Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie :DDDDD
0
Przecież on go ledwo palcem przetarł
0
Fati już się rozgrzewa ?
2
Hehehehehe naura
0
(Fatich) xD 200 znaków
1
Mimo wszystko mam nadzieje, że Ansu zostanie w Barcelonie
3
@tomcias10 i jeszcze będzie mieć :)
0
@brd42 nieśmieszny żart. Fati od jakiegoś czasu zalicza progres, a nie należy się z niego wyśmiewać bo w tym momencie wsparcie jest dla niego najważniejsze.
11
@swer2251 dzisiaj zagrał rzeczywiście dobrze, ale la rambla tego nie docenia
0
@brd42 nie, czemu?
1
@zodiak_10 ja w jego wieku byłem starszy
0
@kampe myślisz że kontuzje były jego wymysłem xD?
0
Lewy dajże No fatiemu a nie
4
AJJJJ PRAWIE YAMAL
0
Fati tutaj akurat wykerował
0
Oo Ansu Fatty wchodzi
5
Po jakiego grzyba Marcos Alonso xD
2
Ja wgl myślałem że on strzelił obok bramki bo to taj dziwnie wpadło xd
2
Robert lewanduksa
2
Haha czerwo xDDD
0
Tak raphinia, rzeczywiście tam było tylko 5 cm
0
Don’t call my name, Alejandro Balde
5
No przynajmniej ta jedna wrzutka na milion chociaż wchodzi
1
Jest lewandowskyyy lecimy po kombeka
1
takiego gówna nie widziałem od meczu z getafe
0
Aha no to nieźle
0
@KrwawiaceoczyVEB ale kąt kamery jest nieco inny, i pod ręką lewego jest mała pionowa linia i ona prawidłowo wskazuje linię spalonego więc nwm o co ci chodzi
1
oddawać mi 40 minut mojego życia
1
Japierdziele znowu przychodzi nam grać z ogórkami i nagle gramy jak gówno przed szansą na odskoczenie na 14 punktów realowi...
1
Co to za załosne błędy omg