Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Pięknie się patrzy na te klepki barcy. Dawne lata się przypominają :)
4
Proszę państwa tak się gra z prześcieradłami
0
Ale nie powiem, manitę miło byłoby zobaczyć
3
Nie no oni są super.
-Porozmawiajmy teraz trochę o Barcelonie i o Robercik Lewandowskim…
I po chwili dygresja o Ederze Militao i Alabie xD
0
@!34RC3!_0N4 bo piękna bramką popisał się lloris, a o ile mi wiadomo on gra dla totków :)
0
@norbi77 bramkę* była tylko jedna :D
0
@FcPortoFan1999 A jak był to tez ich nie bylo xd
0
@Pawelec7 Duramo 10 GW4079 Solar są na przecenie na eobuwie, 40 złoty więcej ale ja je kupiłem i mi się nawet podobają i są wygodne, więc chcesz to możesz przemyśleć.
0
@KidusFCB nie chcesz może zdobyć jakiegoś wyższego szczytu?
0
Ale się sram przed tym klasykiem
0
@KichuBlaugrana zdecydowanie lepiej gra jak wchodzi z ławki i nie zdziwię się jak tak samo będzie w meczu z realem
0
@maroon lepiej żartować niż chorować
0
Ile się teraz do koperty daje księdzu? przez ostatnie 2 lata sporo się zmieniło wiec nie wiem
0
Jeśli chodzi o władcę pierścieni, to wolicie takie motywy bitwy i walk jak w przypadku aragorna i reszty, czy może motywy wędrówek z pierścieniem jak w przypadku froda i sama
2
Zapraszam wszystkich o 20:00 na Władcę Pierścieni: Dwie Wieże :D
0
@Greenalley samo to, że już opuściły go kontuzje jest sukcesem, a ludzie tego nie dostrzegają…
1
@PaPo na to przyjdzie jeszcze czas
2
Na razie w tym roku Ansu rozegrał razem 137 minut i ma jak na razie 2 gole. W poprzednim roku w tym sezonie rozegrał 819 minut i strzelił 3.
0
Przy golu fatiego był jakiś rykoszet ?
0
@Kengo tam był rykoszet czy mi się wydaje?
0
@Chaoss racja, należy zachować umiar, ale cieszy to, że dzisiaj pokazał się z dobrej strony i ogólnie było po nim widać że jest bardziej pewny siebie
0
@KrwawiaceoczyVEB wydaje mi się że Fati lepiej gra jak wchodzi z ławki
3
Pięknie lewy pięknie fati pięknie marek. Dzięki nim jesteśmy w finale :)
0
Dobra ez win chyba
5
Dobrze ter stegen
0
Fati pierwszy raz chyba podejdzie do karnego
0
Fati jak się zamachnął xD ten obrońca betisu miał szczęście że bliżej nie stał bo doszłoby do tragedii xd
7
Kurde gdyby to weszło fati to szapo ba
0
Fati wie jak strzelać przeciwko betisowi
0
@Arkadio90 ja tez