Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 tez tak sądzę. Trochę głupotą jest rozliczać się z Fatim po jego pierwszym sezonie, kiedy dopiero co kontuzje na razie go zostawiły. Ciężej będzie z Ferranem, trzymam kciuki aby obaj się odbudowali.
0
Skoro Xavi mówi, że chce, żeby Fati został, to musi zacząć robić liczby, a one są bardzo ważne dla napastników. Dlatego pod absencją Busiego moim zdaniem Xavi mógłby zaryzykować i wyjść 433 i dać pograć Fatiemu bądź tez Ferranowi, który także liczb potrzebuje. Wydaje mi się, że Fati lepiej czuje się na skrzydle gdy u boku ma Lewandowskiego, wiec takie ustawienie mogłoby być dobrą szansą dla niego
2
Ostatnie dwa gole to nie były jakies trudne wiec aż tak bym się nie jarał. Ale do innych bramek tez włożył swój wkład. Jednak często piłkę tez tracił, wiec jeszcze dajmy sobie trochę czasu, by określić czy rzeczywiście się obudził. Chociaż jakiś progres tam jest, a to bardzo dobrze.
1
Raphinia powoli fajnie zalicza progres. Skoro Xaviemu udaje sie go fajnie nastawiać, to myśle, że Fatiego wkrótce także naprawi.
0
Jak busi pauzuje, to myślicie, że kessie idzie w jego miejsce, czy xavi przechodzi na 433?
3
@Pawel13sz obronę też trzeba pochwalić :D
Dzisiaj jak oglądałem to normalnie ter stegen marzł i się rozciągał przy bramce haha
1
@ParlesCuyol5 bardzo ładna, do 20° w dzień, bez jakiegoś wiatru mocnego. Fajnie jest nawet, chociaż pod wieczór bywa chłodny, wiec za zaszkodzi wziąć jakiejś kurteczki :D
3
Super mecz, naprawdę fajnie się oglądało z trybun :D strasznie szybko mi zleciał. Gavi, pedri, frenkie TOP. Szkoda lewego, bo miał pare okazji. Fajnie też raphinia, chociaż trochę irytował. Ferran średnio, Fati normalnie, bo chyba nie miał dużo okazji by coś zrobić, bo wszedł widziałem gdzieś w 37 minucie drugiej połowy.
0
@tbas mam na myśli tę sytuacje gdzie był blisko bramki prawie 1v1
Ale wiesz, z trybun to inaczej wyglada, każda sytuacja wydaje się być bardzo groźna :D
5
Witam ramblowiczów tym razem z trybun Barcelony :D
Jestem tutaj pierwszy raz i naprawdę mega przeżycie :D
Fajnie się ogląda ten mecz, szkoda tej setki lewego jednak :P
2
@Kessie ma zacną
0
Patrzyłem sobie przed stadionem na ulice, trafiłem na Raphinię, furę widziałem ma zacną :D
0
Tyle srania z tym Fatim, a i tak okaże się, że odpali i będzie nie do sprzedaży. Widzę, że dużo ludzi nabiera się na te słówka „jest zainteresowany”. To nie oznacza że już na 100% odejdzie, a sporo ludzi chyba tak myśli xd
1
Złota piłka się należy
0
Niech nikt nie włącza i będzie git
3
Jestem właśnie na la rambli przy jakimś barze, gdzie wy jesteście ?
1
Wydaje mi się, że to nie mówił Xavi, tylko faro wypił eliksir wielosokowy i był tam na miejscu xaviego, podczas gdy on sam stał w korku :D
1
@tadzik447 dostałem od brata odpowiednia sumę z takim przeznaczeniem, że muszę koniecznie kupić sobie jakąś koszulkę :D
2
@Janiama wybór już padł na gaviego. Na więcej mnie nie stać :(
0
Błagam pomocy. Jestem w Oryginalnym sklepie barcy na cn i muszę kupić sobie oryginalna koszulkę jako prezent urodzinowy od brata. Są tylko gavi pedri i lewy. Która wziąć??????
1
Bez przesady. Chłopak ma 20 lat. Kilka słabych meczy ma zadecydować o to czy zostanie w klubie, zwłaszcza że dwa lata był kontuzjowany o dopiero dochodzi do siebie? Dajmy mu jeszcze czas, może sezon czy dwa. Fati ma dużo talentu w sobie, potrzebuje zaufania, a na pewno będzie ważną postacią w naszym klubie.
7
Lecę do Barcelony. Czekają mnie 3 godziny. Życzcie mi powodzenia ;)
0
@P33ck to znaczy?
15
@MesQueUnClub96 a co jak samolot się poślizgnie xd
0
Jezus za 3 godziny lot do barcy a tu tyle śniegu.
0
Znacie jakieś gry offline na nudę bo jutro 3 godziny lotu mnie czekają samolotem :P
3
Dobra, idę się myć i jak wrócę to ma być 1:1 oki?
A dobra. Już nieważne
9
O dziwo notatnik się trzyma. Może 5 osób to nie jest jeszcze tak dużo
5
Jutro do Krakowa na lot do Barcelony :)
Wypatrujcie mnie w niedziele na trybunach. Tylko kurde boje się lecieć samolotem :P
0
@CulerParaSiempre w sensie? Czy to nie sarkazm xd?