Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze to vinicjus dzisiaj trochę zjada araujo. Trzeba to akurat przyznać
0
Mecz bardzo żywy i emocjonujący, mysle że każdy kibic piłki nożnej dobrze by się tutaj bawił. Naprawdę dobry mecz
1
@draxidox narazie git
1
Wtf co to miało być
0
Guardiola welcome Home :D
0
Do boju Barcelono!
0
Dzisiaj Fati strzela brameczkę tak coś czuję
2
@Sau_Ron kurdeee nie zdążyłem, a mogłem walkera dogonić..
1
@MesQueUnClub_87 oczywiście ze iPhone
0
@QQL5 syrop prawoślazowy
0
Czemu ten Adam z familiady wyglada jak elrond z wp xD
1
@Bezhistorii ja nie mam z kim bo przyjaciółka jest chora a z kimś innym to nie chce
1
@Ptasior o kurde współczuje, dużo zdrówka
1
@VegetaPolska ok.
1
@Sau_Ron perfect?
1
@P33ck w sumie mały to dobre określenie
1
@P33ck czemu mały
0
@Chunjae Wyjdzie i odpali :D
4
Już za 24h będziemy oglądać el classico
1
@P33ck siema P33ck
0
@jedrek7000 no dlatego mi bez różnicy kto przyjdzie a kto odejdzie bo i tak zawsze trafi się jakiś gówniak który postanowi nam nagle odebrać punkty tak jak ostatnio było z almerią
0
@jedrek7000 no a w ich miejsce i tak przyjdą jakieś grenady i levante które udowadniały że potrafią nas upokorzyć
0
@Khajio Nie rozumiem. To ten co kibicuje liverpoolowi ? :D
0
Jaki jest wasz poziom angielskiego
1
Wczoraj byłem na sparingu na hali pograć w piłeczke z ziomkami. Tak zajebiście mi się grało, strzeliłem 7 goli, a drybling i tempo miałem jak neymar w fifie 16
0
@Lanosss ucze się o pierścienicach, a mam odpaloną la ramble, więc takie pytanie przyszło mi do głowy XD
0
Ugryzła was kiedyś pijawka?
0
@Campeon87 Wystarczy to, że wszedł xD
0
@Sau_Ron nie masz już o której godzinie tego wstawiać xD?
0
@Walker i dobrze, ja chce wygrac