2

@Sau_Ron ostrich

4

@Pawel13sz Najpierw to spróbujmy wygrać lige a potem myślmy o Europie

18

Lepiej wygrać 1:0 niż przegrać 1:0

1

@Sau_Ron wow każdy to widział kto był na takiej pewnej stronie xd

3

@FcBarcelonaFanMSN wszędzie środkowe paluszki xd

0

@Sau_Ron Ansu > lewy :D

0

Ups! Chyba coś poszło nie tak...

8

My tym fartem to niszczymy psychę już każdemu klubowi w tej lidze

13

mame nie tera, maszyna ruszyla

2

obrona częstochowy prosze państwa

0

Gavi dalej z głową do każdego wbija

1

Panie to jest gol przecie

0

Gavi XDDDDDDDDd

0

Lewy w formie widać

2

Takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie

0

Na okładce meczu barcelony na canal plus jest ansu fati. Ciekawe dlaczego akurat jego wybrali

1

@Isso89 2:0 dla drużyny Ansu Fatiego

1

@MesQueUnClub96 Bo ja mam profil biol-chem-mat. Troche cięzki profil, ale daje radę, w końcu chciałbym pójść na medycyne, więc trzeba zakuwać

1

@MesQueUnClub96 To widzę, że masz dobrą pamięć. Zgadza się, jestem na drugim roku, ale ja jeszcze mam rozszerzoną matmę, więc trygonometrię już przerobiłem.

0

@MesQueUnClub96 skąd taka myśl że jestem na drugim roku xD?

1

@Deviler cos90°

7

@AmigoBlancos no akurat kiedyś ten hype był uzasadniony, bo rzeczywiście grał nieziemsko i stad te porównania do Viniego. Niestety kontuzje go zniszczyły i teraz gra jak gra. Mam nadzieje ze jeszcze wystrzeli z formà

2

@P33ck siema P33ck

0

@Emhyr I co tam u niego?

2

Ciekawe co tam u Ansu fatiego słychać

0

@Zawsze_Wierny nie no Fati pewnie zostanie na następny sezon, ale jak potem nie wyskoczy z forma to już będzie ciężko

0

Wybacz złota piłka ale nie

0

Ansu Fati > camavinga

0

Myślicie że Ćwiąkała jest spoko czy tez ekscytuje się tym realem cały czas ?

4

No już się nie zesrajcie na tym stanowisku komentatorskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?