3

Trzymam kciuki za Fatiego, ostatnio fajnie wygląda jego gra, mam nadzieje że dzisiaj zdobędzie jakąś brameczkę :D

0

Ale ładna bramka torino

0

Znacie jakiś serial na netflixie coś typu Wednesday ?

0

Przecież Fati wystarczy

0

Jaki jest wasz poziom angielskiego

3

Dziękujemy memphis za wszystko !

0

@Pawel13sz nie, po prostu ktoś odkrył mordor

0

Dobra walić ich, ważne że wpierdziel od nas dostali

1

Po pierwszym golu było to w sumie pewne xd

0

@fotohobby jego 3 bramka w tym roku, wydaje się, jakby naprawdę stawał się coraz pewniejszy w dryblingu i w strzałach. Oby tak dalej a będzie z niego wielka pociecha

1

@Culers torre trochę niewidoczny, Fati fajnie, aktywny był i ładną solo bramkę strzelił, miał jedna setkę, ale bramkarz ledwo wyjął

0

Piękny Ansu wraca :D

0

Golasso de lewandowsky

2

Kessie biega jakby miał kupę w majtkach :V

0

Ronaldinho, czy to ty?

1

Raphinia cóż za mistrzowskie przyjęcie

1

Wejdą Fati i gavi to ruszy maszyna

0

Wiecie może jakiego polskiego odpowiednika ma imię „Ferran”?

6

Pablo torres xD

0

Peña tylko nie peniaj się to będzie dobrze

0

Dzisiaj Ferran Pablo Torre(s) pokaże klase, zobaczycie

1

@P33ck wtf gdzie Fati

1

@pioz123 Jezus, wiem. Nie zauważyłem ze tutaj jest napisane że mecz z ceutą, myślałem ze to z sevillą, na który się wybieram w lutym. Gdy to zauważyłem już nie mogłem usunąć komentarzu wiec trochę lipa ;(

1

Będę miec zaszczyt oglądać ten mecz z trybun Camp Nou ;)

0

Jak Wam dzień mija?

0

Jak dzisiaj oceniacie fatiego

1

I o takiej godzinie mogliby cały czas grać. Nie za późno, nie za szybko. Człowiek może się zrelaksować po całym dniu i spokojnie zasnąć, kiedy wie, że Barcelona znów wygrała, nie obawiając się, czy wyśpi się ma jutro :)

0

To w końcu do kiedy ten Xavi?

0

Dobra, puchar sołtysa wygrany, to teraz lecimy po CDR, La ligę, i ligę Europy !

2

Fati dziś tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?