Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr to akurat nie była setka, niełatwo jest strzelić gola, kiedy piłka odskakuje na metr, a do ciebie podchodzi już obrońca, wiec masz dosłownie 0.1 sekundy na strzał, i to jeszcze z niewygodnej pozycji
0
@Azi śmietankowych xd
0
@Azi biali i tak powiedzą, że sędziują pod nas
3
Jak wy chyba meczu nie oglądaliście, skoro twierdzicie że Fati zagrał gowno. 1 strata na 3 dobre strzały to dla was powód do drwin? To co w takim razie powiecie o lewym, który przez 90 minut nic nie pokazał ?
1
@MesQueUnClub96 tak, 2 strzały z 20 metrów to rzeczywiście setki
3
Śmiejecie się z fatiego, a póki co więcej dał niż lewy lmao
1
No i po gavim ://
1
A, no to fajnie
1
Xavi to chyba miał jakaś wizje przed tym meczem co do alonso
0
@FCBMati10 a co dalej chcesz męczyć bułe z 4 pomocnikami i praktycznie 0 skrzydłowych? Moim zdaniem spróbować można
0
Fati by się przydał
3
Xavi na własne życzenie zajechał pedriego.
0
Nie no dobra ta obrona
1
Gavi xD piłkarskie adhd
0
Gavi dalej z 30?
0
Mam do was pytanie. Czy myślicie że my jako klub mamy najlepsze polskie forum wśród innych klubów? Jakby na tej stronie jest największa aktywność, a np. na stronie realu już mniejsza, a innych klubów to nawet nmg znaleźć, chyba że wy mi podpowiecie
0
To ciekawe co by było gdyby jeszcze Fati był w pierwszym składzie :D
0
Skąd wy macie te składy xd
1
@P33ck a mnie to już nie powitasz..
0
Dziś jest jeden z tych dni w roku, kiedy to metabolizm działa trochę lepiej
0
@talizmo po prostu dostrzegłem dziwny zbieg okoliczności i humorystycznie połączyłem to z realowcami, którym trochę do nas brakuje. Ale tak jak mówię, to tylko humor, nic na poważnie
0
@creativeopinion okej, ale przypominam, że to my jesteśmy pierwsi w tabeli, a wam jest zimno bo macie -8
A i w sumie jak pytasz co takiego przepotężnego wygrali, to masz racje, chyba nic. Pamietam tylko jakieś 3:1 i 4:0 z jakimś realem, ale oni chyba słabi są
0
Wow, pokonali potężne Elche u siebie. Możemy zacząć się bać
0
@talizmo chyba ironii nie zrozumiałeś
0
Ziyech wyglada jak ferran trochę
0
Ale brama, czapki z głów :O
3
Cóż za zbieg okoliczności, że akurat teraz, kiedy Barcelona zmierza po mistrza, ta sprawa ma miejsce xD. Brzmi to jak ból pupy jakiś madryciaków którym jest zimno bo maja -11
0
@kuz ludzie się nudzą w ferie to gównoburze sieją
0
@zadafcb super bowl na dużą sałatkę
0
@DonAndresFCB Dla mnie ligunia jest ciekawsza :D