7

Mi tez by się przydał taki list z hogwartu, przydałoby mi się pouczyć jakiś czarów, najlepiej accio bo najbardziej przydatne :P

2

@Worny gavi, pedri, Fati, balde, Araujo

0

@Barca1992 słabe to jest, tam mało co się dzieje, ja wole te dalsze części Harrego pottera, gdzie jest więcej mroku i grozy

0

Jakie bułki w hercie sa najlepsze

1

Dobra gra w obronie to też element sztuki piłkarskiej

0

@barteq no i co to za różnica xd?

1

Zagraliśmy wczoraj dobry mecz

0

@Gaz Tyle, że Rapha tracił większość piłek jakie mu podawano, a Fati przynajmniej starał się rozegrać

2

Co oni go dalej trzymają za tego gola z PSG xD?

1

Nie no oczywiście, nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji i oddać celnego strzału, zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo

0

@Messibestplayerintheworld pecha po prostu ma chłopak, to mu przejdzie mam nadzieje

0

@draxidox poza tym pechowym obronieniem to źle nie bylo

0

Dzisiaj to my byliśmy Almerią a Real Barceloną hehe

0

@Azrik a czy przypadkiem to nie jest zadanie napastnika? Lewy gra dokładnie tak samo

0

@Danyys obserwowałem go jakoś, i poza tą jedna sytuacja, to przecież nie popełniał błędów, ty oczekujesz ze będzie zapierdzielal do każdego piłkarza realu?

0

@Azrik komu ma się pokazać? Benzenie? Piłkę cały czas ma Real xd

0

@Danyys bo lepiej mądrze stać niż głupio biegać B)

1

Dobrze Fati. Jednak go nie sprzedajemy

0

Szczerze to śmieszne to el Classico xD

0

@masq wróci, tylko na razie coś pecha ma xd

1

Co jak ci ale obrona dzisiaj top

0

Pecha ma po prostu nasz Fati, ale spokojnie, przyjdą jeszcze dobre momenty xd

1

Ale trzeba przyznać ze ładnie bronimy

0

Mecz bez kartki dla Gaviego to nie mecz

0

@TaughtMule oczywiście jak już będzie się cieszył po zdobyciu bramki

0

Niedawno każdy tak jarał się raphinią, a dzisiaj każdy już go tutaj sprzedaje xD

1

@PatrychoO fatty

0

Sędzia to jakiś pajac. Chyba jest kobietą, że nie zna tego bólu, i pozwala grać dalej…

0

Hahahaha ezzz ;)

0

Nie było spalonego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?