1

kuźwa sky tower wyskoczył i żaden z nich nie strzelił

1

Ale nas jadą xD

11

Raphinia ty cieniasie serio

3

Fati dzisiaj tragiczny

0

Ja bym to strzelił

0

Stuu nie trafił

1

Raphinia co za kołek

2

ten koleś wygląda jak stuu xD

2

Robert Lewanduksaaa

0

Araujo dzisiaj za batmana się przebrał?

1

Co ten Felix jeszcze wpieprza przed meczem

2

@NeroTFP1 jejku już mniejsza o to, na pewno włożył wielki wkład do do tego wyniku i kropka.

1

@JimMorrisonFCB skąd taka teza xD? 1,5 miliona głosów jest głównie właśnie dzięki niemu a ty mówisz że nikt go nie lubi XD

0

Mentzen właśnie wrzucił zdjęcie na instagrama z petru. Coś czuję, że wiele ludzi go teraz znienawidzi xd

0

Ta ostatnia akcja to taka żenada xdddd

0

Sędzia bawi się w obrońcę atl i nawet nic z tego nie robi?

0

Japierdziele myślałem że to nie wpadło i przez 3 sekundy miałem takie wtf xd

0

Ej co jest, w Barcelonie griezmann nie biegał tak szybko jak teraz

1

Ale to podanie do felixa było cudowne

0

Czy ktoś kto ma bielsze zęby niż Cancelo?

0

Jednak jak chcą to potrafią

0

jesteśmy żałośni, to musiało sie tak skończyć

1

pena to już miał gacie pełne

0

Jakie stanowisko co do niedziel handlowych ma w końcu konfederacja?

1

Jakie polecacie planszówki z empika jako prezent urodzinowy?

0

@MOLESTA a okok

2

Czemu ci platformersi skarżą się, że pisowcy chcieli tylko zarobić na tej pandemii, podczas gdy oni sami razem z nimi głosowali w większości ustaw np. za lockdownami czy za dodatkowymi kompetencjami dla Niedzielskiego xD?

1

Czemu zamiast obniżać te podatki to nasz sejm zastanawia się czy przełożyć tę jedną niedzielę handlową xD?

0

Myślicie że karty piłkarskie z sezonu 2014/2015 będą w przyszłości dużo warte?
Znalazłem ostatnio u siebie cały album kart z tego sezonu, bo kiedyś zbierałem.

0

@MrCental tylko zobacz, przez całą kampanię mówili że nie wejdą z nikim w rząd. Większość konfederacji to ludzie w wieku 40 lat, więc mają spokojnie 20 lat życia politycznego przed sobą. Jakby weszli teraz w rząd chociażby z PiS-em, to oszukaliby wyborców i straciliby wizerunkowo, a w następnych wyborach może nawet nie weszliby do sejmu. Myślisz że im się to opłaca? Dlatego nie wierzę że na tym etapie wchodziliby w rząd z kimkolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?