Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 nie no biorąc pod uwagę doświadczenie to jeszcze top 10, chociaż jest na dobrej drodze do 5
0
Fajnie jakby Fati jutro w podstawce wyszedł
0
Jak tam śniadania smakują ?
1
@darek60 gorszy dzień, zły wybór składu i taktyki, słabe zaangażowanie. Mysle ze to wszystko
0
@JohnyMemonik dała mi wielka satysfakcję B)
0
O kurde wracam z mszy a tu nagle Real przegrywa :D dziękuje Ci zmartwychwstały Jezu :D
0
@kaczor14 South park ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Esteban_ Na kompie, ostatnio miałem rivalsa, ale po woli się nudzi i szukam czegoś nowego
0
polecacie jakies nowe need for speedy? Dawno nie grałem, a w sumie chciałbym kupić teraz jakiegoś aby popykać
0
Ciekawe co tam Ansu Fati porabia
0
Włożę koszulkę Gaviego do koszyka. Może po poświęceniu zacznie w końcu grać normalnie, a nie zniża się poziomem do deliciousa.
0
Mam nadzieje ze na gironę w pierwszym składzie wyjdzie Fati bo już ciężko się patrzy na tego raphinie
0
@Rust_Cohle aha wtf
3
Fajnie by było mieć taką corvette c7.
2
Ale chociaż Fati wygląda coraz lepiej. Próbował dobrej gry i dobry powrót zaliczył przy asensio.
0
Trudno się mówi i tyle. Poczuliśmy brak pedriego, dembele, fdj, christa...
Ważne abyśmy ligę wygrali to będzie już git
0
Proszę kończmy to. Święta mamy zjebane
0
Barcelona totalnie się skompromitowała. Zamiast zapier***** aby mieć jakiekolwiek akcje to oni boja się wyjść z piłka poza polowe i do tego bawią się w głupie faule. Co za wstyd….
2
Dobra yebac to liga jest nasza i es
0
Ależ mental Barcelony
0
Gramy totalna padake i nie zasługujemy na wygraną
0
Rapha dzisiaj żałosny mecz. Niech Fati wejdzie z ferranem
0
Kuźwa Mac Mendy jedne
0
Alejandro balde co poleciał
1
Camavinga dzisiaj niestety robi to co z vinicjusem araujo
2
Ale Real gra srake xd
1
Chyba jest inne tempo komentarza i obrazu takie mam wrażenie
0
@MesQueUnClub96 klimacik nadają
1
@Sau_Ron pieknie to wyglada
0
@Matt_i1992 to prawda, ale należy docenić chociażby wczorajsze zaangażowanie Fatiego, to, że przynajmniej próbował, co odwdzięczyło mu się golem. Dopóki Fati będzie w tym klubie, będę mocno mu kibicował. Mam nadzieje, że teraz będzie tylko coraz lepiej