0

Co sądzicie o Marcinie Kierwińskim

1

Niech żyje Polak, jedyny Obrońca Maryi!

1

Szkoda, że tylko konfederacja solidaryzuje się z polskimi przewoźnikami którzy aktualnie protestują. Ukraińcy mają tu lepiej bo nie muszą płacić zusów czy jakiś tam polskich ładów, dlatego są konkurencją dla Polaków.

10

Dość dyktatury kobiet

1

Wiadomo kto zostanie ministrem edukacji?

0

@FcPortoFan1999 podasz nick? może kiedyś razem zagramy?

0

Nie ma co gadać o tym meczu. Istna masakra, lepiej jak najszybciej o nim zapomnieć bo barcelona i tak nie potrafi wyciągać wniosków. Idźcie na spacer, poczytajcie jakąś książkę czy pograjcie w lige legend- to dużo lepsze zajęcia na ten moment :D

0

@Tomek54321 pierwsza opcja

0

@FcPortoFan1999 Tak jest :D jak chcesz to możemy pograć razem

0

Ide grać w lola, przynajmniej stamtąd czerpie choć trochę przyjemności

0

""Polak mądr po szkodzie"
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

Idealny opis barcelony.

0

Boże kończcie to pośmiewisko. Kibicowanie to hobby, ma sprawiać przyjemność, a mi co mecz przynosi jedynie katusze. Ten klub nie potrafi wyciągać jakichkolwiek wniosków, tragedia

1

Spokojnie, nawet jak barcelona teraz przegra, to i tak łąki nadal będą zielone, a Bóg dalej będzie w niebie. Nie ma co się przejmować

0

Ale nas porobili

1

pocałujta w dupe wójta

0

@Essos Co tak szybko. Nie zdążyłem odpocząć mentalnie po przednim meczu.

1

Ej to my dzisiaj gramy ?

0

Czemu z kobietami tak jest, że jak się jej powie że jest ładna, to odpowiada coś w stylu: „wcale nie, jestem brzydka”
A gdy się ironicznie do tego przytaknie, to nagle się obrażają.

0

Od początku meczu widać było, że dominujemy i zasługujemy na zwycięstwo

0

Boże, ale prosty mecz. Ewidentnie zasłużyliśmy na zwycięstwo, przeważaliśmy w tym meczu

0

XDDDDDD to sie nie dzieje

0

@greedo co mecz tak mowimy xd

0

Przynajmniej obrona Częstochowy w formie

0

Musimy strzelić gola

0

Ale nas jadą xDDD

0

Xavi zrób coś bo gramy padakeee

0

@pioz123 Tylko skąd np nowy przedsiębiorca ma nagle wziąć 600 złoty na pracownika podczas gdy prosperity tej firmy w ogóle się nie zwiększy? Będą balansować na skraju zysku i w ostateczności zamykać firmy, więc tak średnio

0

Myślicie że podniesienie płacy minimalnej w następnym roku to dobry pomysł?

1

Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj Fati żyje nam!

4

Lewica to jednak szczyt hipokryzji. Pani Joanna scheurig wielgus marzy aby w sejmie w końcu były dyskusje, podczas gdy przeprowadza rozmowie z Bosakiem na temat aborcji, to obraża się po 10 sekundach i zaczyna pyskować xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?