0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Obrona Częstochowy jak zwykle niezawodna :D

0

Znawcy z eleven już przekonani o karnym :D

Chociaż w sumie rzeczywiście tam był karny

0

Obrona Częstochowy na razie daje radę

0

Fati mógł zostać bo rozkręcał się w drugiej połowie w sumie

0

Mógł już Fati strzelać…

0

O kurde karny :D

1

@Roobo no w sumie to czytałem właśnie o Nim i razem to nie grał przez jakieś 80 coś meczy przez te kontuzje. W takim wieku to naprawdę dużo. Dlatego teraz próbuje to nadrobić i efektem tego są złe decyzje. Poczekajmy na następny sezon to może będzie wyglądał lepiej

2

Ferran nie wolno tak

0

Dobra próba fatiego

1

Pieknie rafalek. Nawet Ansu miał udział w tej akcji :D

1

Ładnie Fati się tam pokazal

0

Kurde Ansu dzisiaj to już musisz

0

Myślicie ze Fati dziś od 1’?

0

@kylian7 jakiego iphona masz?

0

@Miracle_aligner ja to sie za bardzo nie znam, ale byłbym wdzięczny jakbyś mi poradził jakieś fajne sposoby na herbatki :D

1

@Miracle_aligner Ja to lubię meliskę, bo muszę sie odstresowac przed maturami xd

1

@Krystian1588 Mam nadzieję że tak

0

@tristan87 Nie, jestem ciekaw waszej opini, oczywiście pytam o to głębsze znaczenie :)

0

Czy pieniądze są coś warte jak się ich nie zarobi?

1

@Sau_Ron essa, czekam tutaj na ciebie od godziny aby być pierwszy u ciebie ;)

1

@Sau_Ron saturday

1

@sk13 Mi po prostu nie siedzą takie filmy/seriale z klimatem takiego trochę średniowiecza, że są królowie, władcy i walki najczęściej mieczami i na koniach.
Wolę właśnie bardziej kreatywne wątki, takie jak np. w HP, gdzie poza samą walką było sporo wzruszających dla mnie chwil. Chociaż w WP bardzo podoba mi się motyw wędrówki Froda i Sama, bo to właśnie nie były takie typowe walki średniowieczne, tylko smutna, ciężka i pełna niepokoju wędrówka, która zaważy o losach śródziemia

2

@sk13 Mi się podobają te kolejne części HP. Wnosza taki klimat grozy i upioru, mega mi się to podoba

3

@AdiKingu96 Zależy kto co lubi, pod względem fabuły to bardziej spodobał mi się Harry Potter, ale jesli chodzi o wykonanie filmu to raczej WP

1

@FanBarcYxD Możesz zobaczyć też ten stadion na którym mają grać od przyszlego sezonu. Byłem tam niedawno ale nie pamiętam jak sie nazywa

0

@Rewolucja123 Racja, ale wiesz, La Bamba mu już tego nie odpuści do końca życia xD

0

@Emhyr Ale załóżmy że grasz rankeda, jesteś w tej samej mniej więcej randze co ten inter czy troll, czyli teoretycznie masz taki sam poziom jak on xD

0

@Emhyr Tak, ale powinna miec ona pewne granice

0

@Emhyr Jednak człowieczeństwo jest nadrzędne na tym świecie i akurat nie wypada się wyzywać z powodu jakiejś gry

0

Mało jest rzeczy na świecie, które cieszą bardziej niż moment gdy odpalasz lola i wyłania się ten piękny napis "report feedback". I już można lepiej żyć ze świadomością, że ta jedna osoba została ukarana za granie na naszych nerwach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?