Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 Messi większy.
0
@takisobiektos bez kitu to jego Q to jest jakieś zrąbane
0
@Pue dołączam się do pytania, i jeszcze dorzucam swoje co do pseudonimu "fawelarz" pewnej osoby.
0
Mądrego to aż miło posłuchać ^^
0
Jeszcze się okaże że my ligę przegramy xd
0
Już Fati lepiej broni już ten kiwior
0
@Encore skip, skip
1
@ElementarzOre barca 2:1 Real 2015 wiosna
2
@Sau_Ron a dziękuje. Smacznego kebabika życzę, a ja ide się uczyć historii
2
@Sau_Ron couple
1
@Sau_Ron i co dobry kebabik?
4
@Fabik87 tylko ta linia taka trochę nie za prosta xd
1
@Sau_Ron to w międzyczasie możesz wymyślić słówko z ang na dzisiaj
1
Wam też gdy wstajecie po drzemce chce się pić jak cholera? Ja gdy wracam z liceum zmęczony i robię sobie drzemke, to po niej czuję się jakbym wstał ze snu zimowego i nie pił nic przez jakieś 3 miesiące.
3
@Mario96w siema Mario
2
@Sau_Ron siema sauron
23
@kynio302 prawda.
0
@AlwaysBlaugrana Fati to raczej zostanie, jak dla mnie to za prędko aby się go pozbywać
30
Bardzo dobrze, że Barcelona się nie zatrzymała mimo straconej bramki oraz tej sytuacji ze spalonym. Bardzo podobała mi się ich postawa. Widać, że zależało im wczoraj aby nie zawieść kibiców i zwyciężyć w tym klasyku. To się naprawdę ceni
1
Nie no akurat Carlo tutaj moim zdaniem troche odjechał. Jedyne co dobrze zagrali to te kilkanaście minut kiedy zrobił zmiany. Poza tym real był kompletnie odklejony od meczu, a czibo i nachos to jedyni którzy ich ratowali. Samobój to czysty przypadek, to akurat każdy widział. Generalnie barcelona zagrała po prostu lepiej, tak jak należało i jak najbardziej zasłużenie wygraliśmy
0
@Nazio87 nie no zażartowałem sobie, bo mówili coś o La rambli gdzie trwa wrzawa po wygranym meczu, ale raczej chodziło im o tej ulicy w Barcelonie :D
3
Czyżby mówili o nas w eleven ? :D
1
@Faro za mało grał, ale w sumie gol wpadł akurat wtedy kiedy to on wszedł wiec jest git xd
15
W sumie to warto docenić ten ruch Fatiego przy bramce kessiego. Ściągając tych dwóch śmietankowych stworzył taki korytarz dzięki któremu piłka doszła do kessiego. Mała rzecz, ale warto pochwalić.
2
Akurat dobrze koleś mówi. Czuć było, że to jest el classico. Niesamowicie się to oglądało. Pełno emocji i nerwów, to się mogło podobać
1
Trzeba dać im trochę czasu bo musza znaleźć jakieś argumenty aby obronić Real przed tą porażka :D
2
Kocham cię Barcelono
1
Brawa dla fatiego że nie przeszkodził kessiemu :D
0
Ale fart, boszzz
0
Błagam oby spalony