Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nareszcie wakacje
1
Nie wiem skąd nagle tyle osób zaczyna wychwalać fatiego. 3-4 ostatnie mecze miał dobre w porównaniu do reszty sezonu, a w komentarzach nagle pozytywne nastawienie co do niego. Podczas gdy tylko ja, @Faro i jeszcze garstka innych osób byliśmy cierpliwi co do fatiego przez cały czas, wszyscy ci co teraz go wychwalają, wieszali na nim psy.
0
Oglądaliście ten film na netflixie „karciany morderca”?
0
Zawołajcie mnie jak Fati wejdzie, dzięki
1
Ansu, trzymam za ciebie mocno kciuki!
1
@kryhaa g1 moim marzeniem jest platyna xd
0
Xerath lepszy na supporta czy na mida
2
@P33ck chyba Manchester city, jednak tez liczę na dobry mecz. Najważniejsze dla mnie jest to, że Real nie wygra :)
3
@P33ck Dobry wieczór, dawno się nie widzieliśmy, jak tam nastawienie przed meczem? Komu kibicujesz?
2
Gumki w ołówkach poświęcają swoje życie abyśmy mogli naprawić swoje błędy.
0
Jak gra Ansu fati?
0
@brd42 No czytając to co mi zaproponowałeś nie złapał mnie taki cringe jaki doznałem po przeczytaniu twojego komentarza, wiec sorry
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Fati kocham ciebie mordo
1
Speniał się chyba jak widział jak leci ta pilka
0
Jak gra ferran?
3
Nie No Fati zostaje. Koniec dyskusji.
2
Robert lewanduksaaa
0
Oby tylko nie było tak, że jak city się otwiera i gra ofensywnie to Real jedna kontra i od razu brama
1
Czy pieniądze są coś warte jak się ich nie zarobiło?
2
Co za patola ja nie mogę xdd
0
@Kluivert_P aha?
0
Dziękujemy za wszystko, legendo!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kevin de bruniii.
Dobrze, niech będzie chociaż remis
0
Omg biedny real hshshshs
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Oskarenks wyglada na to że chyba tak
0
Uwaga, włączam :V