0

@Kamiloza91 nie no biorąc pod uwagę doświadczenie to jeszcze top 10, chociaż jest na dobrej drodze do 5

0

Fajnie jakby Fati jutro w podstawce wyszedł

0

Jak tam śniadania smakują ?

1

@darek60 gorszy dzień, zły wybór składu i taktyki, słabe zaangażowanie. Mysle ze to wszystko

0

@JohnyMemonik dała mi wielka satysfakcję B)

0

O kurde wracam z mszy a tu nagle Real przegrywa :D dziękuje Ci zmartwychwstały Jezu :D

0

@kaczor14 South park ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Esteban_ Na kompie, ostatnio miałem rivalsa, ale po woli się nudzi i szukam czegoś nowego

0

polecacie jakies nowe need for speedy? Dawno nie grałem, a w sumie chciałbym kupić teraz jakiegoś aby popykać

0

Ciekawe co tam Ansu Fati porabia

0

Włożę koszulkę Gaviego do koszyka. Może po poświęceniu zacznie w końcu grać normalnie, a nie zniża się poziomem do deliciousa.

0

Mam nadzieje ze na gironę w pierwszym składzie wyjdzie Fati bo już ciężko się patrzy na tego raphinie

0

@Rust_Cohle aha wtf

3

Fajnie by było mieć taką corvette c7.

2

Ale chociaż Fati wygląda coraz lepiej. Próbował dobrej gry i dobry powrót zaliczył przy asensio.

0

Trudno się mówi i tyle. Poczuliśmy brak pedriego, dembele, fdj, christa...
Ważne abyśmy ligę wygrali to będzie już git

0

Proszę kończmy to. Święta mamy zjebane

0

Barcelona totalnie się skompromitowała. Zamiast zapier***** aby mieć jakiekolwiek akcje to oni boja się wyjść z piłka poza polowe i do tego bawią się w głupie faule. Co za wstyd….

2

Dobra yebac to liga jest nasza i es

0

Ależ mental Barcelony

0

Gramy totalna padake i nie zasługujemy na wygraną

0

Rapha dzisiaj żałosny mecz. Niech Fati wejdzie z ferranem

0

Kuźwa Mac Mendy jedne

0

Alejandro balde co poleciał

1

Camavinga dzisiaj niestety robi to co z vinicjusem araujo

2

Ale Real gra srake xd

1

Chyba jest inne tempo komentarza i obrazu takie mam wrażenie

0

@MesQueUnClub96 klimacik nadają

1

@Sau_Ron pieknie to wyglada

0

@Matt_i1992 to prawda, ale należy docenić chociażby wczorajsze zaangażowanie Fatiego, to, że przynajmniej próbował, co odwdzięczyło mu się golem. Dopóki Fati będzie w tym klubie, będę mocno mu kibicował. Mam nadzieje, że teraz będzie tylko coraz lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?