9

@panczo konfederacja to populiści? To kim dopiero jest Tusk który obiecuje zarówno obniżkę podatków i składek jak i nowe socjale ?

3

@fotohobby a myślisz że wszyscy czytają dokładnie o co im chodziło? Dobrowolny ZUS kojarzy się z jednym. Dlatego mówienie, że chodziło o coś innego to czysta manipulacja

0

@FcPortoFan1999 Veigar zbyt nudny jest. Irelia jest skillowa a zatem ciekawa

0

@FcPortoFan1999 nie, głupio wygląda

0

@Emhyr jeszcze niedawno jak nia grałem w p2 to wszystkich rozwalałem na midzie irelią

0

@Emhyr Irelia to nie jest syf

0

@Emhyr Że ty to pamiętasz xd

0

@HypeR dobra idę nią, i tak niczym innym nie umiem xd

0

Irelia jest teraz dobra na mida?

0

@Gaucho @Xavi kolega ma dobry pomysł

1

@TR3YWAY wzruszające

4

@Prorokk no jakoś od wszystkich się słyszy że mają dość po i pisu, a oni dalej zbierają 2/3 głosów naszego państwa xD

7

@Chaoss aaa, czyli teraz zmieniamy narrację na „dla wszystkich przedsiębiorców” jakby „dla przedsiębiorców” już oznaczało kompletnie co innego? XD

2

@Chaoss ty chyba właśnie jesteś za przeproszeniem ułomny. Wejdź sobie w linka co pan @maroon wyslal i dalej liż tyłek twojej „trzeciej drodze”.

9

@szoch6 tylko że dobrowolny ZUS to był ich nagłówek. Większość przedsiębiorców którzy to zobaczyli nawet pewnie nie czytali zasad bo od razu kojarzy im się to z dobrowolnymi składkami przez cały czas

10

@tbas mówili to w ten sposób by zmanipulować elektorat, aby zaciekawiło ich tylko hasło „dobrowolny ZUS”

25

No to nieźle trzecia droga oszukała swój elektorat. Wyobraźcie sobie że ktoś jest przedsiębiorcą i słysząc „dobrowolny ZUS” od trzeciej drogi, zaczyna na nią głosować.
A tak naprawdę okazuje się że dobrowolny ZUS to tak naprawdę wg nich to „wakacje od ZUS-u”
Trzecia droga okazuje się być ślepym zaułkiem :/

1

Ten ziomek to serio ma coś wspólnego z puigiem. Nawet nazwiska mają podobne

1

Ludzie nie spojlerujcie mi bo c+ mi ścina i gdy wy piszecie „co za wejście” ja dopiero mam jak on wchodzi na boisko xD

0

Do puiga podobny ten ziomek

24

Jak strzelimy bramkę, to wyjdziemy na prowadzenie

6

Ale gramy gówno xD

5

@Herato Donald tusk

0

Czemu pani Kasia Dowbor nie wyremontuje już nam domu :(

0

@J4no Ale nie zrozumiałeś przekazu. Tusk jak zwykle gra na emocjach wyborców pieprząc farmazony typu „odzyskam pieniądze z kpo od razu po wyborach” czy serio takiemu człowiekowi 30% Polaków chciało uwierzyć?

1

@MarioVeB! To czemu Tusk mówi takie rzeczy? Żeby zbudować sobie elektorat manipulując i grając na emocjach?

Poza tym w oficjalnej wypowiedzi jasno powiedział „dzień po wyborach”. Tak właśnie mówi twój idol.

1

@MarioVeB! Ty nie potrafisz cytować. Nie mówił „dzień po wygranych wyborach”. A nawet jak już, to czy oni razem z lewicą i TD nie wygrali? Przecież oni wszyscy tak się prują o te kpo, a konkretów póki co nie widać.

Musisz pogodzić się z tym że Twój Donald potrafi tylko grać na uczuciach, a jeśli chodzi o konkrety to odwraca kota ogonem.

6

@MarioVeB!
27 sierpnia 2023:
„Składam tu, w Sopocie, uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy”
Hmmm no ciekawe co tu autor miał na myśli

1

@MesQueUnClub96 no mówił że dzień po wyborach to zrobi. Coś chyba sobie wakacje zrobił

1

No i gdzie są te pieniądze z kpo jak Tusk obiecał że dzień po wyborach je sprowadzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?