Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Obrona Częstochowy jak zwykle niezawodna :D
0
Znawcy z eleven już przekonani o karnym :D
Chociaż w sumie rzeczywiście tam był karny
0
Obrona Częstochowy na razie daje radę
0
Fati mógł zostać bo rozkręcał się w drugiej połowie w sumie
0
Mógł już Fati strzelać…
0
O kurde karny :D
1
@Roobo no w sumie to czytałem właśnie o Nim i razem to nie grał przez jakieś 80 coś meczy przez te kontuzje. W takim wieku to naprawdę dużo. Dlatego teraz próbuje to nadrobić i efektem tego są złe decyzje. Poczekajmy na następny sezon to może będzie wyglądał lepiej
2
Ferran nie wolno tak
0
Dobra próba fatiego
1
Pieknie rafalek. Nawet Ansu miał udział w tej akcji :D
1
Ładnie Fati się tam pokazal
0
Kurde Ansu dzisiaj to już musisz
0
Myślicie ze Fati dziś od 1’?
0
@kylian7 jakiego iphona masz?
0
@Miracle_aligner ja to sie za bardzo nie znam, ale byłbym wdzięczny jakbyś mi poradził jakieś fajne sposoby na herbatki :D
1
@Miracle_aligner Ja to lubię meliskę, bo muszę sie odstresowac przed maturami xd
1
@Krystian1588 Mam nadzieję że tak
0
@tristan87 Nie, jestem ciekaw waszej opini, oczywiście pytam o to głębsze znaczenie :)
0
Czy pieniądze są coś warte jak się ich nie zarobi?
1
@Sau_Ron essa, czekam tutaj na ciebie od godziny aby być pierwszy u ciebie ;)
1
@Sau_Ron saturday
1
@sk13 Mi po prostu nie siedzą takie filmy/seriale z klimatem takiego trochę średniowiecza, że są królowie, władcy i walki najczęściej mieczami i na koniach.
Wolę właśnie bardziej kreatywne wątki, takie jak np. w HP, gdzie poza samą walką było sporo wzruszających dla mnie chwil. Chociaż w WP bardzo podoba mi się motyw wędrówki Froda i Sama, bo to właśnie nie były takie typowe walki średniowieczne, tylko smutna, ciężka i pełna niepokoju wędrówka, która zaważy o losach śródziemia
2
@sk13 Mi się podobają te kolejne części HP. Wnosza taki klimat grozy i upioru, mega mi się to podoba
3
@AdiKingu96 Zależy kto co lubi, pod względem fabuły to bardziej spodobał mi się Harry Potter, ale jesli chodzi o wykonanie filmu to raczej WP
1
@FanBarcYxD Możesz zobaczyć też ten stadion na którym mają grać od przyszlego sezonu. Byłem tam niedawno ale nie pamiętam jak sie nazywa
0
@Rewolucja123 Racja, ale wiesz, La Bamba mu już tego nie odpuści do końca życia xD
0
@Emhyr Ale załóżmy że grasz rankeda, jesteś w tej samej mniej więcej randze co ten inter czy troll, czyli teoretycznie masz taki sam poziom jak on xD
0
@Emhyr Tak, ale powinna miec ona pewne granice
0
@Emhyr Jednak człowieczeństwo jest nadrzędne na tym świecie i akurat nie wypada się wyzywać z powodu jakiejś gry
0
Mało jest rzeczy na świecie, które cieszą bardziej niż moment gdy odpalasz lola i wyłania się ten piękny napis "report feedback". I już można lepiej żyć ze świadomością, że ta jedna osoba została ukarana za granie na naszych nerwach :D