1

Szczerze to vinicjus dzisiaj trochę zjada araujo. Trzeba to akurat przyznać

0

Mecz bardzo żywy i emocjonujący, mysle że każdy kibic piłki nożnej dobrze by się tutaj bawił. Naprawdę dobry mecz

1

@draxidox narazie git

1

Wtf co to miało być

0

Guardiola welcome Home :D

0

Do boju Barcelono!

0

Dzisiaj Fati strzela brameczkę tak coś czuję

2

@Sau_Ron kurdeee nie zdążyłem, a mogłem walkera dogonić..

1

@MesQueUnClub_87 oczywiście ze iPhone

0

@QQL5 syrop prawoślazowy

0

Czemu ten Adam z familiady wyglada jak elrond z wp xD

1

@Bezhistorii ja nie mam z kim bo przyjaciółka jest chora a z kimś innym to nie chce

1

@Ptasior o kurde współczuje, dużo zdrówka

1

1

@Sau_Ron perfect?

1

@P33ck w sumie mały to dobre określenie

1

@P33ck czemu mały

0

@Chunjae Wyjdzie i odpali :D

4

Już za 24h będziemy oglądać el classico

1

@P33ck siema P33ck

0

@jedrek7000 no dlatego mi bez różnicy kto przyjdzie a kto odejdzie bo i tak zawsze trafi się jakiś gówniak który postanowi nam nagle odebrać punkty tak jak ostatnio było z almerią

0

@jedrek7000 no a w ich miejsce i tak przyjdą jakieś grenady i levante które udowadniały że potrafią nas upokorzyć

0

@Khajio Nie rozumiem. To ten co kibicuje liverpoolowi ? :D

0

Jaki jest wasz poziom angielskiego

1

Wczoraj byłem na sparingu na hali pograć w piłeczke z ziomkami. Tak zajebiście mi się grało, strzeliłem 7 goli, a drybling i tempo miałem jak neymar w fifie 16

0

@Lanosss ucze się o pierścienicach, a mam odpaloną la ramble, więc takie pytanie przyszło mi do głowy XD

0

Ugryzła was kiedyś pijawka?

0

@Campeon87 Wystarczy to, że wszedł xD

0

@Sau_Ron nie masz już o której godzinie tego wstawiać xD?

0

@Walker i dobrze, ja chce wygrac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?