6

Fawelarz z żółta

0

Karnawał to jednak tez jest brzydki

0

Kiedy vinicjus nie będzie żuniorem

0

Piękna akcja españolu. Jazda ze smietankowymi!

0

@Rewolucja123 z nami jakoś remis wywalczyli to może z nimi też tak będzie

2

@Deviler z ketchdownem

3

@DonCarletto tam jest „słaby będeee”

1

@kamyk_23 Ja tak samo! :)

0

Ciekawe co tam Ansu Fati porabia

1

@P33ck o kurde nie spodziewałem sie XD

0

Dla mnie nieważne kto wygrał, ważne aby wygrany prędzej czy później pokonał Real :D

7

Mimo wszystko mam nadzieję że ansu u nas zostanie. Jego gra nie przekonuje jak na razie, ale to wciąż młody zawodnik, który na dodatek opuścił wiele meczy przez kontuzje. Uważam, że z biegiem czasu nabierze formę i będzie jeszcze ważnym elementem naszej drużyny.

1

@Sau_Ron Brian też moze być, takie imie :D

0

Z kim caitlyn ma silny matchup

8

Chociaż teraz coraz fajniej się wstaje bo o 6:00 już nie jest ciemno jak w 4 literach tylko trochę jaśniej i lepiej się wstaje

1

@Sau_Ron street

0

@AmigoBlancos nie psuj humoru

0

@bartas97 jak rozjedziemy athletic i was to już nie będzie co po was zbierać tbh

11

@Merton mi się podobało "Jak najszybciej do Carvajala!!"

2

Kurde szkoda tej głupiej almerii

2

Jak najszybciej do Carvajala :D

0

@Progressive kolejne

0

@barteggg08 stacja I: Vinicjus upada po raz pierwszy

0

Przynajmniej Xavi docenia pracę Ansu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Więcej szczęścia niz rozumu w tym meczu. Ważne że są 3 punkty.

0

@cold_play Też tak sądze. Dzisiaj był mało aktywny ale nie było najgorzej. Powoli coś tam próbuje, chociaż jeszcze daleko do prawdziwego Fatiego

0

@Worny Dziwisz się Ansu? Ostatnio w lidze strzelił z Villarealem o ile się nie mylę. Na pewno chciał w końcu strzelić bramkę

0

Dzisiaj wydaje mi się że Fati ≥ Ferran

1

Imagine Real dzisiaj przegrywa a my wygraliśmy mecz z Almerią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?