0

Kurde fati bliziutko

0

O fati się zrenderował

0

Weź ty facet wpuść fatiego

0

No i lewusek proszę panstwa

2

Xavi ty geniuszu. Dawaj więcej obrońców, a i tak obrony nie wzmocnisz..

0

Generale dawaj Fatiego

0

Frenkie The Jong

0

Lewus wrócił essssa

3

To niezły spalony xd

0

wyrafinowany raphinia posyła wyrafinowane podanie

0

Ale my jesteśmy odklejeni

1

Dembele mógł do tego dobiec, ale biegł jakby robił kupę

0

Ter Stegen nowy herstajl

0

Ale ten artykuł jest bezsensu. Na cholere nakładać na niego taką presję? Bo Kilka miesięcy po kontuzji nie gra tak jak za dawnych lat? Należy czekać, a dowiemy się, jak to z nim będzie. Piłkarz nie jest głupi, aby celowo nagle zacząć grać słabo. W takim wieku właśnie piłkarzowi zależy, aby pokazać się od jak najlepszej strony. Na pewno Ansu teraz robi wszystko, żeby wrócić na swój poziom, to nie tak, że mu się nie chce pracować. Z czasem okaże się, czy rzeczywiście wrócił na swój poziom, teraz nie mamy nic do powiedzenia, dlatego nie rozumiem po co ten cały chaos z nim związany.

0

@Culers po prostu wrażenia po meczu nie dają spać :P

4

Zaraz mnie szlag trafi jak w tym kraju jest beznadziejny klimat. Zimno, ciemno większość dnia. Chciałbym zamieszkać w Hiszpanii albo w Singapurze

1

@KrwawiaceoczyVEB masę strat? Przez większość meczu nawet do niego nie zagrywali bo atleti trzymało piłkę. Po prostu nie miał okazji na pokazanie czegokolwiek bo graliśmy defensywnie

0

Na którą jutro wstajecie ?

1

Nie sądzicie że to trochę dziwne, że strona klubu, który ma najwiecej wygranych pucharów LM, jest taka słaba, że nawet gdy barca wygra to się zawiesza xD?

5

Jak to jest że nasza strona się trzyma, a białych padła skoro to był nasz mecz a nie ich

0

Uff.. na szczęście zdaliśmy ten egzamin, ale jest sporo do poprawy. Jednak takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Dobrze, że pokazaliśmy charakter w obronie i wytrzymaliśmy te szturmy atleti. Ważne 3 punkty na trudnym terenie i fajna przewaga nad realem. Kurde gdyby nie ten español to byłoby jeszcze lepiej, ale cóż. Idziemy na przód

1

Hahahaha xDDDD ferran zmienia chyba zawód

12

Raphinia dostajesz żółtą kartkę za to że cię boli głowa

0

Ehh, ale przynajmniej strzelił :D

0

I tak te zmiany nic nie dadzą skoro od początku drugiej połowy nawet nie utrzymaliśmy się po stronie przeciwnika. Jak już to mógł zmienić gaviego za ferrana i grać w trzech atakujących, skoro chcemy coś atakować jeszcze w tym meczu.

8

Potrzebna jest nam druga bramka jak cholera. Okazuje się że kotleti gra lepiej gdy traci jednego gola

0

Busqutes póki co dobre zawody.

0

@Murazor po pierwsze to przez ostatnia cześć tej pierwszej połowy grają tylko i wyłącznie atleti to jak niby miał zdobywać gola, a po drugie jego koledzy z drużyny sami się potykali o własne nogi lub tracili to jak niby miał wypracować sobie akcję?

0

@FutureFootball Czemu niby?

0

Kuźwa robi się groźnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?