Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 głupie to
0
Odnośnie wczorajszego meczu a dokładniej bramki na 1:1. Dlaczego sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego po tym jak Rudiger przyjął sobie piłkę ręką? Dokładnie z tej akcji realu potem strzelili bramkę.
Co z tego że był na swojej połowie, ręka to ręka i powinno być odgwizdane moim zdaniem
0
Ta zmiana czasu to dzisiaj?
0
Idziecie dzisiaj do kościoła?
0
https://vm.tiktok.com/ZGJKt1YwX/
Coś szybko zmienia zdanie ten hołownia.
0
Do 60 minuty graliśmy całkiem dobrze, gdybyśmy wykorzystali swoje okazje, zapewne wygralibyśmy. Szkoda że straciliśmy łby w ostatnich 30 minutach, i jude zrobił co miał zrobić. Niech to będzie dla nas jakaś nauczka i tyle. Trzeba grać dalej.
0
No i dupa. Angol porobił
1
No i czemu nie ma wolnego xd?
0
Aby wygrać, musimy doprowadzić ten wynik do końca meczu.
0
@karci0 właśnie też się zdziwiłem, takie coś kompletnie uniemożliwia wyskoczenie do piłki
0
To my gramy tak dobrze czy Real tak słabo?
4
JAZDA Z PRZEŚCIERADŁAMI VISCA EL BARCA!!!
0
Czy frenkie de jong jutro może zagrać?
0
Jakby ktoś pytał, to widoczne pod mikroskopem poprzeczne prążkowanie mięśni szkieletowych jest wynikiem różnego załamywania światła przez miofilamenty grube i cienkie.
0
Jak to jest, że gdy pisze sprawdzian z fizjologii czlowieka, mój mózg zna odpowiedzi na większość pytań, ale nic mi nie podpowiada.
0
Shark z asysta :0
0
Napisane było: "Lewy, ucz sie'
0
Gdzie spalony XDD?
1
Ja bym to strzelił
25
Fati tragiczny dzisiaj
0
Ale Sagrada Familia świetnie wygląda
2
@Deviler w sumie tak, ale i tak tęskno by mi było do tych klasyków :)
0
Kurde chciałbym mieć w przyszłości taką corvette c7 stingray. Taka świetna fura…
Tylko musiałbym się wyrobić do 2035, bo potem lewicowe rządy za sprawą UE zabronią mi ją zarejestrować :)
0
@s0nar11 jak mógł ktoś się nabrać na hasła konfederacji podczas gdy ta partia nigdy nie rządziła?
0
@MesQueUnClub_87 na kogoś w końcu trzeba zagłosować. Korwin mówiąc „program dla idiotów” miał na myśli tych, którzy zaślepieni są w te niezmienne rządy popisu. Ci ludzie są pogardliwie nazywani przez korwina „idiotami”. Osobiście nie podobają mi się te prowokacje korwina, jednak wiem o co mu chodziło. Jeśli starasz się, tworzysz program, który zakłada lepsze poglądy gospodarcze od obecnych, a ludzie, mimo że to widzą, to dalej wybierają między PO a PiSem, to nie dziwię się dlaczego korwin użył takiego sformułowania.
0
@MesQueUnClub_87 do żadnego bo mam 17 lat i nie mam praw wyborczych, ale jak już to może konfa/bs. Jestem bardziej konserwatystą więc nie bardzo jarają mnie lewica czy jakieś KO.
0
@tbas wydaje mi się, że to, czego nie zapłacą bogaci przedsiębiorcy w ramach ZUS, i tak pokryje może tylko wartość świadczeń socjalnych przyznawanych emerytom, bo najbogatszych przedsiębiorców w Polsce, którzy nie płaciliby zusu, nie ma zbyt wiele. Dlatego więc uruchomienie i usprawnienie wielu nowych firm poprzez ten dobrowolny ZUS napędziłoby PKB kraju co przyczyniłoby się do spadku inflacji, dzięki czemu to, czego nie zapłaciliby najbogatsi, byłoby zrekompensowane wzrostem wartości pieniądza na rynku.
0
@tbas kto powiedział że dobrze prosperująca firma ma nie płacić ZUS? Jeśli jest dobrze prosperująca to przedsiębiorca może sam ze swoich dochodów odłożyć sobie na emeryturę? Kto powiedział że po osiągnięciu wieku emerytalnego musi skończyć pracować? ( w tym punkcie traktowanie osób po wieku emerytalnym tak samo jak studentów też byłoby dobrym pomysłem)
ZUS to dla wielu młodych przedsiębiorców główną blokada, aby w ogóle zacząć działalność. Niektórzy dzięki ZUS-owi balansują na skraju zysku z firmy. Dobrowolny ZUS to przede wszystkim pozwolenie przedsiębiorcom działać samemu i uwolnienie jego kreatywności. Nie widzę przeszkód, by ZUS był dobrowolny dla wszystkich.
4
@against_modern_football Do niego to i tak nie dotrze. Ludzie zapatrzeni w jedną partię nigdy nie przyznają Ci racji, nieważne jak twoje argumenty rozwalałyby te ich. Zupełnie jak gołąb z którym grasz w szachy i wygrywasz, ale on i tak pod koniec nasra na szachownice i, dumny z tego, odleci sobie.
1
@panczo aha, oki