0

Nareszcie :DDDDD

0

Przecież on go ledwo palcem przetarł

0

Fati już się rozgrzewa ?

2

Hehehehehe naura

0

(Fatich) xD 200 znaków

1

Mimo wszystko mam nadzieje, że Ansu zostanie w Barcelonie

3

@tomcias10 i jeszcze będzie mieć :)

0

@brd42 nieśmieszny żart. Fati od jakiegoś czasu zalicza progres, a nie należy się z niego wyśmiewać bo w tym momencie wsparcie jest dla niego najważniejsze.

11

@swer2251 dzisiaj zagrał rzeczywiście dobrze, ale la rambla tego nie docenia

0

@brd42 nie, czemu?

1

@zodiak_10 ja w jego wieku byłem starszy

0

@kampe myślisz że kontuzje były jego wymysłem xD?

0

Lewy dajże No fatiemu a nie

4

AJJJJ PRAWIE YAMAL

0

Fati tutaj akurat wykerował

0

Oo Ansu Fatty wchodzi

5

Po jakiego grzyba Marcos Alonso xD

2

Ja wgl myślałem że on strzelił obok bramki bo to taj dziwnie wpadło xd

2

Robert lewanduksa

2

Haha czerwo xDDD

0

Tak raphinia, rzeczywiście tam było tylko 5 cm

0

Don’t call my name, Alejandro Balde

5

No przynajmniej ta jedna wrzutka na milion chociaż wchodzi

1

Jest lewandowskyyy lecimy po kombeka

1

takiego gówna nie widziałem od meczu z getafe

0

Aha no to nieźle

0

@KrwawiaceoczyVEB ale kąt kamery jest nieco inny, i pod ręką lewego jest mała pionowa linia i ona prawidłowo wskazuje linię spalonego więc nwm o co ci chodzi

1

oddawać mi 40 minut mojego życia

1

Japierdziele znowu przychodzi nam grać z ogórkami i nagle gramy jak gówno przed szansą na odskoczenie na 14 punktów realowi...

1

Co to za załosne błędy omg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?