0

Najlepsza piosenka Britney?

0

Musimy dzisiaj wygrać

0

No i znowu do tego cyrku...

0

Kogo najbardziej lubicie z lewicy

3

@koksik2700 milczenie w przypadku tej pani nie jest złotem, jest szansą

0

@FcPortoFan1999 bardzo mnie to cieszy, także często tam bywam. Zechciałby Pan jutro porozmawiać o ewangelii?

0

@kielon93 kibicowanie ma sprawiać jakąkolwiek przyjemność. Już nawet nie chodzi o to aby Barcelona wygrywała po 5:0 z każdym, tylko aby dała radę wygrywać pewnie i regularnie z jakimiś ogórkami. Co mecz te same nadzieje a potem zawód. Klub z taką piękną przeszłością teraz ma się męczyć z klubami ze środka tabeli, podczas gdy inne wielkie kluby rywalizują ze sobą na naprawdę wysokim poziomie? Kiedyś dumnie się przyznawało do tego, że jest się kibicem barçy, a teraz jak ktoś się o tym dowie to śmiech na sali.
Naprawdę długo już jestem związany emocjonalnie z tym klubem i te mecze tak stały się częścią mojego życia, że już chyba nigdy nie przestanę ich oglądać, mimo ciągłych zawodów. Ale trzeba spojrzeć obiektywnie, Barcelona jest w tragicznym stanie i nie można być z tego dumnym.

Ale widzę, że wielu romantyków się tutaj oburzyło :D

0

@FcPortoFan1999 chodzą słuchy, że Pan często chodzi do kościoła.

2

Spokojnie, jeszcze wszystko się wydarzyć może. Nawet można jeszcze potrójną koronę zdobyć.

0

Wstyd kibicować takiemu klubowi. Dobrze, że mam w to powoli wyjebane. Z drugiej strony przykre, że po tylu latach pięknego kibicowania nagle żal człowieka łapie kiedy ogląda to gówno.

1

Fati, wróć błagam

2

Może Fati by to strzelił

34

Jak widziałem że raphinia do tego biegnie to nawet się nie łudziłem że może być gol xD

1

Guiu by się przydał, albo messi

1

@Bocheno1 tak jak ja

0

@Bocheno1 czemu akurat on

1

@hayek trzecia niedziela adwentu

0

Idziecie jutro do kościoła?

0

Obrona świetne zachowanie

2

No z pół metra to już musieli trafić

3

@MESSIah16 a ja na przykład nie jestem zadowolony z wyników Barcelony. Mężczyźni bardziej to przeżywają niż kobiety, a więc mamy nierówność. Czy Katarzyna Kotula pomoże mi wyjść z depresji po oglądaniu meczów Barcelony?

42

Ministerstwo do spraw równości xD

0

Zastawka półksiężycowata.

0

No nie no mvp schodzi :(

0

łysy w formie widac

0

@Krzysiek723 aha XD?

0

@panczo po medycynie jako specjalizacje mialem na myśli

0

Jaki kierunek medycyny teraz jest na topie? Bo zastanawiam się co wziąć

0

Grzegorz Braun we własnej osobie

1

ale żenada xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?