Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jest Real 4:1 dopiero teraz zauważyłem XDDDD
0
Lubicie rozwiązywać sudoku?
0
@Death_voice co?
0
Fati wchodzi na 3 minuty wiec taką ocenę zapewnię dostanie od la ramblowiczów lol
1
Raphinia naprawdę??
0
Dawać grubaska, niech sobie pogra trochę
2
@FcPortoFan1999 tak wiem, oglądam mecz
4
Pieknie przywitany pedri
1
Baskets xddddddd
0
Czemu to wgl jest faul skoro zanim on się wywalił to już wypuścił piłkę na 50 metrów, nawet vinicjus by do tego nie dobiegł lol
0
@tristan87 nie, a ty zadając to pytanie to oczekujesz odpowiedzi od jakiegoś jego powiernika ? Lol
1
@tristan87 bo nie chciał
0
Wow lewy zaimponowałeś :0
10
To było zbyt wysoko podniesiona xDDD??
5
Wow RAPHINIA PRZEDRYBLOWAŁ :D
0
Brawo busquets pieknie zaczynamy
1
Po zwycięstwo Barcelono !
0
@J23Closs nie no wydaje mi się, że jakoś to mistrzostwo wyczłapiemy, ale zanim ta drużyna się zaangażuje, to najpierw trzeba stracić pare pkt, żeby zaczęli z powrotem grać jak należy. Też nie jest powiedziane że real wszystko wygra.
0
@rogal478 jest 11
13
Takiego gówna w naszej grze nie widziałem od ostatniego meczu
0
Szawi dawaj zmiany
0
No fati no party
2
XDDDD nie wierze
0
typowy gavizm ^^
1
Fati od 1’ i lecymyyyy
1
@P33ck no to git
0
Wiecie może, czy jest aktualnie na netflixie south park?
0
Moim zdaniem grubo przesadzili z oceną napastników. Lewy, który ledwo co potrafi piłkę przyjąć dostaje 4, Raphinia z 15 stratami, przy czym oczywiście 0 udanych dryblingów i do tego okradł Fatiego z asysty również dostaje 4, a Ansu, który jako jedyny nie irytował, który grał przynajmniej mądrze dostaje gorszą ocenę od Lewego i Raphy? Redakcja uważa że był "niewidoczny". Przepraszam bardzo, ale CO ON MOŻE ZROBIĆ, KIEDY TO W TOTALNIE RANDOMOWYM MOMENCIE MECZU cała pomoc i obrona barcelony pozwala gironie na rozgrywanie piłki przez 10 minut bez żadnego pressingu? Jakby tego było mało, gdy już jakimś cudem wyłuskaliśmy piłkę, to przez 5 minut nasza dziadkowata pomoc wolała klepać wzdłuż połowy boiska, aniżeli zagrać do Fatiego prostopadłą piłkę, który chyba z 50 razy w ciągu meczu próbował wybiec za linię obrońców z myślą że dostanie prostopadłe podanie. Ansu jest, moim zdaniem, strasznie niesprawiedliwie oceniany.
0
@Culers nie, chodzi bardziej o mem
0
Zgerypała, zmatykoleja kurczę No wszystko się chrzani