Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mi tez by się przydał taki list z hogwartu, przydałoby mi się pouczyć jakiś czarów, najlepiej accio bo najbardziej przydatne :P
2
@Worny gavi, pedri, Fati, balde, Araujo
0
@Barca1992 słabe to jest, tam mało co się dzieje, ja wole te dalsze części Harrego pottera, gdzie jest więcej mroku i grozy
0
Jakie bułki w hercie sa najlepsze
1
Dobra gra w obronie to też element sztuki piłkarskiej
0
@barteq no i co to za różnica xd?
1
Zagraliśmy wczoraj dobry mecz
0
@Gaz Tyle, że Rapha tracił większość piłek jakie mu podawano, a Fati przynajmniej starał się rozegrać
2
Co oni go dalej trzymają za tego gola z PSG xD?
1
Nie no oczywiście, nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji i oddać celnego strzału, zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo
0
@Messibestplayerintheworld pecha po prostu ma chłopak, to mu przejdzie mam nadzieje
0
@draxidox poza tym pechowym obronieniem to źle nie bylo
0
Dzisiaj to my byliśmy Almerią a Real Barceloną hehe
0
@Azrik a czy przypadkiem to nie jest zadanie napastnika? Lewy gra dokładnie tak samo
0
@Danyys obserwowałem go jakoś, i poza tą jedna sytuacja, to przecież nie popełniał błędów, ty oczekujesz ze będzie zapierdzielal do każdego piłkarza realu?
0
@Azrik komu ma się pokazać? Benzenie? Piłkę cały czas ma Real xd
0
@Danyys bo lepiej mądrze stać niż głupio biegać B)
1
Dobrze Fati. Jednak go nie sprzedajemy
0
Szczerze to śmieszne to el Classico xD
0
@masq wróci, tylko na razie coś pecha ma xd
1
Co jak ci ale obrona dzisiaj top
0
Pecha ma po prostu nasz Fati, ale spokojnie, przyjdą jeszcze dobre momenty xd
1
Ale trzeba przyznać ze ładnie bronimy
0
Mecz bez kartki dla Gaviego to nie mecz
0
@TaughtMule oczywiście jak już będzie się cieszył po zdobyciu bramki
0
Niedawno każdy tak jarał się raphinią, a dzisiaj każdy już go tutaj sprzedaje xD
1
@PatrychoO fatty
0
Sędzia to jakiś pajac. Chyba jest kobietą, że nie zna tego bólu, i pozwala grać dalej…
0
Hahahaha ezzz ;)
0
Nie było spalonego xD