Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szacun za szczerość Sławek. Przynajmniej oni przyznają, że wiedzą że nie są idealni.
1
Nie no ale fajną konfederacja ma tą konwencję. Jakby to było fame mma
0
Który dział jest najtrudniejszy na matematyce rozszerzonej w liceum?
0
Ej jak to jest z tymi emeryturami dla obcokrajowcow? Bo mówią że trzeba przepracować 1 dzień żeby nabyć prawa do emerytury, ale ile ta emerytura wtedy wynosi dla tego ukrainca który przepracował 1 dzień i osiągnął wiek emerytalny?
0
Co się dzieje XDD
0
Hi hej sports its in the gejm
0
Felix jest cudowny
0
Zaczynam go lubić. To naprawdę może być przyszłościowy piłkarz
1
@P33ck witam. Wypowiedz się, co sądzisz o takiej lewicy
0
Jakiś czas temu posłanka lewicy, pani Joanna, w debacie z Bosakiem przytoczyła że: „około 15% kobiet w Polsce funkcjonuje w związkach z przemocą z białymi heteroseksualnymi Polakami”. Wierzycie w to, że około co 6 kobieta, która spotykacie, doświadcza przemocy? Przecież te dane musza być wzięte z jakiegoś wykopu czy z onetu, chyba że oni uważają, że nieotrzymanie od chłopaka 300 złoty na piąte zakupy w tygodniu to tez przemoc. Ale w sumie nie dziwie się lewicy, według nich to pewnie statystycznie kobiety rodzą tyle samo dzieci co mężczyźni :D
1
Witajcie laramblowicze. Wiecie może, czy jest możliwość wykupu cancelo?
0
Co to za jakiś pokemon nowy ten martinez xd
3
Pięć! Zero! Pięć! Zero! Cancello! Cancello! Cancello! La manita!!
0
Jeszcze prześcieradła niech stracą punkty i będzie git
1
Na deser jeszcze yamal przyrządzi nam manite
1
Co jest xD Barcelono czy to ty?
0
Ruszyła maszyna, już nikt jej nie zatrzyma.
Potrójna korona jest nasza..
0
@gumaz tak, moja była pani od WOS-u.
1
@MesQueUnClub96 turbulencje
0
https://vm.tiktok.com/ZGJWCDmFb/
Jakież to prawdziwe, twórca spongeboba najwyraźniej chciał polakom coś przekazać.
0
@hayek a więc, Panie prezesie hayek, jak żyć? Na kogo głosować? Lewicy w życiu nie tknę, trzecia droga mnie nie przekonuje, może konfa?
4
@hayek jeszcze jeśli chodzi o po. Jak oni mogą uznawać się za prawdziwą opozycje i alternatywę PiS, skoro w tak wielkich sprawach typu: 800+, 14 emerytura, dekoder+, fit for 55; głosują razem z nimi xD?
2
@hayek ile trzeba mieć iQ aby myśleć że jak odda się głos na tych co mówią w telewizji, to z automatu dostanie się od nich 1800zł? I dlaczego w taki sposób mysli 1/3 naszego kraju?
4
Jak to jest, że Kaczyński wprost mówi, że musi okradać Polaków jeszcze więcej, a i tak mają już prawie 35% w sondażach.
6
Oglądaliście debatę Najważniejsze wybory super expressu? Kto waszym zdaniem najlepiej tam wypadł? Moim zdaniem Krzysztof Bosak, a Kierwiński zaorał siebie samego podczas drugiej rundy
2
@FcPortoFan1999 I za to w dużej mierze jestem dumny z bycia Polakiem, dzięki naszej historii i dziełach literackich z okresu romantyzmu
2
Polska winkelriedem narodów
0
@MesQueUnClub96 No jakoś inne profile reagują tak samo jak ja
1
Jezu i znowu trzeba tam wracać..
0
Grunt że trzy punkty. Teraz sio do spania a nie jakieś narzekania, bo jutro do szkoły