Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
kuźwa sky tower wyskoczył i żaden z nich nie strzelił
1
Ale nas jadą xD
11
Raphinia ty cieniasie serio
3
Fati dzisiaj tragiczny
0
Ja bym to strzelił
0
Stuu nie trafił
1
Raphinia co za kołek
2
ten koleś wygląda jak stuu xD
2
Robert Lewanduksaaa
0
Araujo dzisiaj za batmana się przebrał?
1
Co ten Felix jeszcze wpieprza przed meczem
2
@NeroTFP1 jejku już mniejsza o to, na pewno włożył wielki wkład do do tego wyniku i kropka.
1
@JimMorrisonFCB skąd taka teza xD? 1,5 miliona głosów jest głównie właśnie dzięki niemu a ty mówisz że nikt go nie lubi XD
0
Mentzen właśnie wrzucił zdjęcie na instagrama z petru. Coś czuję, że wiele ludzi go teraz znienawidzi xd
0
Ta ostatnia akcja to taka żenada xdddd
0
Sędzia bawi się w obrońcę atl i nawet nic z tego nie robi?
0
Japierdziele myślałem że to nie wpadło i przez 3 sekundy miałem takie wtf xd
0
Ej co jest, w Barcelonie griezmann nie biegał tak szybko jak teraz
1
Ale to podanie do felixa było cudowne
0
Czy ktoś kto ma bielsze zęby niż Cancelo?
0
Jednak jak chcą to potrafią
0
jesteśmy żałośni, to musiało sie tak skończyć
1
pena to już miał gacie pełne
0
Jakie stanowisko co do niedziel handlowych ma w końcu konfederacja?
1
Jakie polecacie planszówki z empika jako prezent urodzinowy?
0
@MOLESTA a okok
2
Czemu ci platformersi skarżą się, że pisowcy chcieli tylko zarobić na tej pandemii, podczas gdy oni sami razem z nimi głosowali w większości ustaw np. za lockdownami czy za dodatkowymi kompetencjami dla Niedzielskiego xD?
1
Czemu zamiast obniżać te podatki to nasz sejm zastanawia się czy przełożyć tę jedną niedzielę handlową xD?
0
Myślicie że karty piłkarskie z sezonu 2014/2015 będą w przyszłości dużo warte?
Znalazłem ostatnio u siebie cały album kart z tego sezonu, bo kiedyś zbierałem.
0
@MrCental tylko zobacz, przez całą kampanię mówili że nie wejdą z nikim w rząd. Większość konfederacji to ludzie w wieku 40 lat, więc mają spokojnie 20 lat życia politycznego przed sobą. Jakby weszli teraz w rząd chociażby z PiS-em, to oszukaliby wyborców i straciliby wizerunkowo, a w następnych wyborach może nawet nie weszliby do sejmu. Myślisz że im się to opłaca? Dlatego nie wierzę że na tym etapie wchodziliby w rząd z kimkolwiek.