0

@KrwawiaceoczyVEB wczoraj akurat wracał, nawet pisałem że chyba wyciągnął wnioski

0

Ciekawe czy Gavi ma dziewczynę, bo podobno jakaś księżniczka się w nim zakochała xd

2

@partymaker chodzi o to, że kiedy ma piłkę, to mam wrażenie, że chce tylko zdobyć bramkę, a nie koniecznie rozejrzeć się czy koledzy nie są na lepszej pozycji, na to wskazuje ten jego ostatni strzał.

5

Szczerze, to w sumie wątpię żeby jakiś klub sie nabrał na Fatiego. Lepiej może dać mu trochę cierpliwości, jak Ferran potrafił wyjść z tego dołka (przynajmniej na razie), to może Fati tez, tylko że on chyba potrzebuje więcej wiary z siebie, bo cały czas wyglada na zrezygnowanego i zdruzgotanego, bo za bardzo próbuje ale nic mu sie nie udaje. Nie wiem, to nie ode mnie zależy, ale chciałbym znowu widzieć tego uśmiechniętego, cieszącego się grą Fatiego, takiego jakiego widzieliśmy z przed kontuzji.

0

@Faro kurde pięknie by było gdyby nagle się odbudował, ale w sumie nie wiem co musiałoby się stać xd

1

Fati już szans raczej nie będzie mieć, w ataku tera będzie lewy raphinia i ferran a potem dembele. Szkoda go, zapowiadał się fenomenalnie, ale kontuzje i presja numeru go zniszczyły.

0

Co sobrino zrobił xd

0

@Malibu chodzi o tą Kiwke

0

Fati, więcej takich, pls

1

Co się stało z tym Fatim… z radosnego dzieciaka potrafiącego zdobyć bramkę z niczego, albo 2 minuty po wejściu na boisko, stał się smutny, ospały i zdenerwowany. Smutno się na takie coś patrzy. Już ciężko będzie mu się odbudować, raczej w lecie rozważa jego sprzedaż albo wypożyczenie, ale mam nadzieje, że zamknie mi mordę jeszcze w tym sezonie

0

@Tomek_TF co Fati zrobił? Nie widziałem bo w kiblu byłem xd

0

Jeszcze tylko Fati do kompletu i będzie gicio, bo nic specjalnego nie pokazał w tej połowie

0

No i mamy naszego lewusa :D

1

Ferran co gość tutaj zrobił. Czapki w głów

0

Mógł fatiemu wystawić w sumie

0

Ferran co zrobił :0

1

Fati wyciągnął wnioski, strata była ale przynajmniej wrócił :P

0

Jak byście opisali studia medyczne w 3 słowach

1

@Sau_Ron poprosze quiz z angielskiego :)

1

@Faro o siema faro

0

@Hogart Kurde takie 2 bramki by mocno wsparły mentalnie Fatiego, chłopak potrzebuje goli jak tlenu...

0

Jest w hogwarts legacy sectumsempra?

0

Jestem w ravenclaw, zarąbiście :D

1

Oby Ansu wykorzystał swoją szanse, gdyby wszedł od 1’.

1

Najważniejsze żeby jutro wygrać, bo takie cadizy to niezłe trolle, wszystko może się stać w takich meczach. Miejmy nadzieje na łatwą wygraną i odskok na 8 pkt od realu

1

@Majkel34 Skąd taki wniosek xd?

0

@Pawel13sz obaj będą wręczać Gaviemu

1

Nosz kurde, 1,5h zmarnowane

0

Nie no dobry ten vinicjus, 3 setki już zmarnował

1

Ez abde to jednak kocur. Obecnie nawet lepszy niż Fati i Ferran

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?