4

@kkbarca si dżej

1

@AllBundy tyle to daj ministrantom

1

@siwykrb czas się pouczyć angielskiego :D

0

@KtosKto moje życie póki co odmienił Harry Potter. Ale obejrzę, przy okazji sobie angielski poćwiczę

1

Fajne to całe Wednesday?

0

Aż łezka poleciała przy tej scenie kevina na wtc :(

1

Myślicie że Ansu Fati złapie już formę na następny rok ?

3

"życie jest powieścią idioty; głośną, pełną wrzasku, lecz nic nie znaczącą" mój ulubiony cytat literacki :)

0

Co u was słychać?

0

Co sądzicie o biolchemach

0

Co tam u was ciekawego?

0

Co u was słychać ?

2

To jeszcze tylko święta i wracamy znowu do naszej przepięknej Barcelony

2

Dobra. Wszystko fajnie radośnie i kolorowo. Teraz powrót do codzienności czyli te busquetsy ferrany fati dembousy i lewus który nas ratuje.

A nie, on ma czerwona kartkę xD

2

Wpiszcie se w gugla Argentyna Francja :D

0

Co za mecz. Ja nie mogę

4

Messi to zaczął i messi to skończył. Coś mi to przypomina. Nawet wynik się zgadza..

0

Dobra decyzja marciniaka

1

To jest ten mental

0

O cholera xdddd

0

To co, Francja poliderowane

1

Kończcie już ten mundial bo Barcelonę chce już oglądać

0

Dobrze dembele. Uwielbiam cię

0

@MikusBarca ziom, ja to wiem. Chciałem tylko sprawdzić. Czy takie rzeczy się zdarzają na iPhonie, bo IOS to akurat szczelny system i nigdy czegoś takiego nie miałem wiec chciałem was zapytac

2

Mieliście kiedyś na iPhonie taka wiadomość z nieznanego numeru że jest link w który musicie wejść żeby rzekomo opłacić coś, na przykład dostawę paczki której tak naprawdę nie zamiawaliscie?

0

Miał ktoś z was kiedyś złamanie zmęczeniowe kości śródstopia ? Jak wtedy u was wyglądało leczenie ?

0

Dawać mi już tę la ligę bo już mnie wkur.. ten mundial

0

Ale to Maroko jest irytujące. Mam nadzieje że prędzej czy później odpadną

0

A ktoś tu mówił ze busi strzeli najlepiej XD

0

Dobra do domu nara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?