0

@Borneo Polski język trudny być

0

@Comentateiro rozumiem, że już nie miałeś się czego chwycić pisząc ten komentarz, więc chwytasz się ortografii, bo widzę, że odpuściłeś temat spotkania z PiS-em.
Tylko szkoda, że nadal nie potrafisz zrozumieć, że poparcie Witek w głosowaniu na wicemarszałka opłacało się konfederacji, bo dzięki temu Krzysiu jest wicemarszałkiem.

A co do ortografii sam jesteś nie lepszy: „Czyli w Witkową weszli w układu…”

0

@Comentateiro gdyby nie poparli Witek, zapewne nie mieliby wicemarszałka głombie. To im się po prostu opłacało.
Według ciebie pójście, jako jedyna partia, na spotkanie z PiS-em, aby powiedzieć im wprost, że nie mają zamiaru tworzyć rządu, oraz że ich polityka przez ostatnie lata była totalnie nietransparentna i zdeprawowana, to jest poziom zacofania? To chyba nie ja tu powinienem przestać zajmować się polityką…

Ciekawe właśnie dlaczego oni jako jedyni byli w stanie tam pójść i powiedzieć im to wprost. Chyba znam odpowiedź- bo są prawdziwą merytoryczną opozycją. Przecież KO i Lewica zapewne jakby tam poszli to nie znaliby żadnych rozsądnych argumentów, tylko wszczęliby jakieś dziecinne kłótnie, bo jedyne co potrafią to grać na emocjach, bo „wszystko, byle nie PiS”

0

@fantasyh te ich tik toki się różnią. Koalicja przede wszystkim skupiała się na emocjach, wystarczy spojrzeć na te miłe tik toczki Tuska i ile w nich komentarzy wychwalających go, jakoby był zbawcą narodu. Poza tym konfederacja przedstawiła swój plan, więc nie wiem o co ci chodzi, że nie chcieli zdradzić.

0

@arasz1819 szczerze lepiej żeby koalicja nic nie ruszała, bo oni to potrafią miłą atmosferę zrobić tylko na tik toku i na swoich spotkaniach. Myślę, że nawet oni nie są tacy głupi aby myśleć, że obecnie da się jednocześnie rozdać kolejne pieniądze i zmniejszyć podatki, tylko szkoda że tak wielu ludzi się na to nabrało lol.

0

@michal26 oj i to wielu

1

@arasz1819 można się pośmiać, sam się śmiałem, nawet Sławek się z tego śmiał. Ważne chociaż, że to poprawili, a nie to co np. platforma która nie rozumie że ich „100 konkretów” to recepta na zniszczenie polskiej gospodarki; albo nie to co umowa koalicyjna platformy lewicy i TD, która jest niezgodna z konstytucją co do niezawisłości sędziów.

23

Przedstawiciele konfederacji jasno powiedzieli premierowi że nie ma szans na utworzenie rządu. Sprostowali mu także całą sytuację dotyczącą protestu przewoźników. A wy już spłakaliście się że konfederacja idzie sprzedać się PiS-owi po tym jak mówili że „wywrócą im stolik”.
Ludzie, rozumiem że wielu z was jest wrogo nastawionych do konfederacji, ale blagam, przestańcie czepiać się już czegokolwiek jakbyście nie mieli żadnych rozsądniejszych argumentów, bo to żałosne.

0

Jak zagraliśmy? Zapomniałem obejrzeć xd

0

Najtrudniejszy dział biologii na rozszerzeniu?

0

@fc20barca ta wypowiedź to ironia z tego co mówił redaktor w debacie podajże tvn24 z Krzysztofem Bosakiem i Anną Żukowską.

0

W momencie poczęcia nie zaczyna się życie człowieka, tylko po prostu życie :D

0

Co sądzicie o wypowiedzi Brauna na temat invitro?

0

Juliusz Słowacki był wspaniałym wieszczem narodowym

1

@Rifek nie jest skomplikowany. Dwumian newtona to po prostu określenie liczby podzbiorów w jakimś jednym zbiorze. W tym przypadku mamy zbiór klubów (jest ich dwadzieścia) a podzbiorem określamy parę klubów, czyli inaczej jeden mecz, bo jeden mecz to dwa kluby. Dlatego korzystamy ze wzoru „dwadzieścia po dwa” i to nam określa ile meczów zagrał każdy klub bez rewanżu. Wzór wygląda tak, że w liczniku mamy 20! (dwadzieścia silnia), a w mianowniku 2!*(20-2)!
Wychodzi nam wynik 190, który musimy pomnożyć przez 2 ponieważ każdy klub gra jeszcze rewanż, stąd 190*2=380

1

@Rifek to jest coś takiego:
20 po 2 = 20!/(2!*18!)
Wynik jeszcze mnożymy przez 2 bo mamy jeszcze mecze rewanżowe

0

@Rifek nie jestem pewien, ale chyba 380
Dobrze?

0

@A4ron obliczone dwumianem newtona czy na logikę?

0

Na spotkanie przyszło 10 osób. Każdy przywitał się z każdym jeden raz. Ile było przywitań?

0

Najlepsza piosenka Rihanny ?

0

Ja to mam szczęście!

3



Fajnie tu Sławek opowiada swoje pierwsze wrażenia odnośnie sejmu. Ma dużo racji, atmosfera w sejmie to żenada. Jedni zagłuszają mówiącego, inni hałasują...
Normalnie jak w zoo, a to jest sejm RP...

4

@Popitek12 Lewice, PO

8

A kto umarł, ten nie żyje.

3

To jest problem ogólnie polskich szkół, że są łamane prawa dziecka.

3

W sumie bycie posłem nie wydaje się takie złe. Może kiedyś zostanę? Pozdrowię was wszystkich tam z mównicy kiedyś :D

1

@Albatros Otóż to towarzyszu

1

@Tabaluga37 no jak widać, @Tasde ma z tym wielki problem xD

0

@Albatros chociaż już teraz wiesz, że czasem należy się wstrzymać od odpowiedzi. Chociaż błędy rzecz ludzka mój towarzyszu

1

@Albatros to czemu starasz się odpowiadać na pytanie, na którym się nie znasz XD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?