Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sau_Ron ostrich
4
@Pawel13sz Najpierw to spróbujmy wygrać lige a potem myślmy o Europie
18
Lepiej wygrać 1:0 niż przegrać 1:0
1
@Sau_Ron wow każdy to widział kto był na takiej pewnej stronie xd
3
@FcBarcelonaFanMSN wszędzie środkowe paluszki xd
0
@Sau_Ron Ansu > lewy :D
0
Ups! Chyba coś poszło nie tak...
8
My tym fartem to niszczymy psychę już każdemu klubowi w tej lidze
13
mame nie tera, maszyna ruszyla
2
obrona częstochowy prosze państwa
0
Gavi dalej z głową do każdego wbija
1
Panie to jest gol przecie
0
Gavi XDDDDDDDDd
0
Lewy w formie widać
2
Takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie
0
Na okładce meczu barcelony na canal plus jest ansu fati. Ciekawe dlaczego akurat jego wybrali
1
@Isso89 2:0 dla drużyny Ansu Fatiego
1
@MesQueUnClub96 Bo ja mam profil biol-chem-mat. Troche cięzki profil, ale daje radę, w końcu chciałbym pójść na medycyne, więc trzeba zakuwać
1
@MesQueUnClub96 To widzę, że masz dobrą pamięć. Zgadza się, jestem na drugim roku, ale ja jeszcze mam rozszerzoną matmę, więc trygonometrię już przerobiłem.
0
@MesQueUnClub96 skąd taka myśl że jestem na drugim roku xD?
1
@Deviler cos90°
7
@AmigoBlancos no akurat kiedyś ten hype był uzasadniony, bo rzeczywiście grał nieziemsko i stad te porównania do Viniego. Niestety kontuzje go zniszczyły i teraz gra jak gra. Mam nadzieje ze jeszcze wystrzeli z formà
2
@P33ck siema P33ck
0
@Emhyr I co tam u niego?
2
Ciekawe co tam u Ansu fatiego słychać
0
@Zawsze_Wierny nie no Fati pewnie zostanie na następny sezon, ale jak potem nie wyskoczy z forma to już będzie ciężko
0
Wybacz złota piłka ale nie
0
Ansu Fati > camavinga
0
Myślicie że Ćwiąkała jest spoko czy tez ekscytuje się tym realem cały czas ?
4
No już się nie zesrajcie na tym stanowisku komentatorskim