2

Szacun za szczerość Sławek. Przynajmniej oni przyznają, że wiedzą że nie są idealni.

1

Nie no ale fajną konfederacja ma tą konwencję. Jakby to było fame mma

0

Który dział jest najtrudniejszy na matematyce rozszerzonej w liceum?

0

Ej jak to jest z tymi emeryturami dla obcokrajowcow? Bo mówią że trzeba przepracować 1 dzień żeby nabyć prawa do emerytury, ale ile ta emerytura wtedy wynosi dla tego ukrainca który przepracował 1 dzień i osiągnął wiek emerytalny?

0

Co się dzieje XDD

0

Hi hej sports its in the gejm

0

Felix jest cudowny

0

Zaczynam go lubić. To naprawdę może być przyszłościowy piłkarz

1

@P33ck witam. Wypowiedz się, co sądzisz o takiej lewicy

0

Jakiś czas temu posłanka lewicy, pani Joanna, w debacie z Bosakiem przytoczyła że: „około 15% kobiet w Polsce funkcjonuje w związkach z przemocą z białymi heteroseksualnymi Polakami”. Wierzycie w to, że około co 6 kobieta, która spotykacie, doświadcza przemocy? Przecież te dane musza być wzięte z jakiegoś wykopu czy z onetu, chyba że oni uważają, że nieotrzymanie od chłopaka 300 złoty na piąte zakupy w tygodniu to tez przemoc. Ale w sumie nie dziwie się lewicy, według nich to pewnie statystycznie kobiety rodzą tyle samo dzieci co mężczyźni :D

1

Witajcie laramblowicze. Wiecie może, czy jest możliwość wykupu cancelo?

0

Co to za jakiś pokemon nowy ten martinez xd

3

Pięć! Zero! Pięć! Zero! Cancello! Cancello! Cancello! La manita!!

0

Jeszcze prześcieradła niech stracą punkty i będzie git

1

Na deser jeszcze yamal przyrządzi nam manite

1

Co jest xD Barcelono czy to ty?

0

Ruszyła maszyna, już nikt jej nie zatrzyma.

Potrójna korona jest nasza..

0

@gumaz tak, moja była pani od WOS-u.

1

@MesQueUnClub96 turbulencje

0

https://vm.tiktok.com/ZGJWCDmFb/

Jakież to prawdziwe, twórca spongeboba najwyraźniej chciał polakom coś przekazać.

0

@hayek a więc, Panie prezesie hayek, jak żyć? Na kogo głosować? Lewicy w życiu nie tknę, trzecia droga mnie nie przekonuje, może konfa?

4

@hayek jeszcze jeśli chodzi o po. Jak oni mogą uznawać się za prawdziwą opozycje i alternatywę PiS, skoro w tak wielkich sprawach typu: 800+, 14 emerytura, dekoder+, fit for 55; głosują razem z nimi xD?

2

@hayek ile trzeba mieć iQ aby myśleć że jak odda się głos na tych co mówią w telewizji, to z automatu dostanie się od nich 1800zł? I dlaczego w taki sposób mysli 1/3 naszego kraju?

4

Jak to jest, że Kaczyński wprost mówi, że musi okradać Polaków jeszcze więcej, a i tak mają już prawie 35% w sondażach.

6

Oglądaliście debatę Najważniejsze wybory super expressu? Kto waszym zdaniem najlepiej tam wypadł? Moim zdaniem Krzysztof Bosak, a Kierwiński zaorał siebie samego podczas drugiej rundy

2

@FcPortoFan1999 I za to w dużej mierze jestem dumny z bycia Polakiem, dzięki naszej historii i dziełach literackich z okresu romantyzmu

2

Polska winkelriedem narodów

0

@MesQueUnClub96 No jakoś inne profile reagują tak samo jak ja

1

Jezu i znowu trzeba tam wracać..

0

Grunt że trzy punkty. Teraz sio do spania a nie jakieś narzekania, bo jutro do szkoły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?