1

Nareszcie wakacje

1

Nie wiem skąd nagle tyle osób zaczyna wychwalać fatiego. 3-4 ostatnie mecze miał dobre w porównaniu do reszty sezonu, a w komentarzach nagle pozytywne nastawienie co do niego. Podczas gdy tylko ja, @Faro i jeszcze garstka innych osób byliśmy cierpliwi co do fatiego przez cały czas, wszyscy ci co teraz go wychwalają, wieszali na nim psy.

0

Oglądaliście ten film na netflixie „karciany morderca”?

0

Zawołajcie mnie jak Fati wejdzie, dzięki

1

Ansu, trzymam za ciebie mocno kciuki!

1

@kryhaa g1 moim marzeniem jest platyna xd

0

Xerath lepszy na supporta czy na mida

2

@P33ck chyba Manchester city, jednak tez liczę na dobry mecz. Najważniejsze dla mnie jest to, że Real nie wygra :)

3

@P33ck Dobry wieczór, dawno się nie widzieliśmy, jak tam nastawienie przed meczem? Komu kibicujesz?

2

Gumki w ołówkach poświęcają swoje życie abyśmy mogli naprawić swoje błędy.

0

Jak gra Ansu fati?

0

@brd42 No czytając to co mi zaproponowałeś nie złapał mnie taki cringe jaki doznałem po przeczytaniu twojego komentarza, wiec sorry

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Fati kocham ciebie mordo

1

Speniał się chyba jak widział jak leci ta pilka

0

Jak gra ferran?

3

Nie No Fati zostaje. Koniec dyskusji.

2

Robert lewanduksaaa

0

Oby tylko nie było tak, że jak city się otwiera i gra ofensywnie to Real jedna kontra i od razu brama

1

Czy pieniądze są coś warte jak się ich nie zarobiło?

2

Co za patola ja nie mogę xdd

0

0

Dziękujemy za wszystko, legendo!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kevin de bruniii.

Dobrze, niech będzie chociaż remis

0

Omg biedny real hshshshs

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Oskarenks wyglada na to że chyba tak

0

Uwaga, włączam :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?