Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo nie, on właśnie mówi prawdę, jedyne zagrożenia to stwarzał Fati, polecam włączyć mecz
0
@Firestone zacznijmy od tego, że sam wypracował tę akcję, piłka była zagrana do podajże Gaviego, wiec ciężko jest przyjąć taką piłkę, żeby nie odskoczyła. Ale fakt, Fati mógł puścić tę piłkę dalej
3
Widze znowu hejt na Fatiego, a cała drużyna jest zamknięta w w środku pola, a raphinia na skrzydle to tylko traci piłki. Co taki Fati ma zrobić jeżeli jest postawiony na 9? Wziąć piłkę w środku pola i sam objechać calą 11 girony? Ansu stara się chociaż odebrać piłkę, wystawić się do podania, kiedy reszta klepie sobie na środku boiska.
0
Kurde mógł Fati puścić, ale ładnie akcje wypracował
0
Nie podobają mi się te wszystkie tytuły tych artykułów z fatim. Wszystkie one sugerują, jak Fati się zmienił w ostatnim czasie, jakby te mecze naprawdę były już ostatnią szansą na jego jakkolwiek dobrą przyszłość. A on ma dopiero 20 lat xD. Wszyscy skupiają się na tym, aby wyciągać od niego od razu jak najwiecej, ale nikt już nie wspomina o tym, że dobrze, że już nie łapie kontuzji i może spokojnie się odbudowywać…
1
Oby Fati wstał jutro prawą nogą
0
Tak jak mówiłem. Real już takich meczy nie przegrywa. Można iść spać
0
@Faro fati miażdży go jednym paluszkiem
0
Kotleti już tego raczej nie wygra, chyba że w karnych będą mieli farta. Real zwykle już takie mecze wygrywa. Tym bardziej że mają depaya w ataku xD
0
Można się rozejść
2
Militao hahaha xD
1
Ale rozklepane. Pieknie
0
Narzekacie na fatiego, a widzicie co Vinicjus marnuje
0
Chodził ktoś z was na biol-chem?
0
Myślicie, że gdyby młodzież od 12 lat miałaby prawa wyborcze, to system edukacji byłby lepszy?
0
@Pawlusek ziom, tutaj hejt na Fatiego/Raphinie/ Ferrana panuje już dla zasady. Idź na spacer albo poczytaj jakaś wartościowa książkę, bo nie warto zaśmiecać sobie głowy takimi durnymi komentarzami co ludzie tu o nich piszą..
1
@MateuszGotowka99 żal mi takich ludzi, ale jakkolwiek byś nie próbował, to ich nie zmienisz..
0
@arasz1819 propaguje postawę nonkonformistyczną, więc nie, dzięki
1
Co wy znowu macie z tym fatim. Ledwo co piłkę dotknął, a wy już swoje
0
@KlonaZepan przecież on nie stracił xd
5
golassooooooo dembele ty wariacie
0
Wejdzie Fati na LS to ruszy maszyna ;p
2
Barcelona- Real sociedad. To będzie bardzo ciekawy mecz
2
@ciema wziąłem to z Family Guy, bardziej myślałem nad pan myju-myju, ale szuru-buru też fajnie brzmi :D
0
Jakbyście przetłumaczyli Mr Washee Washee na polski
0
@EKSBOKS ok. Nieważne, że wygraliśmy, ważne żeby znaleźć kogoś, kogo la rambla będzie hejtowac, bo to jest ważniejsze i ciekawsze od cieszenia się z wygranej i zdobytych 3 punktów.
4
Fati dzisiaj słabo. Jednak ta 9 nie jest dla niego optymalna. O wiele lepiej także wyglada jak wchodzi z ławki. Ale dobrze, że są te 3 pkt
1
Spokojnie, Fati jeszcze odpali
0
@P33ck zobacz, przeniosłem nas w czasie :D
23
Fati dzisiaj hat-trick, ja już oglądałem ten mecz, nie dziękujcie.