Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio chce się wam to P$G oglądać? Ja tam sobie wole ezem na adc pograć :V
0
O widzę że Fatiego chyba mama dopadła z maszynką do strzyżenia
0
@Katalończyk 99 nie mam dziewczyny bo gram w lola i czuje się wolny
0
Irelia na mida też spoko
3
Ansu to okazuje się być takim śmieszkiem w drużynie. Okazuje się że to on najczęściej wysyła memy na grupę drużyny barcelony
6
Fati dziś tragiczny
2
Ale powiem wam, ładnie wyglądają te oryginalne koszuleczki barçy. Haftowany herb, nieschodzące napisy i numerek, logo la ligi na ramieniu. No fajnie fajnie
0
Biali maja problem że od stycznia praktycznie ciągle wygrywamy 1:0
Real próbuje grać stylowo, a wyniki to każdy widzi jakie mają
My gramy rozsądnie, bez szału, ale -11 to już robi wrażenie. Ale skąd, co to są satysfakcja, gdy mamy jeden z najlepszych dorobków punktowych na tym etapie sezonu, skoro większość meczy przepychamy kolanem :D
1
Przepchnięte kolanem, ale najważniejsze że są 3 punkty. Kolejne zero z tylu i 11 punktów nad realem :D
0
Xavi dawaj zmiany ziomek
2
To może być dobra szansa dla Fatiusza, bo żółci grają wysoko, a jako skrzydłowy może coś więcej ugrać przy tak gwałtownej grze
0
@WiernyKibicToJa Boże, bo sprawiedliwie odgwizdywal bezsensowne faule lewego to już płacz że sędzia jest za Villarealem?
1
Czapki z głów. Co to było…
0
@wojtekwojtkowski999 3:0 dla nas, strzelą Gavi, Robercik i mam nadzieje że Fati
0
Okaże się, że dzisiaj strzeli bramkę jak wejdzie z ławki i hejterzy wrócą do swych jaskiń
3
@Hogart tez tak sądzę. Ansu powinien dostawać jeszcze jakieś szanse, skoro chce udowodnić, że jest ważny dla tej drużyny
0
Widzę, że Elche, które ma 9 punktów w lidze i ostatnie miejsce, wygrało z villarealem ostatnio 3:1. Co może dziś pójść nie tak?
0
Czytaliście może cierpienia młodego wertera? Jak oceniacie książkę ?
2
Xavi dobrze gada. Troche cierpliwości i Ansu wystrzeli z formą
0
@Faro to miejmy nadzieje, że tak jak Jan Kochanowski, wkrótce powróci do siebie, tak jak renesansowy pisarz pisał w swoich trenach
1
@Faro jakim cudem ty po zdjęciu wnioskujesz jaką ma formę xd
2
@matirix20 większość moim zdaniem to plotki, bo ludzie są niecierpliwi wobec niego. Tak jak mówiłem, trzeba mu dać jeszcze czas do następnej zimy, a potem podjąć decyzję
0
@MesQueUnClub96 nie 90 minut, ale chociaż jedną polowe. Miewa przebłyski, wiec jak będzie więcej grał to wydaje mi się że w końcu złapie formę
1
Cała ta sytuacja z Fatim jest bez sensu. Jak on ma się rozegrać, skoro gra po 10 minut? Pierwszy jego sezon bez kontuzji i od razu wymagacie od niego jak najwięcej. Ja już się wypowiedziałem i moim zdaniem trzeba poczekać do następnej zimy i potem zadecydujemy o nim. Postawcie się na jego miejscu. Nie gracie 2 sezony przez kontuzje, boicie się o przyszłość, dostajecie numer po najlepszym piłkarzu na świecie przez co każdy oczekuje od was najwiecej, a wy nie jesteście w stanie, bo trzyma was dodatkowo ciężar po świetnej kontuzji, że się nawróci. Ludzie tracą do ciebie cierpliwość mimo że ciężko pracujesz, a miejsca w składzie w ogóle nie masz, a jedyne co grasz to 10 minut kiedy cała drużyna gra już na zaciągniętym ręcznym. Ja się mu nie dziwie że mu jest teraz bardzo ciężko. Trzymam kciuki żeby w końcu powrócił na swój poziom.
1
@Matheu12 a ja nie. Fati to spoko morda i niech se zostanie. Wydaje mi się że Xavi wkrótce go naprawi i będzie robił show na boisku
3
Niech bujają wrotki, Fati jest nasz ;)
0
Ten koleś co śpiewa one kiss is all it takes i rzuca słuchawki to wyglada jak vinicjus tylko jaśniejszą skórę ma
2
@Faro tutaj każdy bawi się w trenerów i zarządców, ale z piłkarzami obchodzą się jak na rynku transferowym w fifie, wiec chyba cieszę się, że żaden z nas nie ma żadnego wpływu na naszych piłkarzy :P
0
Jaki jest wasz ulubiony chleb?
Mój to orkiszowy zdecydowanie :D
6
@Faro oczywiście, że warto. Klimat z częściami robi się coraz mroczniejszy i coraz bardziej łapie za serce. Najlepsze moim zdaniem są czara ognia i insygnia śmierci. Naprawdę polecam.