Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tabaluga37 był w mam talent, nauczył się przybierać maski. Szkoda tylko, że tak wiele osób nabiera się na ten „liberalny” program TD
0
@Sulimo nikt nie zlikwiduje ani nie zreformuje bo żyjemy w postkomunistycznym państwie i nikt tutaj nie rozumie że socjalizm to utopia. O ekonomii też praktycznie nikt nie ma pojęcia, oprócz liberałów, których popieram. Szkoda że społeczeństwo nie daje im żadnym szans. Nie mówię już tutaj o konfie, bo sam nie ze wszystkim się z nimi zgadzam. Jednak jeśli społeczeństwo dalej myśli że taki typ gospodarki (lewicowa) w Polsce może coś zmienić na lepsze, to nie dziwię się że tylu młodych ludzi emigruje.
1
@Bezhistorii jeszcze liczą głosy
1
@Sulimo wycofanie 500+ akurat byłoby złym pomysłem bo w wielu rodzinach to dosyć duża część ich całego dochodu
5
@Bezhistorii tak, na nowego trenera Barcelony, spóźniłeś się
1
@Sulimo 800+, 300+, kredyt 0%, waloryzacja 13 i 14, 600+, laptop+, dekoder+, tv+. Mam wymieniać dalej? :)
16
Hołownia: „koniec z rozdawnictwem”
Tymczasem poparcie PoPisu: 66%
xD no nie wiem czy taki koniec
3
@Przemek2323 co mentzen miał zrobić skoro TVP i TVN cały czas cenzurowali konfederację? Zostały mu tylko social media.
0
@hayek może to będzie jakieś doświadczenie dla mentzena. Młody jest, nie odrzucałbym go, bo podczas debat publicznych mówi coraz lepiej.
0
@Hosh no jak większość wyborców lewicy to kobiety które jedyne co chcą to legalnej aborcji i związków partnerskich to się nie dziwię że mają dosyć duże poparcie
0
@barcowy1899 to właśnie robi cenzura. Pewnie większość widzów TVP dopiero podczas debaty wyborczej dowiedzieli się że jest coś takiego jak konfederacja. Jak człowiek ogranicza się tylko do nagłówków mediów które mówią że konfederacja bliska jest z pisem, nie wgłębiając się w prawdziwe ich wypowiedzi i postulaty, to niestety tak jest.
0
No nie wywróciliśmy stolika :/
1
A idź pan… znów to samo
2
Witaj la ramblo w wielkim dniu demokracji
0
Najtrudniejszy dział chemii na rozszerzeniu wg was?
1
@Elvisek kiedyś to było
0
Stonoga na czacie live konfederacji xD
0
@_barti A jak miał mówić? Rządy tuska i kaczyńskiego nie zasługują na delikatniejsze traktowanie
0
@Crystal37 YT na kanale mentzena
1
@_barti Da się go słuchać. Mądrego patriotę zawsze miło posłuchać
0
Pan szczęść Boże właśnie przemawia.
0
Ciekawe czy jest ktoś, kto zrobił kupę w każdym województwie w Polsce
0
@tbas Ale chodzi o to, że w 2019 oni mieli ledwo 5% w sondażach, a ich rozpoznawalność była niewielka. Kiedy oni ją ogłosili, nagle cała uwaga była na nich skupiona. Zyskali na tym wiele poparcia i rozpoznawalności. Czy w 2019 roku mówiło się tak dużo o konfederacji jak w 2020/21/22/23? No nie.
0
@tbas ale to powiedziane 4 lata temu, kiedy sondaże dawały im 5%. Teraz mają przynajmniej 2 razy wiecej
0
@_barti Gdyby nie ta piątka, zapewne mało kto by o nich wiedział.
1
Czy można powiedzieć, że piątka mentzena była genialnym "planem"?
Zyskali na tym dużą popularność. Z początku było wiele hejtu, ale gdy część ludzi zdało sobie sprawe z tego, że jest to wyrwane z kontekstu, zaczęli ich popierać.
Sprytne, trzeba przyznać.
1
@Safrani w sumie racja, trochę za szybko z tym pytaniem poleciałem xD
1
Jak wyglądają sondaże po debacie TVP? Ktoś wie?
0
@Tasde okej, tu masz rację xD
0
@Tasde ale zwróć uwagę, że oni i tak jako jedyni sprzeciwiali się podczas gdy to dopiero wchodziło do sejmu. Chociaż to się liczy. Z resztą nie tylko rozdawnictwu się sprzeciwiali. Rozszerzeniom kompetencji dla Niedzielskiego podczas covid również. Grzegorz Braun, który dzisiaj jest przez wielu postrzegany jako mem, jedyny opowiadał się za obroną praw obywatelskich.
Każdy niech głosuje jak chce, jednak dla mnie w dużej mierze liczy się to, jak dana partia skłonna jest do przeciwstawienia się „gigantom”, kiedy po prostu uważają, że jakaś ustawa jest niesłuszna.