Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzymam kciuki za Fatiego, ostatnio fajnie wygląda jego gra, mam nadzieje że dzisiaj zdobędzie jakąś brameczkę :D
0
Ale ładna bramka torino
0
Znacie jakiś serial na netflixie coś typu Wednesday ?
0
Przecież Fati wystarczy
0
Jaki jest wasz poziom angielskiego
3
Dziękujemy memphis za wszystko !
0
@Pawel13sz nie, po prostu ktoś odkrył mordor
0
Dobra walić ich, ważne że wpierdziel od nas dostali
1
Po pierwszym golu było to w sumie pewne xd
0
@fotohobby jego 3 bramka w tym roku, wydaje się, jakby naprawdę stawał się coraz pewniejszy w dryblingu i w strzałach. Oby tak dalej a będzie z niego wielka pociecha
1
@Culers torre trochę niewidoczny, Fati fajnie, aktywny był i ładną solo bramkę strzelił, miał jedna setkę, ale bramkarz ledwo wyjął
0
Piękny Ansu wraca :D
0
Golasso de lewandowsky
2
Kessie biega jakby miał kupę w majtkach :V
0
Ronaldinho, czy to ty?
1
Raphinia cóż za mistrzowskie przyjęcie
1
Wejdą Fati i gavi to ruszy maszyna
0
Wiecie może jakiego polskiego odpowiednika ma imię „Ferran”?
6
Pablo torres xD
0
Peña tylko nie peniaj się to będzie dobrze
0
Dzisiaj Ferran Pablo Torre(s) pokaże klase, zobaczycie
1
@P33ck wtf gdzie Fati
1
@pioz123 Jezus, wiem. Nie zauważyłem ze tutaj jest napisane że mecz z ceutą, myślałem ze to z sevillą, na który się wybieram w lutym. Gdy to zauważyłem już nie mogłem usunąć komentarzu wiec trochę lipa ;(
1
Będę miec zaszczyt oglądać ten mecz z trybun Camp Nou ;)
0
Jak Wam dzień mija?
0
Jak dzisiaj oceniacie fatiego
1
I o takiej godzinie mogliby cały czas grać. Nie za późno, nie za szybko. Człowiek może się zrelaksować po całym dniu i spokojnie zasnąć, kiedy wie, że Barcelona znów wygrała, nie obawiając się, czy wyśpi się ma jutro :)
0
To w końcu do kiedy ten Xavi?
0
Dobra, puchar sołtysa wygrany, to teraz lecimy po CDR, La ligę, i ligę Europy !
2
Fati dziś tragiczny