Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kkbarca si dżej
1
@AllBundy tyle to daj ministrantom
1
@siwykrb czas się pouczyć angielskiego :D
0
@KtosKto moje życie póki co odmienił Harry Potter. Ale obejrzę, przy okazji sobie angielski poćwiczę
1
Fajne to całe Wednesday?
0
Aż łezka poleciała przy tej scenie kevina na wtc :(
1
Myślicie że Ansu Fati złapie już formę na następny rok ?
3
"życie jest powieścią idioty; głośną, pełną wrzasku, lecz nic nie znaczącą" mój ulubiony cytat literacki :)
0
Co u was słychać?
0
Co sądzicie o biolchemach
0
Co tam u was ciekawego?
0
Co u was słychać ?
2
To jeszcze tylko święta i wracamy znowu do naszej przepięknej Barcelony
2
Dobra. Wszystko fajnie radośnie i kolorowo. Teraz powrót do codzienności czyli te busquetsy ferrany fati dembousy i lewus który nas ratuje.
A nie, on ma czerwona kartkę xD
2
Wpiszcie se w gugla Argentyna Francja :D
0
Co za mecz. Ja nie mogę
4
Messi to zaczął i messi to skończył. Coś mi to przypomina. Nawet wynik się zgadza..
0
Dobra decyzja marciniaka
1
To jest ten mental
0
O cholera xdddd
0
To co, Francja poliderowane
1
Kończcie już ten mundial bo Barcelonę chce już oglądać
0
Dobrze dembele. Uwielbiam cię
0
@MikusBarca ziom, ja to wiem. Chciałem tylko sprawdzić. Czy takie rzeczy się zdarzają na iPhonie, bo IOS to akurat szczelny system i nigdy czegoś takiego nie miałem wiec chciałem was zapytac
2
Mieliście kiedyś na iPhonie taka wiadomość z nieznanego numeru że jest link w który musicie wejść żeby rzekomo opłacić coś, na przykład dostawę paczki której tak naprawdę nie zamiawaliscie?
0
Miał ktoś z was kiedyś złamanie zmęczeniowe kości śródstopia ? Jak wtedy u was wyglądało leczenie ?
0
Dawać mi już tę la ligę bo już mnie wkur.. ten mundial
0
Ale to Maroko jest irytujące. Mam nadzieje że prędzej czy później odpadną
0
A ktoś tu mówił ze busi strzeli najlepiej XD
0
Dobra do domu nara