Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 na @FcPortoFan1999
0
Społeczeństwo jest niemiłe.
0
Doświadczenie wzięło górę
2
Czyli to ten nasz nowy neymar czy co
2
XDDDD ten chłop wygral
1
@Popitek12 zmiana powołania chb
0
Był Fati- byliśmy liderem
Nie ma Fatiego-mamy 5 miejsce.
Wniosek? Fati, wróć.
0
@kulek22 sześciu Króli
3
Ferrana powaliło powietrze
3
Coś ostatnio nie idzie nam najlepiej.
0
Jak gramy? Dopiero teraz sobie przypomniałem że gramy xd
0
@FcPortoFan1999 i tu uwydatnia się tragizm jednostki, o którym pisał Norwid. Tylko tym razem w nowej formie. Człowiek, który pragnie się kształcić i rozwijać duchowo, musi dodatkowo przyjmować ciężary w postaci presji konformizmu. To już zależy od nas, którą ścieżką będziemy podążać.
1
@FcPortoFan1999 no i dobrze. Najważniejsze, że Ci to odpowiada. Ciesze się również, że udaje Ci się łączyć życie społeczne z samorozwojem i życiem duchowym. Niektórzy niestety za bardzo dają się zwieść materializmowi. Pozostaje wierzyć, że kiedyś ludzie zmienią swój stosunek co do tych prawdziwych wartości duchowych i uświadomią sobie, że to właśnie nimi trzeba się kierować.
Życzę Ci, abyś nigdy nie zszedł z tej drogi, na której jesteś, bo współcześnie tacy ludzie jak ty to skarb.
0
@FcPortoFan1999 zdarza się, że ktoś może mieć szczęście, przy czym nie powoduje strat u innych. Ktoś może dobrze trafić z miejscem założenia firmy podczas gdy nie pocił się nad tym aby obliczyć gdzie może być najlepsze miejsce. Ktoś inny mógł otrzymać pomoc od dobrego znajomego/krewnego w rozwoju firmy czy w znalezieniu idealnej pracy.
0
@FcPortoFan1999 można też i tak, i nie ma w tym problemu, do czasu, kiedy pieniądze zarabia się sprawiedliwie.
3
Kto nie pracuje, ten nie je
1
Kto czyta, ten myśli.
0
@Compadre omggg dziękuje!
0
@FcPortoFan1999 jak tam na mszy?
0
@gumaz ten nasz „nowy messi”
0
Najlepsze jest to że w tym roku Fati wraca :)
1
Para łabędzi jest tak do siebie przywiązana, że gdy jeden z partnerów niespodziewanie umiera, to drugi pogrąża się w żałobie i z rozpaczy popełnia samobójstwo.
0
@Prorokk znajdzie się ten jeden sąsiad, który kupił i zabroni ci patrzeć xd
0
Budzicie się w 1924 roku. Co mówicie ludzkości?
0
@tadzik447 msza w kościele
2
Dlaczego Voldemort nie zrobił sobie eliksiru szczęścia. Tak to by mu się wszystko udało.
3
@Kamilos84 Barcelona też nie strzela
0
@WiernyKibic111 a co jeśli nie mogłaby go zabić, bo zabiła Syriusza, który oddał życie w obronie Harrego?
1
@Walker disturbia- Rihanny
2
@FcPortoFan1999 ja mam na 13:00