Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dajcie mu czerwona i wszyscy będą zadowoleni
1
Tam chyba nie było spalonego
1
@Sau_Ron Jesteś tą postacią z Władcy Pierścieni?
1
@Isso89 2:2 dla barcy
1
Liczyłem na Fatiego od początku, ale w sumie taki skład też jest git
0
Jakiego piłkarza macie na tapecie od telefonu? Ja Gaviego :3
1
Niby el classico dzisiaj ale jakoś człowiek tego nie czuje. Kiedyś zaraz po przebudzeniu rozmyślał o klasyku który miał się odbyć tego dnia, i przez cały czas chodził spięty, teraz to tak troche inaczej...
0
Xavi nie odpowiedział na pytanie czy Fati zagra od początku…
0
Ma ktoś Sons of The Forest? Jak oceniacie? Myślę czy by ją kupić bo gierka serio kozacko wygląda
0
Coś czuje że to będzie mecz Fatiego :3
1
@Sau_Ron guest (znaki)
0
@maroon troche boomerskie..
1
@Katalończyk 99 pov: Gavi: -_-
1
Jak ktoś lubi muzykę nastrojową, to mogę się podzielić z Wami moją ulubioną:
Polecam, bardzo uspokaja, pomaga w zaśnięciu także. Pomaga też w odstresowaniu się i zrelaksowaniu, gdy nadeszły trudne chwile. Jednakże, u mnie wywołują bardzo różne emocje, takie jak nostalgia czy melancholia. Zmusza do takich głębokich refleksji nad życiem. Moim zdaniem ten ambient jest taki świetny, że mógłbym go słuchać godzinami. Fajnie też w komentarzach jeden użytkownik to opisał, jako bycie w głębokim morzu spoglądając w górę ku powierzchni z nadzieją, że ktoś przyjdzie cię ocalić, ale nikt nie przychodzi, a ty toniesz głębiej... Cudowne..
2
Niewiarygodne ile to człowiek może osiągnąć w swoim życiu posiadając taki talent
5
Król jest tylko jeden :D
1
@Sau_Ron będzie dziś quiz?
0
A Fati nie miał wrócić na klasyk?
0
To co? Fati raphinia i ferran na atak?
0
@Kamiloza91 dlaczego uważasz ze zaraz będą 2pkt przewagi?
0
@wasacz a czy ty kibicujesz od dzisiaj że nie wiesz, że zawsze w każdym sezonie przychodzi taki mecz że piłka po prostu nie siedzi i to niezależnie z jakim klubem?
6
Nie ma co się przejmować. Dziś po prostu nie mieliśmy szczęścia, tak sie zdarza podczas sezonu. Jeszcze na pewno zdarzy nam się stracić punkty, realowi tak samo. Ważne aby się nie poddawać po jednym słabszym meczu, i tak bardzo dobrze nam idzie i mamy nadal dużą przewagę w lidze. Teraz możemy zauważyć, jak bardzo ważne były mecze, gdzie ledwo wygraliśmy 1:0, to jest Valencia, Girona, Villareal... Tam wcale lepiej niż dziś nie graliśmy, tylko przypisało nam szczęście, którego dziś zabrakło. Więc głowa do góry Barcelono, i grajmy dalej bo mamy o co! Visca el Barca!
0
Dziwne że Balde nie wszedl
0
@Zawsze_Wierny Wątpie, Xavi nie ma psychy by dac fatiego
0
@Bojan_11 Jak możesz tak o nim mówić? Gdyby nie on to nie byłoby 6:1 z psg!
0
@FCBMati10 Ja mam frajdę z tej gry xD
0
Dobra odpalam ligunie bo trzeba troszkę ochłonąć, tylko żeby mi Caitlyn nie zbanowali to będzie git
3
LUDZIE TAKIE MECZE SIĘ ZDARZAJĄ
Nie ważne jaką mamy formę, zawsze prędzej czy później przyjdzie przegrać z jakimiś gówniakami. Wiem, że każdy z was jest sfrustrowany, ale trzeba niestety przyznać, że takie mecze się zdarzają. Sztuką jest, aby takich meczów było jak najmniej! I tak mamy dobrą sytuację w tabeli, więc nie ma co się załamywać, będziemy walczyć do końca!
1
ONI STRZELAJĄ WSZĘDZIE ALE NIE W BRAMKE LOL
1
Szczerze mówiac, to taki mecz musiał się prędzej czy później przydarzyć. Nie ma sezonu w którym byśmy nie przegrali z jakimiś gówniakami z dołu tabeli, byle podnieść się w następnej kolejce..