1

Xdddddd dobra ale fati wchodzi to dobrze jest

1

No w końcu. Brawo!!!

0

Dembele XDDDDD cóż za akcja

0

Przecież to było pewne lol

0

Ous(mane) dembele

3

XD nawet nie strzelił

5

Dobry ten Paweł torres

0

Fati wejdzie to ruszy maszyna

0

To niezły dembele

1

Araujo co za gość

0

To wystawili w końcu tego fatiego czy nie ?

2

Może tak naprawdę nie chcą go sprzedać tylko tam piszą żeby go zmotywować do grania xD

0

Jednym z naszych problemów jest to, że nasi ofensywni piłkarze są strasznie niestabilni. Jeden świetny mecz Fatiego poprzedza kilka kolejnych słabych, w tym czasie Dembele błyszczy, a następne jego występy są tragiczne, a z kolei kiedy Raphinia nie gra nic to zaraz potem rozgrywa cudowny występ. Tak samo z Lewym i ferranem. Strasznie to jest irytujące

0

@Faro nie ma co się oszukiwac, Fati jest w bardzo słabej formie, ale nie można zrzucać winy na jedną osobę. Każdy zagrał jak zagrał. Trzeba wierzyć że w nowym roku Fati i inni się odnajdą

1

Wy narzekaliście na fatiego, a tu dembele mocno zintował pod koniec, ferran kompletnie niewidoczny, lewy tak samo. Cała drużyna zagrała niekompetentnie. Już nie pierwszy raz tracimy punkty na własne życzenie. Zlekceważyliśmy przebieg meczu i dopuściliśmy do chaosu i głupiego karnego. Trudno się mówi, takie mecze się zdarzają i będą się zdarzać. Raz szczęście dopisuje, a raz nie. Real też będzie miewał takie mecze, więc nie wszystko stracone. Najważniejsze jest to abyśmy nie zatracili się w braku formy, tylko jak najszybciej do niej wrócili, bo rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie, bo jesteśmy na równi z realem.

2

straciliśmy punkty na własne życzenie

0

Vamos barca nie poddajemy sie

3

Szkoda trochę Fatiego. Kontuzje strasznie go zmieniły, jestem pewien, że gdyby nie one to byłby teraz naszym kluczowym zawodnikiem. No nic, oby następny rok był dla niego lepszy.

0

Ansu błagam zacznij grać bo trochę kupa jak narzekasz że mało grasz a nawet nie wykorzystujesz szansy od 1 minuty

0

Fatiemu chyba sie cierpliwość kończy

1

goooooooollaaaaaaaaaaassssssssooooooooo

1

i'll dance dance dance with my hands hands hands

0

O Fati :D no i fajnie

0

Dobra to już było pewne. Dobranoc

0

To chyba poliderowane jak na dzisiaj

1

@tomek8756 Karny słuszny, ale wynik absolutnie nie

0

No fajnie że real cały mecz gra sraczke a teraz se nagle karniaka dostaje

0

Moim zdaniem Real wygra

1

Złota piłka wstawaj, dopiero hymn

4

Dziwne czemu tam nie ma karnego. Gdyby nie ręka to benzema miałby patelenkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?