Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o Marcinie Kierwińskim
1
Niech żyje Polak, jedyny Obrońca Maryi!
1
Szkoda, że tylko konfederacja solidaryzuje się z polskimi przewoźnikami którzy aktualnie protestują. Ukraińcy mają tu lepiej bo nie muszą płacić zusów czy jakiś tam polskich ładów, dlatego są konkurencją dla Polaków.
10
Dość dyktatury kobiet
1
Wiadomo kto zostanie ministrem edukacji?
0
@FcPortoFan1999 podasz nick? może kiedyś razem zagramy?
0
Nie ma co gadać o tym meczu. Istna masakra, lepiej jak najszybciej o nim zapomnieć bo barcelona i tak nie potrafi wyciągać wniosków. Idźcie na spacer, poczytajcie jakąś książkę czy pograjcie w lige legend- to dużo lepsze zajęcia na ten moment :D
0
@Tomek54321 pierwsza opcja
0
@FcPortoFan1999 Tak jest :D jak chcesz to możemy pograć razem
0
Ide grać w lola, przynajmniej stamtąd czerpie choć trochę przyjemności
0
""Polak mądr po szkodzie"
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."
Idealny opis barcelony.
0
Boże kończcie to pośmiewisko. Kibicowanie to hobby, ma sprawiać przyjemność, a mi co mecz przynosi jedynie katusze. Ten klub nie potrafi wyciągać jakichkolwiek wniosków, tragedia
1
Spokojnie, nawet jak barcelona teraz przegra, to i tak łąki nadal będą zielone, a Bóg dalej będzie w niebie. Nie ma co się przejmować
0
Ale nas porobili
1
pocałujta w dupe wójta
0
@Essos Co tak szybko. Nie zdążyłem odpocząć mentalnie po przednim meczu.
1
Ej to my dzisiaj gramy ?
0
Czemu z kobietami tak jest, że jak się jej powie że jest ładna, to odpowiada coś w stylu: „wcale nie, jestem brzydka”
A gdy się ironicznie do tego przytaknie, to nagle się obrażają.
0
Od początku meczu widać było, że dominujemy i zasługujemy na zwycięstwo
0
Boże, ale prosty mecz. Ewidentnie zasłużyliśmy na zwycięstwo, przeważaliśmy w tym meczu
0
XDDDDDD to sie nie dzieje
0
@greedo co mecz tak mowimy xd
0
Przynajmniej obrona Częstochowy w formie
0
Musimy strzelić gola
0
Ale nas jadą xDDD
0
Xavi zrób coś bo gramy padakeee
0
@pioz123 Tylko skąd np nowy przedsiębiorca ma nagle wziąć 600 złoty na pracownika podczas gdy prosperity tej firmy w ogóle się nie zwiększy? Będą balansować na skraju zysku i w ostateczności zamykać firmy, więc tak średnio
0
Myślicie że podniesienie płacy minimalnej w następnym roku to dobry pomysł?
1
Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj Fati żyje nam!
4
Lewica to jednak szczyt hipokryzji. Pani Joanna scheurig wielgus marzy aby w sejmie w końcu były dyskusje, podczas gdy przeprowadza rozmowie z Bosakiem na temat aborcji, to obraża się po 10 sekundach i zaczyna pyskować xD