Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@panczo konfederacja to populiści? To kim dopiero jest Tusk który obiecuje zarówno obniżkę podatków i składek jak i nowe socjale ?
3
@fotohobby a myślisz że wszyscy czytają dokładnie o co im chodziło? Dobrowolny ZUS kojarzy się z jednym. Dlatego mówienie, że chodziło o coś innego to czysta manipulacja
0
@FcPortoFan1999 Veigar zbyt nudny jest. Irelia jest skillowa a zatem ciekawa
0
@FcPortoFan1999 nie, głupio wygląda
0
@Emhyr jeszcze niedawno jak nia grałem w p2 to wszystkich rozwalałem na midzie irelią
0
@Emhyr Irelia to nie jest syf
0
@Emhyr Że ty to pamiętasz xd
0
@HypeR dobra idę nią, i tak niczym innym nie umiem xd
0
Irelia jest teraz dobra na mida?
0
@Gaucho @Xavi kolega ma dobry pomysł
1
@TR3YWAY wzruszające
4
@Prorokk no jakoś od wszystkich się słyszy że mają dość po i pisu, a oni dalej zbierają 2/3 głosów naszego państwa xD
7
@Chaoss aaa, czyli teraz zmieniamy narrację na „dla wszystkich przedsiębiorców” jakby „dla przedsiębiorców” już oznaczało kompletnie co innego? XD
2
@Chaoss ty chyba właśnie jesteś za przeproszeniem ułomny. Wejdź sobie w linka co pan @maroon wyslal i dalej liż tyłek twojej „trzeciej drodze”.
9
@szoch6 tylko że dobrowolny ZUS to był ich nagłówek. Większość przedsiębiorców którzy to zobaczyli nawet pewnie nie czytali zasad bo od razu kojarzy im się to z dobrowolnymi składkami przez cały czas
10
@tbas mówili to w ten sposób by zmanipulować elektorat, aby zaciekawiło ich tylko hasło „dobrowolny ZUS”
25
No to nieźle trzecia droga oszukała swój elektorat. Wyobraźcie sobie że ktoś jest przedsiębiorcą i słysząc „dobrowolny ZUS” od trzeciej drogi, zaczyna na nią głosować.
A tak naprawdę okazuje się że dobrowolny ZUS to tak naprawdę wg nich to „wakacje od ZUS-u”
Trzecia droga okazuje się być ślepym zaułkiem :/
1
Ten ziomek to serio ma coś wspólnego z puigiem. Nawet nazwiska mają podobne
1
Ludzie nie spojlerujcie mi bo c+ mi ścina i gdy wy piszecie „co za wejście” ja dopiero mam jak on wchodzi na boisko xD
0
Do puiga podobny ten ziomek
24
Jak strzelimy bramkę, to wyjdziemy na prowadzenie
6
Ale gramy gówno xD
5
@Herato Donald tusk
0
Czemu pani Kasia Dowbor nie wyremontuje już nam domu :(
0
@J4no Ale nie zrozumiałeś przekazu. Tusk jak zwykle gra na emocjach wyborców pieprząc farmazony typu „odzyskam pieniądze z kpo od razu po wyborach” czy serio takiemu człowiekowi 30% Polaków chciało uwierzyć?
1
@MarioVeB! To czemu Tusk mówi takie rzeczy? Żeby zbudować sobie elektorat manipulując i grając na emocjach?
Poza tym w oficjalnej wypowiedzi jasno powiedział „dzień po wyborach”. Tak właśnie mówi twój idol.
1
@MarioVeB! Ty nie potrafisz cytować. Nie mówił „dzień po wygranych wyborach”. A nawet jak już, to czy oni razem z lewicą i TD nie wygrali? Przecież oni wszyscy tak się prują o te kpo, a konkretów póki co nie widać.
Musisz pogodzić się z tym że Twój Donald potrafi tylko grać na uczuciach, a jeśli chodzi o konkrety to odwraca kota ogonem.
6
@MarioVeB!
27 sierpnia 2023:
„Składam tu, w Sopocie, uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy”
Hmmm no ciekawe co tu autor miał na myśli
1
@MesQueUnClub96 no mówił że dzień po wyborach to zrobi. Coś chyba sobie wakacje zrobił
1
No i gdzie są te pieniądze z kpo jak Tusk obiecał że dzień po wyborach je sprowadzi?