Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mareczka do wybiło do tyłu jakby dostał jakiś cios wiatru. Co za tragiczny powrót
1
Aajj ale akcja poszła
0
Dobra ten Pena był lepszy jednak
1
Ter Stegen w formie jeśli chodzi o grę nogami.
0
Witaj La Ramblo w dniu Pańskim.
0
Gdyby to był vinicjus to karnego by odgwizdał
1
Trzeba przyznać, że ładnie mu siadło
1
@barcelonaLM zgadza się, gratuluję :D
0
Witaj La Ramblo.
Z okazji tłustego czwartku przychodzę do was z pewnym zadaniem.
Jeśli komuś się nudzi to może się go podjąć.
Zadaniem będzie obliczyć, ile pączków dzisiaj zjadłem. Ten, kto poda prawidłową odpowiedź, otrzyma ode mnie order najlepszego (zaraz po mnie) matematyka na la Rambli, więc myślę, że warto.
Oto zadanie którego wynikiem jest odpowiedź na to, ile pączków dziś zjadłem:
Należy wyznaczyć pochodną funkcji f, jeśli:
f(x) = 9(0,5x + √2)
Powodzenia.
0
A gdzie fawelarz, co się z nim dzieje
0
Yamal + Fati
Ale by to chodziło
17
Neymar, czy to ty? Mam flashbacki
9
XDDD witamy w Hiszpanii
0
Wejście smoka vitor
0
Epika, liryka, obrona Barcelony
3
Boże obrona to jest dramat
0
Ale ręcznik na bramce alaves xd
1
Można wyłączyć :P
1
@Gaucho Wielki Fati jeszcze powróci
9
Postraszył gołębie tym strzałem
5
Udało się, pierwsza minuta bez straconej bramki
2
Witaj La Ramblo w Dniu Pańskim.
0
Ale co Xavi zdobył mistrzostwo, to jego.
A tak serio to weź pakuj walizy, bo wstyd pokazać się znajomym po takim meczu.
0
XDDD dobra to było żałosne
0
W sumie to nie Madryt, to mozna było sie spodziewać
0
O kurde penalti :D
0
Nosz kuźwa jak zwykle piłka z dupy i gol
0
Kurde dżamal ferrana miałeś.
0
W końcu może bedziemy grać w 11
0
Da się bez wałkowania? Da sie.