Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy zaczyna się presezon? Ja potrzebuje oglądać yamala ;p
0
Ciekawe co teraz Fati musi czuć xd
0
Studiuje tu ktoś medycynę lekarski?
1
Ferran jakby ktoś urok na niego rzucił haha
0
Czemu mam wrażenie jakby gdzieś w drużynie Niemców był belingham lol
1
I dobrze szwabom niech jadą do domu
0
Rep Morata for inting
0
Taki gnojek i już lata po rozgrywkach euro, 16 lat…
0
Dawno mnie tu nie było. Czy mój ulubiony kościelny @FcPortoFan1999 jeszcze żyje?
0
Ale yamal to kocur
1
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia gówniarza droga La Ramblo :*
8
Szczerze, nie grali tak źle. O wiele lepiej niż z psg, byli rześcy i zapaleni do walki.
Winę można zrzucić na cancelo i lewego.
Ten pierwszy to sabotażysta w obronie, a ten drugi drętwy jak Pinokio.
Liga była już przegrana wcześniej, więc ta porażka nie boli tak bardzo. Ważne, że walczyli i dali z siebie wszystko.
0
Trzeba pochwalić ferrana. Inteligentnie to rozegrał
0
W Roberto nadzieja…
10
Stwierdzam, że sytuacja jest krytyczna.
Ale mimo to dalej wierzę że przepchniemy to jakoś kolanem
2
Chłop 2 metry na spalonym i mówi że nie był xD
0
Który dział matematyki powiedzielibyście że jest najtrudniejszy?
0
Witam.
Jeździ ktoś z was na fiszce?
Jeśli tak, to mógłby ktoś mi polecić jakiś w miarę dobry model? Cena raczej bez limitu ale fajnie jakby nie była jakaś nadzwyczaj droga, bo jestem początkującym ;P
0
@Aneurysm dwa razy za dużo
0
@FCB_dimiC w tym przypadku liczba meczów to 380 jeśli uwzględnimy rewanż.
0
Na spotkanie przyszło 10 osób.
Każdy przywitał się z każdym jeden raz.
Ile było powitań?
0
@Messiah10 wigilię paschalną przeżywamy w sobotni wieczór, więc już od wtedy można witać się w taki sposób ;)
5
Właśnie wróciłem z Wigilii Paschalnej. Chrystus zmartwychwstał moi drodzy!
0
Palmy na jutro macie?
0
Ale tiki taka Barcelona 2012
0
Przynajmniej obrona Jasnej Góry jak zwykle działa.
2
Nie mogę, co za chłop :OO
1
Bogu dzięki że na rok mamy z głowy ten stadion
0
Kibice Athletic to totalne bydło. Dobrze że tylko raz w sezonie taki mecz…
1
Przynajmniej obrona jasnej góry działa