20

Pięknie się patrzy na te klepki barcy. Dawne lata się przypominają :)

4

Proszę państwa tak się gra z prześcieradłami

0

Ale nie powiem, manitę miło byłoby zobaczyć

3

Nie no oni są super.
-Porozmawiajmy teraz trochę o Barcelonie i o Robercik Lewandowskim…
I po chwili dygresja o Ederze Militao i Alabie xD

0

@!34RC3!_0N4 bo piękna bramką popisał się lloris, a o ile mi wiadomo on gra dla totków :)

0

@norbi77 bramkę* była tylko jedna :D

0

@FcPortoFan1999 A jak był to tez ich nie bylo xd

0

@Pawelec7 Duramo 10 GW4079 Solar są na przecenie na eobuwie, 40 złoty więcej ale ja je kupiłem i mi się nawet podobają i są wygodne, więc chcesz to możesz przemyśleć.

0

@KidusFCB nie chcesz może zdobyć jakiegoś wyższego szczytu?

0

Ale się sram przed tym klasykiem

0

@KichuBlaugrana zdecydowanie lepiej gra jak wchodzi z ławki i nie zdziwię się jak tak samo będzie w meczu z realem

0

@maroon lepiej żartować niż chorować

0

Ile się teraz do koperty daje księdzu? przez ostatnie 2 lata sporo się zmieniło wiec nie wiem

0

Jeśli chodzi o władcę pierścieni, to wolicie takie motywy bitwy i walk jak w przypadku aragorna i reszty, czy może motywy wędrówek z pierścieniem jak w przypadku froda i sama

2

Zapraszam wszystkich o 20:00 na Władcę Pierścieni: Dwie Wieże :D

0

@Greenalley samo to, że już opuściły go kontuzje jest sukcesem, a ludzie tego nie dostrzegają…

1

@PaPo na to przyjdzie jeszcze czas

2

Na razie w tym roku Ansu rozegrał razem 137 minut i ma jak na razie 2 gole. W poprzednim roku w tym sezonie rozegrał 819 minut i strzelił 3.

0

Przy golu fatiego był jakiś rykoszet ?

0

@Kengo tam był rykoszet czy mi się wydaje?

0

@Chaoss racja, należy zachować umiar, ale cieszy to, że dzisiaj pokazał się z dobrej strony i ogólnie było po nim widać że jest bardziej pewny siebie

0

@KrwawiaceoczyVEB wydaje mi się że Fati lepiej gra jak wchodzi z ławki

3

Pięknie lewy pięknie fati pięknie marek. Dzięki nim jesteśmy w finale :)

0

Dobra ez win chyba

5

Dobrze ter stegen

0

Fati pierwszy raz chyba podejdzie do karnego

0

Fati jak się zamachnął xD ten obrońca betisu miał szczęście że bliżej nie stał bo doszłoby do tragedii xd

7

Kurde gdyby to weszło fati to szapo ba

0

Fati wie jak strzelać przeciwko betisowi

0

@Arkadio90 ja tez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?