3

@Firestone Tak jak Faust :)

0

@Gaz czyli KDA jest w takim przypadku takie samo jakby się miało 1 śmierć?

0

Ciekawe jak jest liczone kda w lolu kiedy ma się 0 śmierci. Przecież przez 0 nie można dzielić B)

0

@Emhyr gdybys oglądał bardziej uważnie to byś może dostrzegł chociażby jego dobre podanie posłane do Raphinii, ale widocznie większość meczu spędziłeś na la rambli a na mecz zerkałeś gdy komentator się głośniej odzywał lol

2

@Sau_Ron najgorsze w tej „idei” jest to, że od kilku lat jest ona już stosowana, a żadnych wzmocnień nie widać.

0

@Emhyr nom, z tym że Fati przynajmniej gdy próbował coś to mu się to jakkolwiek udawało w przeciwieństwie do raphini który nie potrafi pachołka ominąć

0

@Emhyr ciekawe, a co powiesz o lewym i raphinii w takim razie ?

0

No i po jakiego grzyba on sciągał tego Fatiego przy wyniku 0:0

1

Lewy coś ty zrobił…

0

Komentarz usunięty

0

@draxidox było dobrze, chociaż nie miał dużo okazji by się wykazać, bo cała drużyna gra flaki z olejem wiec No..

1

Czemu za Fatiego a nie za raphe lol

1

Raphinia nawet nie trafił tego xd

0

@wasacz daruj sobie tę ironię. W porównaniu do innych naszych atakujących to prezentuje się najlepiej

1

@wasacz Fati dzisiaj dobrze gra wiec nie wiem z czym masz problem

0

@P33ck ziom, gołym okieM widać ze nie weszło

0

Kurde Fati jakie ciasteczko

7

Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie

1

O kurde prawie swojak :D

1

@pauletaa nie No po prostu mówię ze coutinho zawsze tez podobnie się składał do strzału

0

Fati tym strzałem coutinho trochę przypomniał

0

@Sau_Ron ciekawe co sie stalo z walkerem. Tak ładnie wystartował, ale potem coś zaprzestał

3

@Rust_Cohle Ansu ufam tobie

1

@Sau_Ron GORILLA?

0

@Messibestplayerintheworld Vamos Ansuuuuuu ^^

8

Co ma ze sobą wspólnego pokoik dziecięcy i Bolesław Chroby?

W jednym i w drugim przypadku dziecko Mieszka :)

0

O Ansu Fati, to mi się podoba

2

@JimMorrisonFCB ta już, pewnie od północy tu siedzisz spoceńcu

0

@Sau_Ron leader

4

@Bocheno1 wiem, zawsze albo da komuś shielda, albo wywali ci Q za 500 hp albo stuna na 5 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?