm działania przyrody, ponieważ opiera się on głównie na DNA. Świadectwem tego jest umiejętność ingerowania w genom, klonowanie organizmów. Do tej pory cała natura była dzika i nieujarzmiona, nikt nie mógł nad nią w pełni panować. Teraz, gdy możliwe jest zsekwencjonowanie dowolnej próbki materiału genetycznego, można przewidzieć wygląd całego organizmu. W niedalekiej przyszłości zapewne będzie można także zaprojektować organizm zupełnie tak, jak naukowcom będzie się podobać. Mam obawy, że życie ziemskie w tym momencie zostanie wyjałowione, nie będzie już do czego dążyć. Można to przyrównać do sytuacji, gdy w Minecrafcie zabije się już smoka i dalej już rozgrywka nie ma większego sensu. Jeszcze kilka lat temu, gdy ludzie nie wiedzieli o tym, że trzeba zabić tego smoka, cieszyli się samą rozgrywką, że można budować domki, szukać diaxów, poznawać mapę; mimo braku wiedzy o tym, jaki jest cel gry, te wymienione aktywności same w sobie sprawiały radość.
Tak samo u nas, mam wrażenie, że dopóki człowiek nie okiełzna wszystkich mechanizmów rządzących przyrodą, dopóty nasze życie na ziemi będzie przynosiło radość.

0

@DiSBlaDE getafe okropne jest

0

@abram3k yamal nie był słaby, po prostu rywal był dla niego niewygodny i nie mógł w pełni wykorzystać swojego potencjału. Gdybyśmy mieli powiedzieć że słabo grał, to oznaczałoby, że mógł zagrać lepiej, a to nieprawda. Gdyby grali nawet godzinę dłużej to Yamal wciąż nie pokazywałby tego samego co ostatnio z betisem. Niech się uczy grać na takich przeciwników; w jego przypadku słowa, że „wyciągnie wnioski” mogą mieć jeszcze sens

0

Cała filozofia getafe opiera się na murowaniu bramki i laga do przodu a może ktoś tam strzeli
Ile trzeba mieć chromosomów aby nieironicznie im kibicować

1

Bogu dzięki że to getafe jest tylko dwa razy w sezonie.
Życzę im spadku do dziesiątej ligi

0

Chłop go pogłaskał i ten się złożył jak scyzoryk xd

1

Getafe gotuje ryż w czajniku

1

Dla getafe ten remis ma stawkę większą niż życie. Jakim cudem ten klub utrzymuje się w primera division to ja nie wiem.

1

Co w takich sytuacjach może zrobić kounde? Te zasady są kompletnie bez sensu.

0

Mam wrażenie że rozklepać ten mur chiński getafe jest większą sztuką niż wsadzenie realowi pięciu bramek

To tylko uzmysławia madrytczykom gdzie jest ich poziom :D

24

Ale getafe to cringowy zespół
Na treningach to pewnie ich napastnicy uczą się stać na bramce

0

Mam flashbacki z neymarem przez tego nastolatka..
miło po tylu latach znowu oglądać takie rajdy

5

Ale ten Szczurek którego posłał Pedri… cudowny

0

Kto komentuje na eleven z chabiniakiem?

5

Ale nasi piłkarze to sigmy boye

2

Yamal, Yamal, Yamal, la manita!

1

Rekin znowu ukąsił!

2

Mecz bez kartki dla Gaviego to jak bigos bez chlebka

0

Ma yamal asystę?

1

A taka ciekawostka, yamal zadebiutował właśnie przeciwko betisowi.

Z reszta pewnie i tak każdy to pamięta, wtedy był bliski strzelenia gola i zaliczenia kozackiej asysty

3

Pakt żulkundow-yamalow

0

@Hosh ja teraz też

5

Niesamowite jest to L2 Yamala

0

Łoo panie, asysta palce lizać

0

Jak wspominacie swoją studniówkę o ile mieliście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?